Kolay Dünya Kazanma Başarıları Hk.

Bantank

Baltacı
Bu dünyalar eğitim dünyası bile olsa sonunda da bir başarı ile ödüllendirilmek tüm oyuncuların hakkıdır. Bu şekilde oyunun diğer dünyalarında oynamaya teşvik edici olacaktır.İlk kolay dünyalarda profile yansırken neden değiştirildiği akıllarda soru işareti bırakıyor uzun yıllar emek veren insanların en azından profilinde başarı ile ödüllendirilmeyi istiyor ve bu sonucla hevesi kırılıyor kolay dünyaya olan talep azalacaktır.Benim gibi kolay dünya oyuncuları bu şekilde düşünecektir. Dilerseniz genel oyun forumunda bununla ilgili oylama başlatın bu oylama sonucuna göre değişiklik gösterin.Umarım herkesin sosyal ag gruplarında sürekli dile getirdiğine şahit olup yakındıgı konuyu dile getirerek bir öncülük etmiş olurum sizden de bizim gibi aktif oyuncuları küstürmemeniz için bir ricada bulunuyorum en doğru kararı biz oyuncular adına vereceğinizi biliyorum saygılar.

UtkuSaray*

Baltacı
Bu yazıya sonuna kadar katılıyorum. Ek olarak da artık genellikle oyuncular normal dünyalarda oynadığı gibi kolay dünyalar da da oynayarak hem oyun zevkinde doyum yaşıyor hem de arkadaş çevresini genişletiyor. Sonuç olarak emek veriliyor ve artı olarak premium da harcanıyor. Her oyuncunun verdiği emeklerin karşılığını bir şekilde almak istiyor. Oyun yönetimi olarak bunun değerlendirmesinin yapılmasının da gerekli olduğunu düşünüyorum.

FARAZA

Markiz
Kesinlikle katılıyorum normal dünyada verilen emek ise burada verilen de emektir bir farkı olmamalı..

Bobo?

Baltacı
Katılıyorum, ayrıca benzer şekilde hızlı dünya oynamayı seven birçok oyuncu var. Bu istatistiklerin de belirtilmesi güzel olur. Belki ayrı ayrı değil ama bir şekilde oyuncu profilinde paylaşılabilir.

Paylaşılacak bir başarının varlığı mevcut müdavimlere ek olarak yeni deneyecek veya amaçsız bulan oyunculara da motivasyon sağlayacaktır. Rekabeti artıracağına da eminim.

Bir dünyanın kolay veya hızlı olması ancak o dünyayı bağlar. Diğerleriyle kıyaslama yapılması anlamsız olur. Yapılsa dahi harcanan emek yine aynı emektir, oynanan oyun yine aynı oyundur.

Kısacası, açılan dünya kuralları kapsamında en iyi olanlar, tıpkı diğer dünyalarda olduğu gibi paylaşılacak başarı ödüllerini hak ediyorlar.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bu dünyalar eğitim dünyası bile olsa sonunda da bir başarı ile ödüllendirilmek tüm oyuncuların hakkıdır. Bu şekilde oyunun diğer dünyalarında oynamaya teşvik edici olacaktır.İlk kolay dünyalarda profile yansırken neden değiştirildiği akıllarda soru işareti bırakıyor uzun yıllar emek veren insanların en azından profilinde başarı ile ödüllendirilmeyi istiyor ve bu sonucla hevesi kırılıyor kolay dünyaya olan talep azalacaktır.Benim gibi kolay dünya oyuncuları bu şekilde düşünecektir. Dilerseniz genel oyun forumunda bununla ilgili oylama başlatın bu oylama sonucuna göre değişiklik gösterin.Umarım herkesin sosyal ag gruplarında sürekli dile getirdiğine şahit olup yakındıgı konuyu dile getirerek bir öncülük etmiş olurum sizden de bizim gibi aktif oyuncuları küstürmemeniz için bir ricada bulunuyorum en doğru kararı biz oyuncular adına vereceğinizi biliyorum saygılar.
Bahsettiğiniz dünyaların oluşturulma amacı belli ve oyuncularımız bu dünyaya normal dünyalar gibi giriş yapamadığını biliyorsunuz. Oraya başarı eklemek dünyanın amacına oldukça ters düşecek ve sırf profilinde dünya kapattım demek isteyen oyuncular oraya rekabet ortamına sokacaktır. Dünya kapatma başarısını önemseyen rekabet etmeyen isteyen oyuncularımız için oldukça fazla dünya var.

İyi Forumlar !

Tibelda

Emekli Görevli
Kolay dünyalar ile ilgili rekabet ve başarı durumlarına kişisel olarak şiddetle karşıyım. Kolay dünyaların amacı oyunun öğrenilmesi ve standart dünyalarda tutunamayan oyuncuların alışma sürecini geçirmesi fikri ile ortaya çıkan dünyalardır. Başarı, şan, şöhret kazanmak isteyen oyuncularımızın kolay dünya yerine diğer dünyaları tercih etmesi daha isabetli bir karar olacaktır. :)

uyznlar

Ağır Atlı
sırf profilinde dünya kapattım demek isteyen oyuncular oraya rekabet ortamına sokacaktır.
İyi Forumlar !

Aslında niye kapatıldığı belirtildi bence :) son zamanlarda sırf başarı yüzden tüm ekip oraya girip tekel haline getirenler vardı

Bantank

Baltacı
Bahsettiğiniz dünyaların oluşturulma amacı belli ve oyuncularımız bu dünyaya normal dünyalar gibi giriş yapamadığını biliyorsunuz. Oraya başarı eklemek dünyanın amacına oldukça ters düşecek ve sırf profilinde dünya kapattım demek isteyen oyuncular oraya rekabet ortamına sokacaktır. Dünya kapatma başarısını önemseyen rekabet etmeyen isteyen oyuncularımız için oldukça fazla dünya var.

İyi Forumlar !
Dünyanın amacına oldukça ters düşecek bir kararsa ilk açılan kolay dünyalarda neden yansıdı acaba ozaman bu rekabet ortamı düşünülmüyor muydu ? Her konuda biz oyuncuların görüşünü kestirip atıyorsunuz yada ceza alıyoruz öneri başlığı altında başlık açtık nezaketten olsada değerlendirmeye alacağız deseniz keşke bir kişinin şahsi fikirleri yerine ortak bir kararla yine biz oyunculara oylamaya sunulsa veya değerlendirilirse güzel olur önemli olanda biz oyuncuların ne kadar zevk ve memnun olması değil mi yoksa ? Kolay gelsin iyi günler saygılar.

Bantank

Baltacı
Aslında niye kapatıldığı belirtildi bence :) son zamanlarda sırf başarı yüzden tüm ekip oraya girip tekel haline getirenler vardı
En yakın örneği kolay dünya 6 paktlar veya düşman klanlar belirli az çok tekel haline gelse herkes bir klanda toplanirdi normal dünyalardan buraya gelmemizin amacı entrikalarla uğraşmamak aslında normal dünyadan bazı özellikler dışında farkı yok

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Dünyanın amacına oldukça ters düşecek bir kararsa ilk açılan kolay dünyalarda neden yansıdı acaba ozaman bu rekabet ortamı düşünülmüyor muydu ? Her konuda biz oyuncuların görüşünü kestirip atıyorsunuz yada ceza alıyoruz öneri başlığı altında başlık açtık nezaketten olsada değerlendirmeye alacağız deseniz keşke bir kişinin şahsi fikirleri yerine ortak bir kararla yine biz oyunculara oylamaya sunulsa veya değerlendirilirse güzel olur önemli olanda biz oyuncuların ne kadar zevk ve memnun olması değil mi yoksa ? Kolay gelsin iyi günler saygılar.
Öneri başlığının amacı kestirip atmak değil. Tıpkı sizin yaptığınız gibi fikirlerimizi belirtmek. Standartlarmış cevapları hayretle karşılıyorum. Daha önceki öneriler konularına yazdığım cevaplar hala duruyor. Konuları birbirine karıştırarak elde edebileceğiniz bir durum maalesef yok. Kolay Dünyanın amacı oyun oynamayı pekiştirmek isteyen, belirli taktikler geliştirmek isteyen vb. durumlar için oluşturulduğu herkes tarafından bilinmekte. Eğer dünya başarısı isteniyorsa normal dünyalar oynanması bana daha mantıklı geliyor. Normal dünyalarda bir çok savaş, diploması yaparak elde edilen başarı ile kolay dünyaya gelmesi bence doğru değil.

Bantank

Baltacı
Kolay dünyanın amacı oyunu öğrenmek pekiştirmek strateji yürütmekse normal dünya özelliklerinden ayıran bir durum varsa premium hesap,hesap yöneticisi...gibi parayla satın alınacak özelliklerinde farklı olması daha mantıklı değil mi yoksa zaten yakın zamanda bir çok kişi bırakır :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Kolay dünyanın amacı oyunu öğrenmek pekiştirmek strateji yürütmekse normal dünya özelliklerinden ayıran bir durum varsa premium hesap,hesap yöneticisi...gibi parayla satın alınacak özelliklerinde farklı olması daha mantıklı değil mi yoksa zaten yakın zamanda bir çok kişi bırakır :)
Teşekkürler. :)

YaHepYaHiç

Baltacı
La kolay dünya zaten kapatma başarısı görünse nolacak ki zaten kimseye saldırılmıyor girin bayrak kasın barbar toplayın. Normal dünyalar var ne güzel zamanı olanlar için hem rekabet açısından da iyi

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Kolay dünyalar acemi oyuncular için açılan eğitim dünyalarıdır, amacı rekabet, hedefi ödül olan oyuncular standart dünyalara girebilir. Giriş yapmalarına engel bulunmamaktadır.

Normalde premium özelliklere dair öneri değerlendirilmiyor. Ancak bu dünyanın eğitim dünyası olduğunu düşündüğümüzde haklısınız, farklı olması gerekir. Ama bence kolay dünyada yaratılan bu gereksiz rekabet bunun farklı olmasına engel.

eto1907

Baltacı
bence de kolay dünyalarda profillerde gözükmesi gerekiyor.başarıya odaklı olarak nitelendirmek de yanlış bence.çünkü denildiği gibi ortada bir emek var ve insan da emeğinin sonucunu elbette ki almak ister.kolay dünyalara bile artık deneyimli oyuncular girmekte ve vakit harcamakta.
çoğu vakti olmayan , çalışan insanlar kolay dünyada oynuyorlar.illa bayrak kasmak gibi bir amaçtan çıkması gerekiyor diye düşünüyorum..