KOLPAÇİNO VS ...

• Konuyu başlatan Deleted User - 5441926
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Kolpaçino WS YASAL KLANLARI & YASALIN MULTİLERİ & YASALIN TUGAY KLANLARINDAKİ CASUSLARI & YEK & YEKİN MULTİLERİ & POKE KLANLARI & B.G.A KLANLARI & ABC KLANLARI

Kesim puanlarına bakabilirsiniz arkadaşlar yukardakilerin deflerini erittik köylerini almaya başladık ve dediğim gibi bu daha başlangıç çöp klanları toplamanız bizim için birşey ifade etmiyor sadece kesim ve fetih raporları bölümüne daha fazla rapor geliyor :D biz daha hiç bir klandan destek almadık kendi klan oyuncularımdan def desteği attırdığımızda bize sağa sola defans diye ağlıyorsunuz yazmışlardı. bizimki ağlamaksa sizinkini adını konduramıyorum :DDDDD herkese karakterine yakışır iyi oyunlar dilerim .

zapsu1701

Mızrakçı
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı var anlıyoruz kolpaçino klanı evden çıkamıyor nereye saracağını şaşırdı da keşke şu oyuna 24 yaş altı oynayamaz ibaresi gelse tadı tuzu kalmadı lunaparka döndü oyun...

Kolpaçino WS YASAL KLANLARI & YASALIN MULTİLERİ & YASALIN TUGAY KLANLARINDAKİ CASUSLARI & YEK & YEKİN MULTİLERİ & POKE KLANLARI & B.G.A KLANLARI & ABC KLANLARI

Kesim puanlarına bakabilirsiniz arkadaşlar yukardakilerin deflerini erittik köylerini almaya başladık ve dediğim gibi bu daha başlangıç çöp klanları toplamanız bizim için birşey ifade etmiyor sadece kesim ve fetih raporları bölümüne daha fazla rapor geliyor :D biz daha hiç bir klandan destek almadık kendi klan oyuncularımdan def desteği attırdığımızda bize sağa sola defans diye ağlıyorsunuz yazmışlardı. bizimki ağlamaksa sizinkini adını konduramıyorum :DDDDD herkese karakterine yakışır iyi oyunlar dilerim .

görünce güldüm böyle mi avutuyorsunuz kendinizi

worldde isim yapmak isteyen bizi kullanıyor biz savaşa başladığımızda anlarsınız nasıl bişey olduğunu korkunun

*Who* infirat27

Mızrakçı
Çok iyi güldüm. Emeğe saygınız olsun bi kere de yüzsüz HERİFLER. Reklam yapmak için biz şöyle iyiyiyiz diye girmeyin şuralara. 500 tane rapor var, eymens in köyü almışsınız. Korku içeri girmiş. Multilermiş...
KENDİNİZİ REZİL ETMEYİN BARİ. :)

*Who* infirat27

Mızrakçı
Ha wp grubumuza kadar casusunuz var ya hani ekremcim. Onu da yaz buraya. şu velet kral katilinin wptan oyundan ordan burdan her klana her oyuncuya nasıl ağladığının ekran görüntüleri var elimde onları atayım sana onları da koy buraya :)

* R A G N A R *

Yasaklı
Ha wp grubumuza kadar casusunuz var ya hani ekremcim. Onu da yaz buraya. şu velet kral katilinin wptan oyundan ordan burdan her klana her oyuncuya nasıl ağladığının ekran görüntüleri var elimde onları atayım sana onları da koy buraya :)

Tüm dünyadan savunma dilenen adammı söylüyor bunu. Fragmanı izliyorsun daha bu bişey degil

Deleted User - 5534955

Ziyaretçi
ekrem abi denen oyuncu YEK ve YASAL klanlarına çöp demiş ama adamları en son w55 de dünyayı kapatıyorlardı ve 2 dünya kapatmış klanlar. kendisi hiç dünya kapatmış mı acaba adama onu sorarlar :) burada kesilmiş olduğunun gazıyla bir şeyler yazıp avutmayın oyuncularınızı

* R A G N A R *

Yasaklı
ekrem abi denen oyuncu YEK ve YASAL klanlarına çöp demiş ama adamları en son w55 de dünyayı kapatıyorlardı ve 2 dünya kapatmış klanlar. kendisi hiç dünya kapatmış mı acaba adama onu sorarlar :) burada kesilmiş olduğunun gazıyla bir şeyler yazıp avutmayın oyuncularınızı
Yeni yapılanıyoruz dostum bu dünyada kuruldu kolpaçino klanı
iq düşük senin sanırsam

Deleted User - 5534955

Ziyaretçi
senin iq düşük o zaman derme çatma klanla dünyamı kapatacaksınız ? adlarınızı nicklerinizi bile yeni duyuyorum. bu bir hücum bir dejavu bir udw bir alarm bir nop bir eşkıya vb. klanlar dese anlarımda siz kimsiniz ? klanınızdaki çoğu oyuncunun başka serverlarda hayran olduğu nickli klanlar bunlar. ya gidin kumda oynayın diyecem ama size dışarı çıkma yasağı var :)

* R A G N A R *

Yasaklı
senin iq düşük o zaman derme çatma klanla dünyamı kapatacaksınız ? adlarınızı nicklerinizi bile yeni duyuyorum. bu bir hücum bir dejavu bir udw bir alarm bir nop bir eşkıya vb. klanlar dese anlarımda siz kimsiniz ? klanınızdaki çoğu oyuncunun başka serverlarda hayran olduğu nickli klanlar bunlar. ya gidin kumda oynayın diyecem ama size dışarı çıkma yasağı var :)
Ahhahhahhahh güldürdün o saydığın klanların çogunda oynadım çatma klan dedigin klanı iyi izle sen:)

* R A G N A R *

Yasaklı
Sokaga çıkamayanlardan biride sensin herhalde bu kadar içerledigine göre

zapsu1701

Mızrakçı
Beyler bir oyun için şu günlerde birbirimizi kırmayalım . Zaten yeterince bunalımdayız. Lütfen oyunumuza bakalım kolpaçino klanlarına da rica ediyorum savaş konuşalım rapor atalım eğlencemize bakalım ama konuyu farklı yerlere getirmeyelim. Daha da yazmıycam başarılar..