Kudretli Dostlar vs. Cin

Cyroburn*

Ağır Atlı
KUDRET klanlarından da saldıran ve köy alan arkadaşlar var maalesef. Takibini yapmıyoruz arkadaşlar rahat takılın...

citricasid

Mızrakçı
KUDRET klanlarından da saldıran ve köy alan arkadaşlar var maalesef. Takibini yapmıyoruz arkadaşlar rahat takılın...
Ben köy aldım saldırmıyordum öyle karar alındı ancak nedense cin klanlarında bazı oyuncular koordineli saldırı attıkları için o saldırı atan arkadaştan aldım yani buraya kinaye yapmadan önce kendi arkadaşlarına söyle

Cyroburn*

Ağır Atlı
Böyle bir anlaşma olunca şahsen ben bu oyuncunuz saldırıyor diye haber verilir diye düşünmüştüm şahsen EiBO ile öyle yaptık ama neyse başkan derdimiz oyun değil zaten şuna sorun yok 2-3 köy kaybettirmiyor sonuçta dünyayı :D

Cyroburn*

Ağır Atlı
Valla EiBO'ya saldırı çıkılmış sabah mesaj geldi görüştüm durdurduk dostlarımızı hatta sonra sebebini de açıkladık karşı tarafa sizden de mesaj gelseydi oraya da müdahale ederdim neyse bizimkilerde bilmelerine rağmen saldırıp bilmiyorduk diyolarsa onlar da ayıp ediyor.

C e m a l H a N

Baltacı
Herkese geçmiş olsun,
Valla EiBO'ya saldırı çıkılmış sabah mesaj geldi görüştüm durdurduk dostlarımızı hatta sonra sebebini de açıkladık karşı tarafa sizden de mesaj gelseydi oraya da müdahale ederdim neyse bizimkilerde bilmelerine rağmen saldırıp bilmiyorduk diyolarsa onlar da ayıp ediyor.

Böyle bir durumda siz de bizimkilere mesaj atıp neden saldırıyorsunuz diye sorup, cevabını öğrenebilirsiniz. Yani burda bu mesajları yazıp bizi zan altında bırakmadan önce.

ERGÜVEN

Baltacı
Burda da yazıldı buğra abiye de ilettik reis dediğim gibi op u dahi iptal ettik art niyet aranması hoş değil bizim de klanımızda çevrede olan arkadaşlar var ama saldırı çıkmayan hiç bir oyuncuya saldırı çıkılmıyor. İlk saldırı da kesinlikle bizden çıkmıyor çok basit bizim gibi bir sirküler çekebilirdiniz suçlu biziz gibi lanse etmek kötü bişey.

Cyroburn*

Ağır Atlı
Burda da yazıldı buğra abiye de ilettik reis dediğim gibi op u dahi iptal ettik art niyet aranması hoş değil bizim de klanımızda çevrede olan arkadaşlar var ama saldırı çıkmayan hiç bir oyuncuya saldırı çıkılmıyor. İlk saldırı da kesinlikle bizden çıkmıyor çok basit bizim gibi bir sirküler çekebilirdiniz suçlu biziz gibi lanse etmek kötü bişey.

Çıkılıyor başkan haberin olsun. Maydonozcu hesabina saldirilar tekrar başlamış onun dışında El Chapo Guzman kimseye saldirmadi fakat koyune misler çıkılmış vs vs...

Phaenarate Bae

Baltacı
takılma o kadar ya barzodan 3 köye saldırı geliyor hepsine arayı attım evimede geldim kahvemi yudumluyorum :d

@C e m a l H a N o köyümede saldırıyım deme görürüm o köyü salıcagım kişi belli benim isterse oda köyün hemen yanında misafirim olur kendisi :d

ERGÜVEN

Baltacı
Çıkılıyor başkan haberin olsun. Maydonozcu hesabina saldirilar tekrar başlamış onun dışında El Chapo Guzman kimseye saldirmadi fakat koyune misler çıkılmış vs vs...
Oyundan iletir misin kimlerin saldırı nereye çıktığını, ayrıca bana bile saldırı çıkıldığı için bireysel saldırı olursa saldırın dedim.

chambazz

Acemi
Bu oyundaki herkez klanlarını temsil eder.Kendi şahıslarını temsil etmek istiyorlarsa,çıkarlar klandan kendi başlarına oynarlar.
ben ondan bundan saldırı alıyorum yada aldım demem açıkcası.Saldıran cın klanları derim ve o temsil ettiği klandaki kimler varsada saldırırım.
Ortamı germeye gelmedim ama yaptıklarımızdan çok yapılana bakın derim.

X-Rois.

Ağır Atlı
Bu oyundaki herkez klanlarını temsil eder.Kendi şahıslarını temsil etmek istiyorlarsa,çıkarlar klandan kendi başlarına oynarlar.
ben ondan bundan saldırı alıyorum yada aldım demem açıkcası.Saldıran cın klanları derim ve o temsil ettiği klandaki kimler varsada saldırırım.
Ortamı germeye gelmedim ama yaptıklarımızdan çok yapılana bakın derim.
O kadarrrrrrrrr

hırs iyi bir şeydir oyunda ama kişiselleştirme köyü bir şeydir. sanki birileri gereğinden fazla kişiselleştirip oyunu gerçek dünyada da yaşıyor. hısr besliyor gereksiz yere. cin bizim düşman klanımız ama oyunda. hepsi bu kadar. saldıracam tabi oyun böyle çünkü. o da saldıracak çünkü oyun böyle. ama yöneticiler demiş ki 2 gün takılın milletin derdi kendine yetiyor. zaten 2020 de bir kafamıza meteor düşmedi. daha 2 köy derdine düşen varsa yöneticiler onu not almıştır illaki