Kudret Raporlar

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sizler uhu diye bilirsiniz , bizim zamanımızda sarı tüp baliler vardı . Ama ne kafası vardı biliyomusun , o yapıştırır bak . Uhu dediğin şey photoshop ile bile yapıştırmaz nalet gelsin Uhudan:D
Abi babam ayakkabıcı ve o balilerin kokusunu benden iyi kimse bilemez atölyeleri gezerdik babamla çocukken 2 dakika sonra benim kafa uzayda :D

Edit-997395

Yasaklı
Abi babam ayakkabıcı ve o balilerin kokusunu benden iyi kimse bilemez atölyeleri gezerdik babamla çocukken 2 dakika sonra benim kafa uzayda :D

Len öyle kapağı açık kokusunun gelmesiyle olabilecek bir kafa değil :D Buzdolabı poşeti olacak dökecek içine nefes al nefes ver . Sonra tüm galaksi senin :D Şimdi gençleri zehirliyor diye banlayacaklar beni sal :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Len öyle kapağı açık kokusunun gelmesiyle olabilecek bir kafa değil :D Buzdolabı poşeti olacak dökecek içine nefes al nefes ver . Sonra tüm galaksi senin :D Şimdi gençleri zehirliyor diye banlayacaklar beni sal :D
Abi şöyle diyeyim 10 metre kare bir dükkanda 6 işçi çalışıyor ve günde 1 kutu bale bak 1 tane demiyorum 1 kutu :D adamlar bitiriyorlar 1 camda fayda etmiyor han içinde havalandırmada yok istanbula geldiğinde o kafayı yasatırım sana :D