KOLPA KLANLARININ ASIL YÜZÜ

zapsu1701

Mızrakçı
sen konuşma kaç op yaptınız 3-5 köy almışsınız klanca :) aşiret klanı çöp ceset üyesi. 1000 kişi bir olmuşsunuz +100 kami + milyonlarca multi + sınırsız pre+ akpil + yemek kartı + truva (çanakkale) sonrada gelmişsin burada övünüyon. Sen sus zapsu

Ayıp celal abi tüm sırrımızı buralara dökmüşün ya

* R A G N A R *

Yasaklı
sen konuşma kaç op yaptınız 3-5 köy almışsınız klanca :) aşiret klanı çöp ceset üyesi. 1000 kişi bir olmuşsunuz +100 kami + milyonlarca multi + sınırsız pre+ akpil + yemek kartı + truva (çanakkale) sonrada gelmişsin burada övünüyon. Sen sus zapsu
Ya işte anlamıyor 19 yaşında olabilirim amaa 5 senedir çalışıyorum hatta şuan çalışıyorum ve çalışana sokaga çıkma yasagı yok arkadaşlar biraz düşük iqlu olunca anlamıyorlar

.TekTabanca.

Acemi
Herkese Merhaba,

Normalde klan forumlarına yazmak yerine oynamayı tercih eden bir oyuncuyum lakin görüyorum ki dünyada olan olmayan herkes bi karalama kampanyasına girip olayları bilmeden bile yorum yazar olmuş. Bir kaç yorumu okudum eski SRN ekibi olayı bilmeden EVET EVET ÖYLE OLDU BUNLAR BÖYLE demeye başlamış üstüne üstlük zamanında yapılan bi hatayı halen BUNLAR BÖYLELER KÜFÜR EDİYOLAR diyerek mikro dalga etkisinden çıkamamaktalar. Çünkü ellerinde ki tek şey bu ve ısıtıp ısıtıp aynı yemeği yiyoruz. Gerçekten üzücü bi durum...

Şimdi biraz hayatın gerçekleriyle tanışmanın zamanı... Sadece jully'nin ilk yazısı baz alınarak cevaplıyorum tek tek her dediğine cevap veremeyeceğim..

1) BİZ SINIRI DESTEKLİYORUZ YARDIM EDİYORUZ... denilmiş...

jully destekçi.png

HMM :)

2)ÖYLE KAFALARINA GÖRE ATIYOLAR BİR LAFTAN OYUNCU MU ATILIR VEEE BİZ PASİF TOPLAMIYORUZ ONLAR GÖZ DİKMİŞ??? demişsin.

jully pasif.png

HMM :((

Sadece bunların bile yeterli olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlar CESET klanının yaptığı birleşmeler gibi diplomatik olarak zamanında klanımız birleşmeler yapmıştır. Bu gayet doğal bir şeydir. Düzeni bozan, kafasına buyruk hareket eden, yönetimin adımlarını hiçe sayıp destekleri çekin diyen birisini her klanın yapacağı gibi bizim klanımızda ihraç etmiştir ? Soruyorum size bu karalama kampanyası neden ?

Ceset ekibi kestikleri köyleri, aldıkları köylerin heycanını burada paylaşıp nasıl koyduk ehhehe demişler. Bizim ekipte efendice tebrik etmiş. Bize lütfen böyle şeylerle gelin. Garip entrikalarla 2-3 adamın burada yazdığı şeye YÜRÜ BEEEE KOLPADA BÖYLE İŞTE KOLPA ÇIKTI tarzında yaşınıza yakışmayan şeylerle gelmeyin.

Klan adına çok fazla konuşmak yerine bu olayın perde arkasında olduğum yerleri paylaştım.

İyi Oyunlar.
TekTabanca.

*KepçeciX*

Okçu
Ceset ekibi kestikleri köyleri, aldıkları köylerin heycanını burada paylaşıp nasıl koyduk ehhehe demişler. Bizim ekipte efendice tebrik etmiş. Bize lütfen böyle şeylerle gelin. Garip entrikalarla 2-3 adamın burada yazdığı şeye YÜRÜ BEEEE KOLPADA BÖYLE İŞTE KOLPA ÇIKTI tarzında yaşınıza yakışmayan şeylerle gelmeyin.

Klan adına çok fazla konuşmak yerine bu olayın perde arkasında olduğum yerleri paylaştım.

İyi Oyunlar.
TekTabanca.

Kardeşim şu oyunu 15-20 senedir oynuyorum. Dediğin ithamları daha bir kez kullanmadım. Açtığım başlıktada iyi bakarsan tebrik ettiğimide görürsün . İlk dünyamız değil. Burada boş yazı yazacağımıza rapor koyalım dedik. 3-4 op yaptık her opta 5-6 köy ancak aldık bu doğru. Ama o aldığımız köylerin son opta etkisini gördük. Yoksa geldiğimiz gibi gidecektik. Bunuda biliyoruz.

Burada hakaretlerle, küfürlerle bi yere varılmaz. Ki ceset kapatmasa bile kapatanı tebrik ederiz. 55 de dejavuyu tebrik ettiğimiz gibi. Onlarada saat farkıyla kaybettik. Bizden 17-18 saat önce kapattılar.