Konu kitlenecek bir konu degil

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Bu kadar muhaliflik iyi değil arkadaşlar. Bir örnekle bu özellik fetih sonrası köy tutmanızı kolaylaştıran bir özelliktir. Doğru stratejiler için kullanırsanız faydasını görürsünüz. Multi vb. konuların özellikle alakası bulunmayan ayrı bir konu başlığıdır. Bunu da destek sisteminden bildirmeniz gerekir. Konuyla ilgili yeterli cevapları verdiğimi düşünüyorum. Bu nedenle konu kilitlenmiştir. İyi oyunlar dilerim.

neyin ornegi bu siz halla neyden bahsetigimiz anlamamisiniz ve ornek vermisin konuyuda haksiz yere kitlemisiniz konun kilidinin acilmasini talep ediyorum kitlenecek bir konu degildir.

Dışarıdaki Birlik Hareketleri

Oyunculardan gelen taleplere yanıt olarak, klan dışındaki desteğin devre dışı bırakıldığı dünyalarda, o anda klanınıza ait olmayan köylere destek gönderemezsiniz. Bu değişiklikle, dünya ayarlarına, bu dünyalardaki destek davranışlarında çeşitlilik sağlayan yeni bir ayar ekliyoruz.

• "Gönderme" ayarıyla, önceki davranış geçerli olur ve klanınıza üye olmayan oyunculara destek göndermenize izin verilmez.

• "Varış" ayarıyla, bazı koşullar dahilinde klan üyesi olmayan oyunculara destek gönderebilirsiniz:

• Oyuncuların köylere destek göndermesine izin verilir ama oyuncuya/klan üyesine ait olmayan bir köye gönderilirse birliklerin otomatik olarak geri gönderileceği uyarısı çıkar.

• Bir oyuncuya/klan üyesine ait olmayan köylere gönderilen birlikler, destek vardığında köy hala klana ait değilse, hemen otomatik olarak geri dönecektir.

Bu yeni ayarın, klan dışı desteğin devre dışı bırakıldığı dünyalara daha fazla stratejik derinlik katmasını bekliyoruz! Bu ayarın, etkin olduğu dünyalarda kalıcı olacağını unutmayın.

burda hersey netir. Ve burda benim soyledigim seyi savunmaktadir.
once ne demek istedigimi anlayin sonra ornek verin konuyu kitleyin.

hattanin duzeltilmesi talep ediyorum

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
ya strateji diyip durmayın lütfen kulağım çınlıyo..
dostum konuyu tam anlamadım ama forumda herşeyin tartışılması lazım ama böyle bir kural var. Şimdi sen ister uy ister uyma ister haklı ol veya olma farketmez.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
@Lord ultimate gönderilen desteğin, vardıktan sonra, klandan çıkış yapıldığı halde köyde kalmasından bahsetmiyor musunuz?
evet bunu belirten bir madde nerde var benim yanliş okuyorum.

"Bu kadar muhaliflik iyi değil arkadaşlar. Bir örnekle bu özellik fetih sonrası köy tutmanızı kolaylaştıran bir özelliktir. Doğru stratejiler için kullanırsanız faydasını görürsünüz. Multi vb. konuların özellikle alakası bulunmayan ayrı bir konu başlığıdır. Bunu da destek sisteminden bildirmeniz gerekir. Konuyla ilgili yeterli cevapları verdiğimi düşünüyorum. Bu nedenle konu kilitlenmiştir. İyi oyunlar dilerim"

burda verdiginiz ornek. misyoner gonderilir. arkasina destek atilir koyu alirsan koy savunmuş olursun. eve bu guzel bir uygulama stratejidir.
ama benim bahsetigim bu degildir.
yonetimin acikladigi konuda bu ozeligi barindiran hic bir ibare yoktur. Halla dedigim arkasindayim ve bu unutulmiş bir oyun acigidir. kapatilmasini rica ediyorum.

baska oyunda bunu yapsan sana odul verirler teşekur ederler siz konuyu kitleyip bizi kovuyorsunuz.

aga55

Kılıç Ustası
Fetih sonrası köy tutmamızı kolaylaştırması için klan dışına destek açık olur köy Fetih edilmiş ise destek köyde kalır. Edilmedi ise destek geri döner. Şu anki dünyada böyle değil mi?

Tibelda

Emekli Görevli
Arkadaşlar kural ihlali ile dünya özelliğini karıştıramazsınız. İyi o zaman bot yapıyorlar diye yağma/temizliği kapatalım. Küfür/hakaret var diye mesajları kapatalım. Başka kural ihlali var diye de dünyayı kapatalım? Böyle bir mantık olabilir mi? İşleyişimiz nedir? Kural ihlali varsa destek sistemi üzerinden bildirirsiniz. Biraz mantıklı olmanızı öneririm. Ayrıca cezalar ile ilgili tartışmak, kilitlenen bir konuyu izin almadan açmakta forum kuralını ihlal eden bir davranıştır. Kurallara olan hassasiyetinizi bunun içinde göstermenizi öneririm.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Arkadaşlar kural ihlali ile dünya özelliğini karıştıramazsınız. İyi o zaman bot yapıyorlar diye yağma/temizliği kapatalım. Küfür/hakaret var diye mesajları kapatalım. Başka kural ihlali var diye de dünyayı kapatalım? Böyle bir mantık olabilir mi? İşleyişimiz nedir? Kural ihlali varsa destek sistemi üzerinden bildirirsiniz. Biraz mantıklı olmanızı öneririm. Ayrıca cezalar ile ilgili tartışmak, kilitlenen bir konuyu izin almadan açmakta forum kuralını ihlal eden bir davranıştır. Kurallara olan hassasiyetinizi bunun içinde göstermenizi öneririm.
ama cezalarla ilgili konuyu siz actiniz biz acmadiki temiz ve adil bir oyun dediniz bizde multi hesaplari ornek verdik.

Tibelda

Emekli Görevli
Tekrar söylüyorum dünya özellikleri tüm oyuncuların geri bildirim ve tartışmalarına açık bir şekilde belirlendi. Hem bu açıdan hem aktif dünya olması sebebi ile özellik değişemez. Başka bir dünyaya katılırken bu tecrübenize istinaden düşüncenizi ilgili geri bildirim konusunda dile getirirsiniz. Kural ihlali yaptığını düşündüğünüz hesap varsa destek sisteminden bildirebilirsiniz. Konu kilitlenecektir. Tekrar açılması veya bir başka konu içerisinde tartışılması uyarı ve uzaklaştırmalara neden olacaktır. İyi oyunlar dilerim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.