Kolpaçino!!!!

• Konuyu başlatan Deleted User - 848885525
  • Başlangıç tarihi

SpaceDandy

Milis
W61 e girerim ama üzerim seni dostum. Biz bi üyeyi kazanmak için 1 ay ugraştık ama onlar çıkıp bizi vurmak istediler yani arkandan uydurma kelimelerle gelme w61 e de giricem ama çok kaşınıyorsan w60 a da beklerim arkadaşlık istegi atıp çaylak koruman kalkınca köyünü alırım.
Öncelikle mesajıma geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Fakat maalesef W60'da oynamayı düşünmüyorum. Halihazırda oynadığım bir dünya var. Kimse arkadan uydurmuyor. Sizin ne kadar biçimsiz bir yönetim anlayışınız olduğunu bütün klan üyeleri eksiksiz deneyimledi.
Tehditlerinize gelecek olursak, benim davetim gayet açık. Teşekkürler.

Deleted User - 848885525

Ziyaretçi
Öncelikle mesajıma geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Fakat maalesef W60'da oynamayı düşünmüyorum. Halihazırda oynadığım bir dünya var. Kimse arkadan uydurmuyor. Sizin ne kadar biçimsiz bir yönetim anlayışınız olduğunu bütün klan üyeleri eksiksiz deneyimledi.

Daveti icap ederiz sizin gibi içimize yerleşmiş nifak tohumlarının hepsini biliyoruz rahat ol

Magne Seier.

Milis
hangi W'de oynamak istiyorsun ben oraya gelirim sen yer söyle sadece öyle burda konuşmak ile olmaz dostum...
Kazanmak Kirlidir, Kaybedelim İnsan Kalırız
W49-TUG W50-TRİCKS W56-SOA W58-KOLP

Magne Seier.

Milis
Gördüğüm en terbiyesiz, en çıkarcı, en yalanını başka şeylerle kapatan yoksun bir klan.
Utanmadan bir de güzel izlenim bırakmışsınız gibi soruyorsun helal olsun :D

Fatal Error'un videosunda klan köyümü Alfa demişsiniz. Ama Alfea. İkisi farklı şeyler. Alfa klanları yokken benim köyümün ismi Alfea'ydı. Birilerini karalamak için elinizde uydurma şeylerle gelmeyin. Egonuzda boğuldunuz, bir sapığı korudunuz. Nedeni de ortada full akraba klan ne bekliyosun ki.
seni sesini duymak için yukarı bekliyorum önce gel sonra konuşuruz ona göre ...
Kazanmak Kirlidir, Kaybedelim İnsan Kalırız
W49-TUG W50-TRİCKS W56-SOA W58-KOLP

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
KOLPA adı ile W61'de kurulamayacak olan klan. Çünkü bünyesinde topladıkları bir çok klan, bu klana kin güdüyor. Emri vaki hareketleri, yeri geldiğinde kendi üyelerine olan hakaretler, klanda saygı ve seviye yoksunluğunu dile getiren kişiler klandan ayrıldıklarında, "Hainler!" diye sirküle mesaj yağdırmaları ve hedef haline getirmeleri. Apaçık ne diplomasiden ne de insanlıktan anlamadıkları da cabası.

Bir hata yapıp KOLPA adı ile W61'e girmeleri dileğiyle.
Her Hain dediklerinde Neden diye sordum :) , galiba bu bir strateji hain diyerek insanları ayrılan guruba vurdurmak için hazırlıyorlar yani hain demezlerse işler karışır e tabi onlarda bunu istemez :) , yani bu klanın devamlılığı için şart galiba : D
Nick: Napolyon2.0

SpaceDandy

Milis
Her Hain dediklerinde Neden diye sordum :) , galiba bu bir strateji hain diyerek insanları ayrılan guruba vurdurmak için hazırlıyorlar yani hain demezlerse işler karışır e tabi onlarda bunu istemez :) , yani bu klanın devamlılığı için şart galiba : D
Nick: Napolyon2.0
Noktalama işaretleri yanlış kullanılmış. Smile gibi ifadelerle duygu verilmeye çalışılmış ama nafile. İlkokul çocukları bile daha derin kompozisyona sahip bir metin yazabilir. Belki bir daha ki sefere Şirinleri görebilirsiniz. İyi forumlar.

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Noktalama işaretleri yanlış kullanılmış. Smile gibi ifadelerle duygu verilmeye çalışılmış ama nafile. İlkokul çocukları bile daha derin kompozisyona sahip bir metin yazabilir. Belki bir daha ki sefere Şirinleri görebilirsiniz. İyi forumlar.
Sana cümlelerimi analiz et diyen oldu mu ?
Sözlerim sana battı galiba ondan böyle saçmalıyorsun

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
o noktalama işaretleri bana özgü seni hiç ilgilendirmez. Seni ilgilendirmeyen şeylere burnunu sokma !!!

kakashi10

Milis
Forumlarda atışmak yerine birbirinize oyunda savaşarak cevap verseniz nasıl olur?Birbirinizle anlaşamıyorsanız hala konuşmayı devam ettirip laf sokmanın mantığı nedir?Şu forumda bir Allah'ın günüde güzel yorumlar görsek fena mı olur?

Buradakilerin birçoğu birbirini gerçek hayatta tanımıyor,nasıl biri olduğunu bilmiyor,sadece köylerin birbirlerine düşman olması gerekirken insalarında düşman olması cok sacma değil mi?

Ben bazı cümleleri,kelimeleri okuduğumda utanırken sizler nasıl oluyorda utanmıyorsunuz?ben sizlere yakıştıramıyorum doğrusu siz kendinize yakıştıyor musunuz?

Konuşup anlaşamadığınız konularda,hem fikir olmadığınız yerler de, birbirinize hakaretlerde bulunmak yerine savaş bayrağını çekip ordularınızı birbirnize atmak en doğrusu bence.Belki bu dünya da düşman olmuş olabilirsiniz lakin başka bir dünyada konumlarınız farklı olur ve dost olursunuz,oyunun kuralı budur zaten.Kendimden örnek vereyim ben w46 da YEK ekibiyle savaşıyordum ve savaşırken de o ekipten hiç kimseyle bir atışmam,hakarette bulunmam hatta mesajlaşmam bile olmadı.Ama bu dünya da konumum farklı hedefim aynı oldu.

Artık şu forumlara girmeye çekinir oldum,hep aynı şeyler.O ona laf atıyor o ona laf sokuyor e artık bi dur diyin kendinize.

Şu oyunu bilmeyip tartışmaları görende oyunu kazanana ev+araba veriyor sanacak.Herkes oyuna emek veriyor,sabaha kadar uyumayanlar oluyor alt tarafı oyun demekle geçiştirmek olmaz ama bazı çizgiler var ve o çizgileri aşmamak lazım.

Saygılarımla...

Deleted User - 848885525

Ziyaretçi
Forumlarda atışmak yerine birbirinize oyunda savaşarak cevap verseniz nasıl olur?Birbirinizle anlaşamıyorsanız hala konuşmayı devam ettirip laf sokmanın mantığı nedir?Şu forumda bir Allah'ın günüde güzel yorumlar görsek fena mı olur?

Buradakilerin birçoğu birbirini gerçek hayatta tanımıyor,nasıl biri olduğunu bilmiyor,sadece köylerin birbirlerine düşman olması gerekirken insalarında düşman olması cok sacma değil mi?

Ben bazı cümleleri,kelimeleri okuduğumda utanırken sizler nasıl oluyorda utanmıyorsunuz?ben sizlere yakıştıramıyorum doğrusu siz kendinize yakıştıyor musunuz?

Konuşup anlaşamadığınız konularda,hem fikir olmadığınız yerler de, birbirinize hakaretlerde bulunmak yerine savaş bayrağını çekip ordularınızı birbirnize atmak en doğrusu bence.Belki bu dünya da düşman olmuş olabilirsiniz lakin başka bir dünyada konumlarınız farklı olur ve dost olursunuz,oyunun kuralı budur zaten.Kendimden örnek vereyim ben w46 da YEK ekibiyle savaşıyordum ve savaşırken de o ekipten hiç kimseyle bir atışmam,hakarette bulunmam hatta mesajlaşmam bile olmadı.Ama bu dünya da konumum farklı hedefim aynı oldu.

Artık şu forumlara girmeye çekinir oldum,hep aynı şeyler.O ona laf atıyor o ona laf sokuyor e artık bi dur diyin kendinize.

Şu oyunu bilmeyip tartışmaları görende oyunu kazanana ev+araba veriyor sanacak.Herkes oyuna emek veriyor,sabaha kadar uyumayanlar oluyor alt tarafı oyun demekle geçiştirmek olmaz ama bazı çizgiler var ve o çizgileri aşmamak lazım.

Saygılarımla...
forumu düzgün bi şekilde açtım ama böyle akli dengesi yerinde olmayan ufak klandaki bireyler gelip prim kasmak istiyor bizde cevabını veriyoruz bunu sizin içinizdeki çogu kişiyede söyledim bana sövene gül verecek degilim.

Kral Bau

Kılıç Ustası
Çok haklı :) Mesela ben arkadaşı kamiledim öylesine çok güzel kesti beni :)Miste atmamıştım öylesine sallamıştım.Dünya kapanmıştı birde neden kıydın kamilerime :(