KOD ADI-MUHTAR 5 NİSANDA VİZYONDA

Sancakreis

Acemi
Yıllardır oynamama rağmen forumun genelde birbirine ahkam kesmek için kullanıldığını düşünür ve yapılan boş muhabbetlere dahil olmayı istemediğimden kullanmayı tercih etmeyen bir oyuncuyumdur.Pusula ekibi karşımıza geldiğinden beri daha kaliteli bir savaş olmasını temenni edenlerdendim.Nitekim ki savaş alanında gösterilen rekabetten oldukça keyif almakla beraber bu çürük elmalarında aranızda bulunmasından dolayı üzgün olduğumu dile getirmek isterim.Bana anlatılan pusula ile gördüklerim arasında dağlar kadar fark var ne yazık ki (geldiğinizden beri gerçekleşen olaylar bütününde).Şunu da belirtmek isterim ki bu bir karalama çalışması değil,karakter çatışmasıdır.

Son olarak,böyle küçük hesaplarla bizleri bitirmeye çalışmak sadece acizliktir.Bu çabaları gösterenlere sadece gülüyorum.

Pusula ekibinin içindeki karakter gösteren oyunculara saygılarımı iletirim.

#yesılvadıbızımolacak

Dr. Tinker

Baltacı
Hardda kaybedınce lusta kacan lustta kaybedınce bızı alırmısın abı dıye yazan sen mı aglamaktan bahsedıyorsun :)
Biz savaş kaybetmedik kral size. Lust'a katıldığımız doğrudur inkar etmiyorum. Barbar lust savaşı başlayınca. Kaypakca arkadan vurduğunuz için dağıldı Lust.

AntenTR

Milis
savas mı kaybemedın bize :) guldurme bizi zaten bıtıkken lust a kactın savas ıstatıslıklerınden sızınle olan savasların resmını atmama gerek oldugunu dusunmuyorum :)

ıkıncı konu olarak lustla ılk savasan gıren benım erhan sızı aldıktan sonra karsılıklı olarak gun vererek savas kararı aldık hallederız kımseyı bugune kadar arkadan vurmadı bugunden sonrada vurmaz bızzat erhancıgım gelıp burada kendını ıfade edebılır savas hallederız- lust savası olarak baslamıstır aynı forumdakı klanlar arası dıplomasıden takıp edebılırsın sanırım ya hafızan zayıf yada gecmısını hatırlamak ıstemıyorsun :)

AntenTR

Milis
hanı lusta gecmeden oncede anlasalım dıye yazdıgın msjlarda var bu kaybetmedıgını ıddaa ettıgın savastan en ıyısı sen sus ve sessızce yenı oynadıgın dunyaların forumlarında yaz :)

Deleted User - 1638750

Ziyaretçi
Yıllardır oynamama rağmen forumun genelde birbirine ahkam kesmek için kullanıldığını düşünür ve yapılan boş muhabbetlere dahil olmayı istemediğimden kullanmayı tercih etmeyen bir oyuncuyumdur.Pusula ekibi karşımıza geldiğinden beri daha kaliteli bir savaş olmasını temenni edenlerdendim.Nitekim ki savaş alanında gösterilen rekabetten oldukça keyif almakla beraber bu çürük elmalarında aranızda bulunmasından dolayı üzgün olduğumu dile getirmek isterim.Bana anlatılan pusula ile gördüklerim arasında dağlar kadar fark var ne yazık ki (geldiğinizden beri gerçekleşen olaylar bütününde).Şunu da belirtmek isterim ki bu bir karalama çalışması değil,karakter çatışmasıdır.

Son olarak,böyle küçük hesaplarla bizleri bitirmeye çalışmak sadece acizliktir.Bu çabaları gösterenlere sadece gülüyorum.

Pusula ekibinin içindeki karakter gösteren oyunculara saygılarımı iletirim.

#yesılvadıbızımolacak

#SihirdarvadisiSizinYesilvadiBizim