KOLPAÇİNO

• Konuyu başlatan Deleted User - 848889854
  • Başlangıç tarihi

Napolyon2.0

Yasaklı
sonuç nooldu gardaşım sen hele onu söyle :) :d

kim kazandı w 58 i sadece cesetin dostlarından uzakta kalmış ışınlanma olmadıgından ışınlanamamış 20 oyuncusuyla savaşan kolpaçino mu ? ,yoksa poke ,kasırga ,paşa ,exıt ,kolpa ile savaşan CESET mi kapattı dünyayı

cevabı ben biliyorum :) 5 harf :) hadi baş harfini verim C
Tebrikler w58 Kazananı CESET-BÜRKÜT !

*KepçeciX*

Okçu
58 i kapatamayınca yenilmiş sayılıyon. Bizde oyun sonu tebrik ettik tüm rakipleri ama sen burada cesete karşı öyle yaptık böyle yaptık laflarıyla ancak kendini kandırırsın. Umarım oradaki hataları 61 de yapmaz ve adınızdan bahsettirdiğiniz dünya olur sizin için.

Geçmişine bakan geleceği göremez sözü var o zaman ben w1 den başlayayım başarıları anlatmaya :) Hiçbiri umrumda değil dost düşman klanlardan çok güzel dostlar kazandım çoğuyla yemek yiyip çay içtik tek kazanım budur.

Deleted User - 848889854

Ziyaretçi
58 i kapatamayınca yenilmiş sayılıyon. Bizde oyun sonu tebrik ettik tüm rakipleri ama sen burada cesete karşı öyle yaptık böyle yaptık laflarıyla ancak kendini kandırırsın. Umarım oradaki hataları 61 de yapmaz ve adınızdan bahsettirdiğiniz dünya olur sizin için.

Geçmişine bakan geleceği göremez sözü var o zaman ben w1 den başlayayım başarıları anlatmaya :) Hiçbiri umrumda değil dost düşman klanlardan çok güzel dostlar kazandım çoğuyla yemek yiyip çay içtik tek kazanım budur.
foruma gelip laf atan sensin farkındamısın ? bende gelip tebrik ettim burda edebiyat yapmanıza gerek yok w58 de kandırıp emeğini yediğiniz herkes size yeteri kadar söz söyledi tekrardan tebrik ederim inşallah bu w de multiden ban yemessiniz iyi oyunlar

Deleted User - 848889854

Ziyaretçi

kim kazandı w 58 i sadece cesetin dostlarından uzakta kalmış ışınlanma olmadıgından ışınlanamamış 20 oyuncusuyla savaşan kolpaçino mu ? ,yoksa poke ,kasırga ,paşa ,exıt ,kolpa ile savaşan CESET mi kapattı dünyayı

bütün klanına ağlayıp savunma diye barbar öyünden bile destek istemen için bir kami atmamız yeterli bence bizi iyi güldürdün 58 de kardeşim keni forumuna hadi

Centurion*

Okçu
@Centurion*

sen daha multilerine sahip olamayıp ana hesabını global ban yedirirken w58 de 474 kişilik klanda her gece 400 yakın hesabı mustafayla klan klan saldırı geliyormu diye gezip oyunun sonuna kadar klanın yarısından fazlasının aralarını ben atıyordum . Cesette sanıyoki bu araları kolpaçino oyuncuları atıyor bilenler bilirler tek bir ara dahi kaçırmayı bırak senin mis aranı bakıcı bulup yaptırdığın yerde ben 5 ms aralara giriyordum . önce bireysel açıdan hem karakter olarak hem oyunculuk olarak bir yerlere gelde ondan sonra laf et .

Oooo klanlar tarihinin en iyi ekibi sizsiniz :D diğer ekipler hiç bunları yapmıyor ilk defa sizden duydum :D 5 günde dağılıp kaçacak klan neler yapmış tebrikler

Centurion*

Okçu

Onlar kaybetmedi kazandı :D kaybedince kazanıyorlar :p

Dr. Tinker

Baltacı
Bir Japon atasözü der ki; Zafer pek bir şey öğretmez, yenilgi çok şey öğretir...
Ama sizin hiç bir şey öğreneceğiniz yok.
Yenilgiyi kabullenmekte bir erdemdir arkadaşlar.
İyi oyunlar.

Zift

Mızrakçı
Fareye, "şuradan, şuradan geçeceksin, peynir hemen orada." demişler. Fare de "yok demiş, yol kısa, navlun çok, bundan bir hin oğlu hinlik var."

Deleted User - 848885525

Ziyaretçi
Daha düşünüyorlar, "bu bizle gene mi dalga geçiyor acaba, ne yapsak?" diye. Ya da yolu uzun tutuyorlar navlunun azına tâlip olup. :)
Yok grupta acaba beyni varmı diye tartışıyorduk kusura bakma çocuk

Zift

Mızrakçı
Ben sizin kadar kötümser değilim. Buyurun gelin bir gün Discord'umuza, konuşalım, edebilirsek muhabbet edelim. Size bile bir şeyler katabileceğimize inanıyorum. @*** KRAL KATİLİ En azında kimsenin ciddiye almadığı bir klan olmamak fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederim.