KolesTroll

• Konuyu başlatan DeletedUser62739
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62739

Ziyaretçi
MERHABALAR ARKADASLAR
şimdi bizim w38 giriş amacimiz, dünyada delilik ve trolluk aleyhine kötüymüş gibi yapılan her türlü kirli propaganda girişiminin karşısındayız(propogadanda mıydı propagandamı doğrusu neyse illaki,zaten biriniz yanlış yazmış deliye bak hahah:) dersiniz kesin)
47a5e8e4dc4f6c3de2ea55f8bcb9b406
bundan da müteveliT yada müteveliD dedikki napalım burda amaçımız nedir bir sağa döndük, bir sola döndük bir yatağın altına girdik yattık bir üstünde uyuduk bir tavanda bir çatıya çıkıp sabahladık ve 5 günün sonunda karar verme kıvamına geldik biz napıyoruzun kararı yada düşünüşünün sonucu olarak;

neyin peşindeyiz? 1 Köy alırız evet, 2köy alırız tamam,3koy alırız okey, (bir türlü köy veriirz diye yazmak gelmiyor bak içimden),
HE KÖYDE VERİRİRİZ mis arası atabiliyor olsak bile:D ancak biz eski kafalı oyuncularız yav zaten lakabımızda bu yüzden deli bizim. Bizim troll dostlarımızın yanında olmaktan gayrı başka yapabilceğimiz bşy olamaz dedik.BİZ ZATEN PUANA BAKMADAN OYNUYOZ BU OYUNU YANİ KİMİN KAÇ KOYU PUANI VAR BİZİ İRDELEMİYOR SAVAŞ OLSUNDA MORALİMİZİ BULURUZ BİZ DENGELERİZ OLAYI KEZA DEDİK YA ESKİ KAFALIYIZ DİYE, BİZ YENİLDİKÇE GÜÇLENİYOZ YANİ DELİ KUVETİ GİBİ BİZE VURDUKÇA KELEBEK ETKİSİ GİBİ AYNI ORANDA YADA ŞİDETTE BİR TEPKİME OLUŞUYOR ilginç. banada öyle gelmişti hala çözemedim bu olayı zaten üstüne düşünüyorum bir mağra buldum mum ışığında bu konuyu araştırıyorum yada duşunuyorum

neyse amacımızdan bahsediyordum: Yani bizim amacımız dünyayı kapatmak değil kardşm. SAÇMALAMAK VE ADABI MUAŞERET KURALLARI İÇİNDE ÇILGINLIK YAPMAK. BİZDE BUNUN HASTASIYIZ YADA DELÜSÜYÜZ DEDEEE

HEM Dünyayı kapatıp ne yapıcaz? hEPİNİZ 2DK DÜŞÜNÜN KAPANDI BİTTİ O KAZANDI NE OLDU 1K PP HESABA YUKLENDİ. yav 1k-3k pp puan nedir kardşm? burdan yönetime sesleniyoruz bu sese kulak verin daha değerli bir ödül koyunda zevki artsın oyunun yav:D yada daha değerli ödül konsa millet bu sefer oyun için birbirini keserdi ha belki o yüzden sizin hakkınız pre puan vazgeçtim. yönetim doğru yolda seslenmiyoruz yok öyle bşy biz demedik bilmiyoz. duymaduk. ZATEN DELİ RAPORUMUZ VAR DESEK BİLE FARK ETMEZ HAHAH:D

ne diyordum ha Bırakın dünya açık kalsın dönsün, cıvılcıvıl kuşlar ötsün, böcekler,börtüler,ceylanlar dolaşsın. Dünyayı kapatmak 5dakika zaten dünyayı kapatmak isteyen ayalar kısmında dünyayı kapat yapabiliyormuş. Bu ne dünyaymış herkes kapama derdinde bukadar hatta ince diplomasi falanmış bize göre değil zaten Bizim aklımız yerinde değil, ne diplomasisi ince hesabı kalın hesabı yok mis arası yok, yok mis sonu,ucu, içi yada dışı atılcakmışda. ordu gidecekmiş köy alıncakmış,op yapılcakmış vs. bakıcı lazımmış, üye oyuna girmemişmiş, internet tam mis arasında kopmuşmuşda bah bak bah hele bahaneye sular kesilmişte destek atamamış
birsürü sorun bunlarımı düşüncez ciddiye alcaz şimdi...

yok savaş çıkacakmış barış olacakmış bunlarla trollerin ne işi olur yani bizim. Biz işin gırgırındayız. Ancak gırgırda bir yere kadar tabi:D

5 ÜNİVERSİTE BİTİRMİŞ, 10 farklı dilde konuşup yazan ve anlayan(delice dili bile dahil olmak üzere)
ORDİNARYUS PROF.DR.ünvanlarınında sahibi olarak diyoruz ki

HERKESE BAŞARILAR

BIZDE AZ VE ÖZ EKIBIMIZLE W38 DE YERIMIZI ALACAGIZ

DeletedUser63319

Ziyaretçi
Başarılar. Biraz okuyayım dedim yatağın altın üstü çatı mevzusuna kadar zor geldim pes ettim :D

DeletedUser63328

Ziyaretçi
Klan alımları

1-) Doktordan alınacak kolestrol değeri 500 üzerinde olacak
2-) Delilik Raporu olmayan kısıler basvurmasın akıllılarla uğraşmaktan bıktık
3-) 1 adet mis arası 300 gr kilit 1 tutam onlıne suresı ılık kilde karıstırdıktan sonra guzel bır sunumla getırılmesı gerekmektedir.
4-) Sabıka kaydında 4 veya 4 den az ıhlalı olanlar basvurmasınlar
5-)

Sen durumun ne kadar cıddı oldugunun farkında degılsın ...!

Cahıl cahıl konusuyorsun bu kolestrool e savas acıcaz :)

DeletedUser63302

Ziyaretçi
ne kadar uzun olursa olsun okurum tanıtımları ama sizde başarılı olamadım. klan ismi gayet hoş başarılar :)