Kpss Hazırlık

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
ben de hazırlanıyorum da sözelde sıkıntım var birinin yardımından ziyade ezber yapmam lazım sanırım :D

Ben genellikle youtubeden izliyorum. Herkes Ramazan Yetgin diyor fakat ben onu izlemiyorum.

Mehmet Celal Özyıldız , hem eğlenceli anlatıyor. Hemde yoruma dayalı öğretiyor. Bence cok iyi, bi dene istersen. Yani şuan tarihte 20 üstü rahat yapabiliyorum.

Yarın tarih bitiyor. Genel deneme araştırması yapıp satın alacaktım. Varsa tavsiyen bakarım. JustForBeStronger*

Kaynak olarak ise Aşina soru bankası , Pegem set ve yaprak testler var. En son ise kara kutu cözebilirsin eski ösym soruları 2018 de 27 sorudan 22 si ösymnin daha önce sordugu soruların aynısını tekrar getirip sormuş, en az 20 tanesini tekrar diğer sınavlardan soracaktır.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Ezberlerken kodlayarak yapıyorsan iyi, iki saat başında ezber yapmak sözelci için bile akıl karı değil :D
Bizimkiler burayı vurmuş şu olmuş falan diye gidiyorum da lise tarihi daha kolaydı sanki bunda bilim adamı isimleri edebiyatçı isimleri falan bir yığın isim var

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Ben genellikle youtubeden izliyorum. Herkes Ramazan Yetgin diyor fakat ben onu izlemiyorum.

Mehmet Celal Özyıldız , hem eğlenceli anlatıyor. Hemde yoruma dayalı öğretiyor. Bence cok iyi, bi dene istersen. Yani şuan tarihte 20 üstü rahat yapabiliyorum.
Bakayım buna bir ben de