Komutan

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

InFlames06

Baltacı
@*BloW kimsenin şans vermediği cinli diablolu kıta arasından sıyrılan ve kapatmaya oynayan bir ekibi oluşturan dünya diplomasisine yön veren adam diyorum ve yancısı @Desolate boy :) (Yanlış hatırlamıyorsam 59.dünya)

Ames1a.

Acemi
58. Dünyada Tanıdım

Bana hatırlattığı
Sparta Kralı Ⅰ. Leonidas ve Pers Kralı Ⅰ. Kserkses'in orduları ile katıldıkları ve birbirlerine karşı mücadele verdikleri 300 spartalıyı anımsatan EXIT RİSE AGAİN
ve neferleri ile Azınlık olarak 58. Dünyada savaş vermiş gerek masada gerek sahada verdiği savaş taktire şayandır.
Bu azmi ve hırsı 62. dünyada Devam etmesi dileği ile

@R4gn4r diye Yazılır..

mr. boss

Acemi
Y3Hjkc.png

2020 yılının en iyi İttifak Liderini seçelim !​
@Castle of Glass
Savaşan savaştıran liderdir o hazırcılara boyun eğmeyen liderdir o

Somebodyelse

Acemi
@R4gn4r diye düşünüyorum
tanımıyorum ama w62de ekibiyle birlikte böyle saçma sapan bişekilde sapasağlam çıkmaları şaşırttı
kayıpsız gitmeleri ilginç geldi bana

Yanlış yolda doğru yürünmez kardeş.. w62 de Myr ye attıkları kazığı ve diplomatik anlamda gerek kapak ile gerek lofa ile konuşmalarını, çevirdiği oyunları oyunu takip eden çoğu kişi bilecek ve asla unutmayacak..

Dr. Stone

Favori Forumcu
Yanlış yolda doğru yürünmez kardeş.. w62 de Myr ye attıkları kazığı ve diplomatik anlamda gerek kapak ile gerek lofa ile konuşmalarını, çevirdiği oyunları oyunu takip eden çoğu kişi bilecek ve asla unutmayacak..
biliyorum ama bu da bi başarı yani
klanı savaşı kaybetmek üzereyken bi şekilde ayakta tutması ilginç geldi bana ve başarılı sayarım
nasıl ( nasıl kazanıldığı belli olmayan ) pre ile 1.olup oyuncuyuz dedikleri gibi

Somebodyelse

Acemi
biliyorum ama bu da bi başarı yani
klanı savaşı kaybetmek üzereyken bi şekilde ayakta tutması ilginç geldi bana ve başarılı sayarım
nasıl ( nasıl kazanıldığı belli olmayan ) pre ile 1.olup oyuncuyuz dedikleri gibi

Savaşı kaybettikleri yoktu. O olay olmasa en fazla 2 haftaya myr stalkerı silerdi açık konuşuyotum. Ki exıta çok fazla destek verdi kendalgil. Onlar be yaptı ? Truva çekip stalkera geçer geçmez myr den hangi köye be kadar asker geldipine kadar söylediler stalkera.. Bu kazanmaksa oyunu silmeyi tercih ederim...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.