Kudretli Dostlar - Kapak

ERGÜVEN

Baltacı
Öncelikle tüm Klanlar aleminin Kurban Bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

Son zamanlarda farklı kişilerin farklı oyun ve söylemlerle ortalığı karıştırması sebebiyle Kapak klanları başkanı(Tamer hoca) ile böyle bir yazı yazma kararı aldık.

KAPAK ve KUDRETLİ DOSTLAR klanı dünyayı beraber eşit bir şekilde kapatmaya karar verdik.

Bu kararı almamızın en büyük sebebi 2 klanın bu dünya ile birlikte diğer dünyalardaki dostluğun daha büyük boyutlara ulaşması ve daha önceki dünyalarda yaşanan arkadan vurma satma gibi şeyler olmadan da güzel bir şekilde dünyanın kapatılabilir olduğunu ispat etme çabamızdır.

Daha fazla uzatmaya gerek yok yazının amacı boş dedikoduların boş konuşmaların boşa gayretlerin önüne geçmektir.

Tekrardan herkese iyi bayramlar dilerim.

Alparslan ERGÜVEN

YaHepYaHiç

Baltacı
iki klana da hayırlı olsun. Benim şahsi düşüncem dünyayı kapak ve kudret kapatır ama eşit şartlarda kapanacağını düşünmüyorum. Kapak klani gerek diplomatik hamlelerle gerek savaştığı klanlari 2 opta silip haritada çok avantajlı bir konuma geldi. Kudret bir süredir hodorla savaşıyor ama haritayı ilerletemiyor gibi pek, dışarıdan takip ettiğim kadarıyla nedeni bilinmiyor. ya sürekli op yapmıyorlar ya da hodor çok dirençli. Kısaca 25 e 25 kapanmaz gibi düşüncem

Edit-997395

Yasaklı
iki klana da hayırlı olsun. Benim şahsi düşüncem dünyayı kapak ve kudret kapatır ama eşit şartlarda kapanacağını düşünmüyorum. Kapak klani gerek diplomatik hamlelerle gerek savaştığı klanlari 2 opta silip haritada çok avantajlı bir konuma geldi. Kudret bir süredir hodorla savaşıyor ama haritayı ilerletemiyor gibi pek, dışarıdan takip ettiğim kadarıyla nedeni bilinmiyor. ya sürekli op yapmıyorlar ya da hodor çok dirençli. Kısaca 25 e 25 kapanmaz gibi düşüncem

Hodor oyuncularını tebrik etmemiz gerek . İçlerinde birebir de tanıdığım arkadaşlar var her ne kadar oyun içerisinde konuşmasak bile 3-5 opa köy verecek oyuncular değiller . Boşa savunma kestirmeyip , nasıl köy verilmez adlı çalışmayı icra ediyorlar ve gayette başarılılar . Tekrar tebrik ediyorum arkadaşları :)

YaHepYaHiç

Baltacı
Hodor oyuncularını tebrik etmemiz gerek . İçlerinde birebir de tanıdığım arkadaşlar var her ne kadar oyun içerisinde konuşmasak bile 3-5 opa köy verecek oyuncular değiller . Boşa savunma kestirmeyip , nasıl köy verilmez adlı çalışmayı icra ediyorlar ve gayette başarılılar . Tekrar tebrik ediyorum arkadaşları :)
doğrudur hocam tekrardan hayırlı olsun. güzel bir anlaşma olmuş iki taraf için de özellikle ileriki dünyalar için güzel bir dostluk anlaşması olmuş.:)

Narkoz31

Yasaklı
korkak bir hamle olmus 2 guclu klanin savasi daha zevkli olurdu kazanmanin oyun zevkinin onune gectigi su zamanlarda mantikli bir hareket oyun klansavaslari degil diplomasi savaslarina dondu ne yazik.

osiris

Milis
korkak bir hamle olmus 2 guclu klanin savasi daha zevkli olurdu kazanmanin oyun zevkinin onune gectigi su zamanlarda mantikli bir hareket oyun klansavaslari degil diplomasi savaslarina dondu ne yazik.

Bence yanılıyorsun.Burası basit bir dünya daha zor bir dünyada bizim ve kudretteki dostlarımızın birbirimize ihtiyacımız var. Burada dostluğumuzu pekiştirip sonraki daha zor arkadan iş çevrilen dünyalara hazırlık gibi düşün. Ayrıca RM klanlarına haksızlık yapma onlarda gayet güçlü klanlar ve zevkli savaşlar yinede olacaktır..

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Bence yanılıyorsun.Burası basit bir dünya daha zor bir dünyada bizim ve kudretteki dostlarımızın birbirimize ihtiyacımız var. Burada dostluğumuzu pekiştirip sonraki daha zor arkadan iş çevrilen dünyalara hazırlık gibi düşün. Ayrıca RM klanlarına haksızlık yapma onlarda gayet güçlü klanlar ve zevkli savaşlar yinede olacaktır..

abi işi gücü tıngırtı olan, oyunu düşünerek değil başkalarının izinden oynayan birine açıklama yapmaya yazılarını ciddiye almaya gerek dahi yok bence

Alpaslan kardeşim, diplomasimiz hakkında tereddütleri ortadan kaldıracak konuşmayı yazıya dökmüş, düşman olsaydık dost kazanamazdık, böyle değerli bir aileyle beraber tek çatı altında ilerleyen dünyalarda beraber oynamak heyecan verici olacaktır, kendilerine verdikleri güvenden ve tarafımıza gösterdiği saygıdan dolayı klanımız adına teşekkür ederim...

Tamer Hoca
El-Kindi*.