Kolpaçino!!!!

• Konuyu başlatan Deleted User - 848885525
  • Başlangıç tarihi
Klandaki herkesi işine gelmediği noktada casus bu adam demek yerine doğru diplomasiler yapsa bazı şeyler farklı olabilirdi.W sonu finalinde ne tür anlaşmazlıklar olursa olsun bırakıp gitmeleri iyi olmamış yeni bir klan için başlanması en kolay dünya umarım ders cıkarılmıştır.

o zaman ki fikir ve düşüncelerimi klanda devam etmeni söylemiştim. bırakmayı tercih ettin haklı olarak. gönül isterdi ki sizi kuzeyde tutabilseydik. dünyanın aşırı yavaş olmasından ve ışınlanmanın olmamasından dolayı yerleştirmek istediğimiz ekipler tam olarak yerleşemedi. 43 haricinde sav çekebileceğimiz pek bir konumda yoktu. haritada ortadaydı zaten. w kapama düşüncesi ile gelmemiştik. çok enterasan bir dünya. herkes ceset düşmanı ama cesetin içinden tut çevre klanlara karşı herkes cesetin as kadrosuna düşmandı. girdiğimiz diğer dünyalarda çıkan seslere karşı daha odaklı davranacağız. ona göre hamleler izleyeceğiz.

Arkantos.

Milis
Rastgele toplanan bir ekipte online süresi yüksek ve iyi oyuncuların bu kadar fazla olması büyük şanstı başka türlü de bu kadar truvaya dayanamazdık herkesin emeğine sağlık tabi ki yeni bir ekip olduğumuzdan egolarda çatıştı acemiliklerimiz de oldu. bundan sonra diplomasiyi daha iyi yapacaklarına eminim. savaş değilde içeride ki anlaşmazlıktan klanın dağılması üzücüydü. Bunun yanında iyi dostlar edindim. dc de beraber opu karşılamamız üniversitenin açılmamızı beklediğimiz daha saymakla bitiremeyeceğim anılar var. İyi oyunculardan oluşan artık bu ekip artık tecrübe sahibi 60 veya 61 de çok iyi performans sergileyeceğinden şüphem yok.

Deleted User - 5194542

Ziyaretçi
Spotçu gibi toplama klanların içinden anlaşmazlık çıkınca ayrılan klanlara truva denmesine burda şahit olduk ilk defa

Akıncı Hekimoğlu

Mızrakçı
D58 de Kolpaçino da bulundum üniversiteye ham atıyorduk Klasik 12 yi kapatma aşamasıyla uğraştığımdan D58 de sav basıp acil destek istendiğinde gönderiyordum sadece.Üniyi 12-13 e çıkardık bi gün pat foruma bi baktık yönetim oyunu bırakmış tam bi komedi ve anlayışsızlıktı.Hepsi bi yana dağıldı yöneticilerin üyeleri düşünen yok adamakıllı bilgilendiren de yok.İnsan bari arkadaşlar biz beceremedik oyunu bırakıyoruz müt klanla konuştuk sizi şuraya aktaralım derdi..Başlarda takdir ediyordum organizelerini ve aktifliklerini ama sonu berbat bi deneyim oldu benim ve yöneticiler harici bir dünya üye için

Spotçu gibi toplama klanların içinden anlaşmazlık çıkınca ayrılan klanlara truva denmesine burda şahit olduk ilk defa

toplama bir klandı. iyisiyle kötüsüyle bir şekilde yürütüldü klan. sonuç olarak aramızdaki çürük elmaları eledik. birbirini yarı yolda bırakmayacak kişiler belli oldu. bundan sonraki dünyalara da daha az daha öz gireceğiz. sizin gibi işbirlikçilerle girmeyeceğiz. sizi vurup toplayalı 2 aydan fazla olacak. bi salın artık isterseniz ? foruma gelip sizin için bu zamana kadar tek yazı yazmadım. bize hesap sile alıcaz dedikten sonra SÖZÜNÜZÜN eri olsaydınız. kıta arkamızda üyelerimizi kandırarak bi kutuplaşma yapmasaydınız dostluğumuz ebedi kalabilirdi.

hadi diyelim grimandalina köyünün adı alfea. tesadüf olsun.
kıta arkasında tufana cesete akıncılara güvenip üyelerimize mesaj atarak klanınıza katmaya çalıştınız. hadi diyelim bu da normal bir hareket.
genel foruma gelip 19 yaşında ki bir çocuk sizden defalarca kez özür dilemesine rağmen karalama kampanyası başlatmakta ne demek ?
size vurduktan sonra alfa içlerine neden kaçtınız ? erdal bakkala söyleyin uzaktan konuşması kolay. karadayi, özbaylar, kurthalit ve hüseyinuysallara sorsun yakından konuşana neler oluyor ?

bu 4'ünü geçelim. tam kuzeye operasyon yapılacağı zaman sizlere whatsapta 1 saattir dil dökmeme rağmen. discorrdda saatlerce konuşmamıza rağmen operasyonu baltalamak ne demek ? illa biz çıkıcaz dediniz. yada hesap sile alıcaz dediniz. hesap sile alın dedik. almadınız.

siz o bölgede kopup üyelere mesaj atmaya başlayınca 43'ten de ayrı sesler çıkmaya başladı. tam da 43'teki sesleri kesmişken. bizi ne kadar zor durumda bıraktığınızı bilemezsiniz. sonuç olarak ses çıkaranların sesini oyun sahasında kamilerle kestik. forumda herkes bülbül maşallah.

biz öyle yada böyle bir şekilde kolpaçino klanı olarak sizlerden kusurlarımız için özür diledik. bunca yaptığınız yanlış harekete karşı halen daha forumlarda gezip karalama kampanyasına devam ediyorsunuz. yazık :)

siz 19 yaşındaki çocuğun kelimelerinden(defalarca kez özür dilemesine rağmen) prim yapmaya devam edin.

Deleted User - 5194542

Ziyaretçi
Kendi yalanlarınızda çok komik oluyosunuz vasatlar.
Sizi vurup toplayalı 2 aydan fazla olacak. bi salın artık isterseniz ? diyip sürekli truva demeniz ahahaha. Üstüne ordaki oyuncularımızı def edemediniz hala çoğu keyifsiz hesap sil yaptı rakip yok diye :D Oynayanlar da var nasıl silmekse.
GÖRDÜĞÜM EN KÖTÜ YÖNETİM VE KLAN SİZSİNİZ.
Kendi kendinize bile küstünüz. Yönetim ekibinden biri çıkıp hepinize küfrediyor bizi haklı buluyor. Küçük oyunlarla geçinmeye çalıştınız rezil oldunuz. Bu oyun siz ve sizin gibi işgüzarlarla dolu evet ama siz amatörler her yere toslamaya devam edeceksiniz. Kullandığınız eril, iğrenç ego kokan dilinizle her yerde başarısız olacaksınız.
Haketmediniz, rezil olduğunuzla kaldınız hadi güle güle daha fazla kimse burda yalanlarınızı duymak istemiyor.
İsmi kolpa olan klandan fazlasını beklememiz hata ahaha

karşımda kelime kurabileceğim bir insan olduğunu düşünmüştüm. görüyorum ki karşımda ki edep ahlak bekçiliği yapıp fakat en ahlaksız en edepsiz bir varlıkmış.

en büyük sizsiniz moruq.

serenity hakkında son yorumumu yapıyorum. bunca zamandır forumlarda karalama kampanyası yaptılar. detaylı halini 1 mesaj önce anlattım. kendimizi kimseye ispat etmemize gerek yok. oyun sahasında seslerini kestik kamilerle. forum da da seslerini kesmek gerekiyormuş anlaşılan.
2 mesaj önce şah çekmiştim. gelen şu cevaptan " Üstüne ordaki oyuncularımızı def edemediniz hala çoğu keyifsiz hesap sil yaptı rakip yok" sonra twast'tan aldığım bilgilerle matımı yapıyorum. herkese iyi oyunlar.

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    53,8 KB · Görüntüleme: 36
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    129,7 KB · Görüntüleme: 35
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    45,7 KB · Görüntüleme: 33
  • Adsız3.png
    Adsız3.png
    52,8 KB · Görüntüleme: 31
  • Adsız4.png
    Adsız4.png
    69,1 KB · Görüntüleme: 30
  • Adsız5.png
    Adsız5.png
    97,1 KB · Görüntüleme: 28
  • Adsız6.png
    Adsız6.png
    146,2 KB · Görüntüleme: 25
  • Adsız7.png
    Adsız7.png
    44,9 KB · Görüntüleme: 25
  • Adsız8.png
    Adsız8.png
    55,9 KB · Görüntüleme: 25
  • Adsız9.png
    Adsız9.png
    197,5 KB · Görüntüleme: 23

Deleted User - 848885525

Ziyaretçi
Sizi vurup toplayalı 2 aydan fazla olacak. bi salın artık isterseniz ? diyip sürekli truva demeniz ahahaha. Üstüne ordaki oyuncularımızı def edemediniz hala çoğu keyifsiz hesap sil yaptı rakip yok diye :D Oynayanlar da var nasıl silmekse.
Kendi kendinize bile küstünüz. Yönetim ekibinden biri çıkıp hepinize küfrediyor bizi haklı buluyor. Küçük oyunlarla geçinmeye çalıştınız rezil oldunuz. Bu oyun siz ve sizin gibi işgüzarlarla dolu evet ama siz amatörler her yere toslamaya devam edeceksiniz. Kullandığınız eril, iğrenç ego kokan dilinizle her yerde başarısız olacaksınız.
Haketmediniz, rezil olduğunuzla kaldınız hadi güle güle daha fazla kimse burda yalanlarınızı duymak istemiyor.
Kaç klan gördün sen ? oynadıgım klanların arkasında pre bile kastırmazlar sana ? hadi bi yaylanın artık primciler

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Bu sözler nefret ile söylenmiş sözler objektif bir yorum değil. Ben sizin truva olduğunuzu düşünmüyorum sonradan düşman ile anlaşmaya truva denmez zaten. Truva bence kötü bir şey değil zaten truva nın amacı düşmanın inine girip düşmanı içten yok etmektir truva ihanet etmez zaten truvanın amacı budur ama siz truva değildiniz :)