KOLPAÇİNO

• Konuyu başlatan Deleted User - 848889854
  • Başlangıç tarihi
Ben sizin kadar kötümser değilim. Buyurun gelin bir gün Discord'umuza, konuşalım, edebilirsek muhabbet edelim. Size bile bir şeyler katabileceğimize inanıyorum. @*** KRAL KATİLİ En azında kimsenin ciddiye almadığı bir klan olmamak fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederim.

bizim bir ekibimiz var zaten. dünya kapamak uğruna dansöz gibi titremicek kişilerden oluşuyor. ciddiye alınıp alınmamak mühim değil..

sen bu konuşmayı biraz daha uzatırsan bütün ipliğinizi pazara dökecem mesela :) refiğe demiştim bize dalaşmayın premizi kasıcaz diye. gelmiş buraya boş adamların yorumlarına like atıyor.. bu son uyarı zhur ve diğer pakt klanlarına ;)

Zift

Mızrakçı
Ben de diyorum ki bana ZUHUR ekibinden kimin ne yaptığını söyle, şu dakika ekibimizden çıkaralım. Siz anca ithamlarda bulunuyorsunuz. Ben kendim gibi düşünmeyen insanlarla "ekip" diyebileceğim bir organizasyonun içinde bulunmam. Bizim ekibimizde bir baş da yok. Başında durmaya gerek de yok. Herkes ben kadar söz sahibidir o klanda. "Ha, burada yazmayayım, bu da benim düşünceme ters." dersen istediğin yerde de konuşuruz.

Dr. Tinker

Baltacı
Ben de diyorum ki bana ZUHUR ekibinden kimin ne yaptığını söyle, şu dakika ekibimizden çıkaralım. Siz anca ithamlarda bulunuyorsunuz. Ben kendim gibi düşünmeyen insanlarla "ekip" diyebileceğim bir organizasyonun içinde bulunmam. Bizim ekibimizde bir baş da yok. Başında durmaya gerek de yok. Herkes ben kadar söz sahibidir o klanda. "Ha, burada yazmayayım, bu da benim düşünceme ters." dersen istediğin yerde de konuşuruz.
Toprağım yorma ağzını. Karşında laftan anlayan insan yok ki senin dediklerini idrak edebilsin. Baksana konuşmalarına. İlkokul çocuğu diyeceğim de o kadar bile değil.

Deleted User - 848889854

Ziyaretçi
Bir Japon atasözü der ki; Zafer pek bir şey öğretmez, yenilgi çok şey öğretir...
Ama sizin hiç bir şey öğreneceğiniz yok.
Yenilgiyi kabullenmekte bir erdemdir arkadaşlar.
İyi oyunlar.
Bak güzel kardeşim son kez anlatıyorum bir daha foruma fazla bakmıcam çünkü nerde savaşmasını bilmeyen dünya kapatınca kendini peygamber zanneden gerçekten oyuncu olduğunu sanan o kadar çok mantar tıpası varki artık cidden sıktınız . Ben w58 e bir ekiple gelmedim bi kaç arkadaşla geldim öylesine oynarız bi kaç kişiyle tanışır iyi bir ekip yakalarsak başka w lerde oynarız diye geldik . dünyaya giren diğer klanlar gibi bir ekiple yada hazırlıklı bir şekilde gelmedik hatta 0 pre ile geldik . Ama oyun sonuna doğru az daha kapatmaya gidiyoduk . Tek başıma geldiğim w de o kadar hazırlıklı gelmiş klanlara rağmen Dünya kapatıcaktık . Baktım dünya boş oyuncu dolu çoğu klan yöneticisi oyun ve strateji bilgisi yok dedim oynarım bu w de ben bi baktım 2-3 kişi geldiğimiz w de 500 e yakın oyunculu klan olmuşuz . evet toplama bi klan oldu lakin dünya başında ilk büyük op u yapan ve dünya bitene kadar en çok op yapan ve op yiyen de bizim klandı . Bende bilirdim herkesle sa yapıp üniversite açılana kadar farmville oynayıp bekler sonra ceset üniversite konusunda tecrübeli zaten onalra destek veririrz 2-3 kişi de bizi kapatmaya alırlardı ohh mis . sonra sağda solda boş boş zafer kazandım diye sevinirdim . şimdi w58 i kapattığını sanan çoğu oyuncu öyle olum cidden çok komik ve inanılmaz bir özgüven eksikliğiniz var . w58 de kime savaş açsak kendi klan ismiyle devam edemedi hemen ceset olalım kasırga olalım ama bizi vurmasınlar ben köylerimdeki köylülerimle mutluyum kafası :D . w58 de dünya kapatmak çok kolaydı ama ben pandemi sürecinde zaten sıkılıyorum agresif bir oyun tarzım var ve güzel bir ekip toplamak istedim . profilime yazacak bi yazı için niye kendi oyun tarzımı terkedeyim anladınmı ? neticede oyun oynuyoruz dünya kapatma sorumluluğu histtemiyorum eğlenmeye geliyorum ki ceset kapattıkdan sonra tebrik ettim zaten bu w ye giriyormussunuz başarılar diledim zaten . Ha şunuda söyliyim iyi hoş çok güzel bir klandık toplama bir klana göre hatta dünyaya göre çok organize hareket ediyorduk ve bu sayede çok gözede battık . Kolpaçino dünya başından beri yarı kadrosu dahi olmayan exit ekibini sadece bünyesine kattı iyikide katmışım çok güzel insanlar, onun haricinde biz bünyemize öyle ekipler klanlar felende katmadık kolpaçino olarak başladık kolpaçino olarak bitti. Ben bile tek başıma kurduğum 5 kişilik klanla o kadar hazırlık yapmış dünyanın parasını harcamış klanla oyun sonuna kadar kafa kafaya gidecek bir düzen kurduysam kusura bakma kendimi başarısız olarak görmüyorum . ben hazırlıklı bir ekiple gelsem ünversite açılmadan dünya kapattığımı duyururdum. Ben öyle süper hiper bir klan başkanı değilim sadece dünya boş bir dünyaydı insanları analiz ettim yapmam gerekeni yaptım. He evet hayatımda ilk kez bu kadar büyük bir klan yönettim artılarım olduğu kadar hayatımda klan hiç yönetmediğim için genelde büyük klanlarda veya ekiplerde oynadım bir anda büyük bir klan yönetmeye başladığımda bunun zorluklarını gördüm ve tecrübesizliğimde olduğu içimizden ekipler çıktı tatsız olaylar yaşandı gruplarşamalar oldu bunlar oldu yani . benim için w 58 büyük bir tecrübe oldu istediğimi kazandım sağlam dostlar kalıcı bir ekip. büyük ve güçlü bir ekip kurmak zaman alır kazanacazda kaybedecezde bugün klanlar aleminde tanınan cin hücum sis pusula alarm meteor gibi klanlar 1 günde kurulmadı yada giridkleri her dünyayı hemen kapatamadılar kaznadılarda kaybettilerde siz bunu idrak edemiyorsunuz. bir klan büyüklüğünü kazanınca değil kaybettiğindeki dağılmama birbirine bağlanma azminden kendini geliştmr vizyonundan sağlar . Şimdi bu yazdıklarımdan sonra benim nasıl bir kafada olduğumu umarım anlarsın dostum eski forumda tadıda yok zaten hepinize gireceğiniz w lerde başarılar diliyorum

*KepçeciX*

Okçu
Benim iddaam yok maksat azıcık kaos olsun diyom :) inada bindirin diye gaz veriyoz işte daha ne istiyon ben oynamıcam pre kasarım anca.

Bak sanada anladığın dilden konuşayım. 58 deki 60 daki bahanelerinizden ders alın burada kalabalık gelin başarılarınızı konuşalım. Anlaştık mı? Yoksa 58 de böyle oldu yok diğer dünyalaeda böyle olduyu konuşmaya devam mı edelim.

Deleted User - 848889854

Ziyaretçi
Benim iddaam yok maksat azıcık kaos olsun diyom :) inada bindirin diye gaz veriyoz işte daha ne istiyon ben oynamıcam pre kasarım anca.

Bak sanada anladığın dilden konuşayım. 58 deki 60 daki bahanelerinizden ders alın burada kalabalık gelin başarılarınızı konuşalım. Anlaştık mı? Yoksa 58 de böyle oldu yok diğer dünyalaeda böyle olduyu konuşmaya devam mı edelim.
dayı hala bahane diyon üstteki uzun yazıyı bi oku olmadı biri sana tercüme etsin

Deleted User - 848889854

Ziyaretçi

dayı mümküne benle hiç konuşma saygılar iyi oyunlar