Knock out- k.o.

• Konuyu başlatan -Destroyerm
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Uzun uğraşlar ve yaşanan bazı pürüzlere Rağmen ekibi kurmuş bulunmaktayız. Daha önce Tanıtımını yapmış bulunduğum 70 kişilik elit kadro haricinde yine bu 70 kişinin tavsiyesi ile oyuna gelen onlardan bir türlü kopamayan bizim de Aile dışında bırakmak istemediğimiz arkadaşlarla birlikte 2 gün sonra net olmak kaydıyla 3 klan olarak oyuna başladık. Şu anda 4 klan lakin biri Feshedilecek...

Diğer klanların sayılarına ve dizilimlerine bakıldığında iyiki de tek klan değilde bu şekilde 3 klan olarak giriş yapmışız diyebiliyorum. Doğru strateji ve kısa sürede uyum sağlanırsa bu serverda en hareketli ekiplerden biri olacağımızdan hiç Şüphem yok.

Kuzeydoğu bölgesinde bulunan ekibimiz daha şimdiden neler yapabileceğinin siyallerini vermeye başladı.

K.O. klanlarındaki isimlere bakıldığında, hepsinin bireysel anlamda nerdeyse birçok serverda adını duyurmuş kişiler olduğunu görebilirsiniz.

Burda önemli olan kişiler arasındaki uyumu kısa sürede halledip tam bir Aile olarak yolumuza devam edebilecek düzeni sağlamaktır. Bunun da, klandaki kişilerin karakter olarak Düzgün bireyler olduğunu bildiğim için kısa sürede gerçekleşeceğini düşünüyorum.

An itibari ile herşey tam da istediğimiz gibi umarım bu şekilde yakaladğımız ivme ile yolumuza devam ederiz.

Bu klasik diğer 3 klasikten daha zevkli geçecek diye düşünüyorum. Dileğim tüm ekiplerin dürüst bir şekilde oyun adabına uygun bir şekilde mücadele etmesi...

Tüm Classic4 Ekiplerine "KNOCK OUT" Ailesi olarak iyi ve eğlenceli bir oyun dilyoruz.

Saygılarımla Mikail...

Bengam

Ağır Atlı
basarılar mikail. araızda cok sevdiğim insanarda var heyecanla takip etcem

DeletedUser631

Ziyaretçi
mikail yeter bu kaçıncı tanıtım :D bak artık başararsızlıklar diliyecem :) şaka bir yana güzel oluşum miko başarılar.

DeletedUser57481

Ziyaretçi
hayırllı olsun :D bize Sonra sonra görüşürüz:D

DeletedUser51989

Ziyaretçi
Başarılar klandaki isimler kalıcı oldugu sürece dünya sizindir diye düşünüyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Teşekkürler Arkadaşlar.

Bayram ne yapalım paşam isim yoktu şimdi artık isim de var :D

DeletedUser56236

Ziyaretçi
Rest ekipleriyle birleşmişsiniz. yakinda sorun cıkacaktir. ama eger cikmazsa bence dünya sizin. başarılar.