KONSEY

Mr.Blitz

Mızrakçı
Merhabalar. Konsey klanı olarak bu dünyadan çekildiğimizi açıklıyorum. Söyleyecek çok söz var aslında ama bu yazıyla bitireceğim. Maalesef herkesin bildiği gibi klanımızın aktif oyuncularının yarısı ya kendi isteğiyle ya da düşman klanlarımızın onlarla yaptığı gizli görüşmeler sebebiyle bir su bardağının 1/5'ini bile doldurmayacak çok saçma bir olaydan dolayı aramızdan ayrıldılar. E bu da tabii bizi ister istemez güçten düşürdü. Neden gidiyorum,neler oldu diye sormadan konvoy gibi klandan ayrılanları vicdanlarıyla başbaşa bırakıyorum. Ve bu soruyu soruyorum. Kendi vicdanlarında cevap versinler. Neden bir kez bile düşünmeden,geçiyorum ama bu doğru mu diye kendinize sormadan çekip gittiniz? Neyse olan oldu. Uzun süredir savaştığımız Kuralsızlar klanı oyuncularını mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Klanımla gurur duyuyorum. İki düşman klana karşı aslanlar gibi savaştık. Yüzlerce misyoner ve kami kestik. Ender rastlanır bir direnişle uzun zamandır büyük bir direniş gösterdik. Bu mücadelede ufak bir rüzgar fısıltısında devrilmeyip klanımız için savaşan arkadaşlarıma minnettarım. Bu arkadaşlarımızın öncülüğünde yeni bir yapılanmaya gideceğiz. Bu dünyada çoğu kez sırtımızdan vurulsakta bu bize tecrübe ve deneyim kazandırdı. Şimdi gelelim müttefik klanlara. Müttefik klanımız biz kuralsızlarla ve aramızdan ayrılanlarla savaşırken, Tc klanını vuracağını söyledi. Eyvallah dedik. Zor durumda olduğumuz,müttefiklerimizin bir tas suyla yardımımıza koşması gereken zamanda bu yaptıklarına tamam dedik. Yine eşine az rastlanır bir direnişle çok zaiyat verdirdik. Baktık ki beklediğimiz yardım gelmeyecek. Bu kirli dünyayı bırakmaya karar verdik. Bugün gördüğümüz bir şeyle yine yıkıldık. Gördük ki müttefik klanlarımız bizim için bir kez bile savaşmadan,hemen kuralsızlara katılmışlar. Yazıklar olsun. Bir kez daha söylüyorum,kirli dünyanız sizin olsun. Artık diplomasi yaparken daha da seçici olmamız gerektiğini gördük. Şimdi müttefik(!)lere sesleniyorum. Tc klanının sizden ayrılmasıda mı planlı bir şeydi?Bize yardım etmeniz gerekirken onlara vuracağınızı söylemenizdemi bize karşı oyunun bir parçasıydı? Neyse daha fazla bir şey söylemek istemiyorum. Herkese iyi oyunlar. Kuralsızlar ve Secret klanlarındaki güzelce sohbet ettiğimiz arkadaşları sevgi ve saygıyla selamlıyorum. İyi oyunlar diliyorum.

Mr.Blitz

Mızrakçı
Şunuda ekleyeyim. Dejavu klanına bir söz söylemeden de geçemezdim. Sizede yazıklar olsun.

Bobo?

Baltacı
İnşallah başka dünyalarda daha iyi durumlarda oynamanız dileğiyle. Bölgesel olarak uzak konumdayız ve gelişmelere çok hakim değilim ama yaptığınız direniş için tebrik ederim.

Bu arada ne oyuncuları ne de klanları tercihleri veya zorunlulukları yüzünden yargılamak doğru olmaz. Haritada her klanın kendince koşuşturmacası, derdi var. Oyuncular açısından da nasıl giderler yerine niye tutamadık sorusunun doğru olacağı düşüncesindeyim.

Mr.Blitz

Mızrakçı
İnşallah başka dünyalarda daha iyi durumlarda oynamanız dileğiyle. Bölgesel olarak uzak konumdayız ve gelişmelere çok hakim değilim ama yaptığınız direniş için tebrik ederim.

Bu arada ne oyuncuları ne de klanları tercihleri veya zorunlulukları yüzünden yargılamak doğru olmaz. Haritada her klanın kendince koşuşturmacası, derdi var. Oyuncular açısından da nasıl giderler yerine niye tutamadık sorusunun doğru olacağı düşüncesindeyim.
Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Ben tercihleri için yargılamıyorum :) Konudada dediğim gibi neden sebebini düşünmeden gittiniz diye soruyorum :) Yoksa gitmek isteyen giden kalanlarla yolumuza bakarız. Ki öyle yaptık ve yapacağız.

Vezir001.

Ağır Atlı
Siz konseyde yeni göreve atandınız sanırım :) Bir sırtımızı dönelim de bakın isterseniz bıçak yaralarına :D

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Bence iyi gidiyordunuz, eski dünyalardan vs savaşmasak da kıtada kuralsızlar savaşını iyi götürüyordunuz. Sonra s.a tekliflerini kabul ettiniz diye biliyorum ve bir sürü olaylar sonucunda son durum böyle olmuş. Anlattığınız tabloya bakınca bırakma kararınız da yerinde olmuş bence. Dünyaya kattığınız renk için de elinize sağlık diyelim geçelim =)

kaon

Kılıç Ustası
Tow'un tek derdi T.C klaniydi zaten. Maşallah gözleri başka bir şey görmedi.
Yeni dünyalarda başarılar

Mr.Blitz

Mızrakçı
İnsan yaşattığını yaşamadan ölmezmiş denir. Gram üzülmedim, yolunuz açık olsun.
Yaşattığını derken biraz açabilir misin? Kime ne yaşatmışız? Ha,tabii tek bir klan olarak bayağı bir sıkıntı yaşattık yaşadığımız sıkıntılara rağmen :)

Mr.Blitz

Mızrakçı
İnsan yaşattığını yaşamadan ölmezmiş denir. Gram üzülmedim, yolunuz açık olsun.
Dünya başında bize sevgi pıtırcığı gibi davranan arkadaşlarla neden bir anda ters düştüğümüzün sebebini klan yöneticilerine sorsan söylerler bence :)

Mr.Blitz

Mızrakçı
Bence iyi gidiyordunuz, eski dünyalardan vs savaşmasak da kıtada kuralsızlar savaşını iyi götürüyordunuz. Sonra s.a tekliflerini kabul ettiniz diye biliyorum ve bir sürü olaylar sonucunda son durum böyle olmuş. Anlattığınız tabloya bakınca bırakma kararınız da yerinde olmuş bence. Dünyaya kattığınız renk için de elinize sağlık diyelim geçelim =)
Teşekkür ederiz. Maalesef yaşananlar sebebiyle daha fazla bu dünya için vakit harcamaya gerek duymadık. Bırakma kararımızın hemen ardından yaşanan gelişmelerde bu konuda ne kadar doğru karar verdiğimizi gösteriyor

*Alpagu

Yasaklı
Hemen her dünyada, herkesin başına gelmesi muhtemel olaylardan biri. Geçmiş olsun. Sonraki dünyalarda başarılar.