Klasik Sonucu

ChrisJ

Yasaklı
Al işte istatikler ortada karşılık dâhi vermemissiniz. Dünyanın özeti götü maydonoza dayayan dünya sonunu gördü dayanmayip karşı çıkanlar köyleri verdi. Bu kadar. Maydonoz hukumu yerdide leagcy klanı ortak op yedi de dağılma aşamasına girdi diye sizi bıraktı.
31739 adlı eklentiyi görüntüle31740 adlı eklentiyi görüntüle
burda biz en azından karşılık vermişiz ve köy kaybettik diye hesap sil yapmadık (klanca) siz karşılık bile verememişsiniz baksana adamlar barbar toplar gibi toplamış sizi :)

Aktif olarak oynamadım ama girdiğim en boş dünyaydı diyebilirim oyuncu kalitesi yerlerde olan bir dünya olmuş maydonozdaki arkadaşların gerçekten verdiği emeğe yazık dünyada o emeği hak edecek bir rakipleri yoktu çünkü.

Xenadobhe*

Kılıç Ustası
Ben hükümü bu worldde tanıdım. Tek tek hepinizle savaştık. Kimse yanlış anlamasın aralarında en iyi hükümdü hiç yokdan daha worlddün başında 100 köylük opa geldiler. ESL klanı köyler nerdeyse 2 3 x artmışken aynı başarıyı sağlayamadılar.90s saymıyorum zaten adam akıllı sınır yokdu

La Ay Em Krazi

Yasaklı
Siz karşılık vermeyi çok yanlış biliyorsunuz. İstatikler ortada

Napsaydik sizin gibi hesap sil yapıp gelip formda erkeklik mi yapsaydık mesela.En azından oyundayız sizin gibi korkup silmedik.Sizin savaş istatistikleriniz nerede onlarida paylaş bakalım Bi görelim.Hukum bu kadar iç karışıklığa rağmen iyi iş çıkardı.Truva atıp o halde bile köy kaybedecek kadar beceriksiz Bi klansiniz bunun ötesi yok

Pikacuu37

Hafif Atlı
Napsaydik sizin gibi hesap sil yapıp gelip formda erkeklik mi yapsaydık mesela.En azından oyundayız sizin gibi korkup silmedik.Sizin savaş istatistikleriniz nerede onlarida paylaş bakalım Bi görelim.Hukum bu kadar iç karışıklığa rağmen iyi iş çıkardı.Truva atıp o halde bile köy kaybedecek kadar beceriksiz Bi klansiniz bunun ötesi yok

Yav biz kime Truva atmısız. Bizi kendi muttefigimiz topladı. Ben leacgy de oynadım. Sq ile müttefik olduk. Bize pars esl 90s ve vva saldırı çıkınca sq e çıkmaya başladı. Biz hesap silmefik direndik bu kadar oldu. Ben kabul ediyorum. Bizim diplomasi hatamizdir diyorum. Siz kimle savastiniz ? Yok iç karışıklık falan salla onları kimlerle savastiniz ? Maydonozun artıklarını topluyorsunuz. İşte esl en 90s en kalan köyleri

La Ay Em Krazi

Yasaklı
Yav biz kime Truva atmısız. Bizi kendi muttefigimiz topladı. Ben leacgy de oynadım. Sq ile müttefik olduk. Bize pars esl 90s ve vva saldırı çıkınca sq e çıkmaya başladı. Biz hesap silmefik direndik bu kadar oldu. Ben kabul ediyorum. Bizim diplomasi hatamizdir diyorum. Siz kimle savastiniz ? Yok iç karışıklık falan salla onları kimlerle savastiniz ? Maydonozun artıklarını topluyorsunuz. İşte esl en 90s en kalan köyleri

Seni 90s de sandım pardon. leacgy bilmiyorum naptigini sizinle ilgili tek yorumum şu olur haritada görmedim bile sizi dünya sonuna doğru sizi paramparça ettiklerinde AA leacgy diye Bi klan varmış Bi bakim nerde haritada diye bakmıştım ve o sırada da 20 30 koyunuz kalmıştı uzun lafın kısası sizi tanımıyorum sizinle ilgili bise diyemicem.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Seni 90s de sandım pardon. leacgy bilmiyorum naptigini sizinle ilgili tek yorumum şu olur haritada görmedim bile sizi dünya sonuna doğru sizi paramparça ettiklerinde AA leacgy diye Bi klan varmış Bi bakim nerde haritada diye bakmıştım ve o sırada da 20 30 koyunuz kalmıştı uzun lafın kısası sizi tanımıyorum sizinle ilgili bise diyemicem.
:D :D :D :D neyse

OrJ1naL

Kılıç Ustası

şimdi yazmayım dedım ama yine dayanamadım damarıma basıldı.. legacy i son zamanlarda 20 30 koy olarak gormus yılbasına kadar falan yenılen rakıpler ve harıta incelemesei yapsaydın boş çene çaldıgını anlardın sen kımsın nesın tanımıyorum hangı klandasın oda umrumda değil sanıyorum biz savas verirken sen harıtanda uslu uslu barbar topluyordun harıta ve kesım puanları pek umrunda degıldii..hatırlamamakta haklısın legacy 3 cephede savastı ve 3 klana karsı o kadar dayandı övdükleriniz tek klana ilk opta hesap sildiler..bişeyler bilmeden bişeyleri biliyorum ayağı yapma dünyadan bi habersin gelip burda laf cambazlığı yapıyosun..

maydonozu tebrik ederim dostlarımada tek tek selam ederim baska bi classic te görüşmek üzre

ChrisJ

Yasaklı
şimdi yazmayım dedım ama yine dayanamadım damarıma basıldı.. legacy i son zamanlarda 20 30 koy olarak gormus yılbasına kadar falan yenılen rakıpler ve harıta incelemesei yapsaydın boş çene çaldıgını anlardın sen kımsın nesın tanımıyorum hangı klandasın oda umrumda değil sanıyorum biz savas verirken sen harıtanda uslu uslu barbar topluyordun harıta ve kesım puanları pek umrunda degıldii..hatırlamamakta haklısın legacy 3 cephede savastı ve 3 klana karsı o kadar dayandı övdükleriniz tek klana ilk opta hesap sildiler..bişeyler bilmeden bişeyleri biliyorum ayağı yapma dünyadan bi habersin gelip burda laf cambazlığı yapıyosun..

maydonozu tebrik ederim dostlarımada tek tek selam ederim baska bi classic te görüşmek üzre

kardeşm neden damarına basılıyor ki sizinle sınırımız yok sizi neden takip edelim ki ? dediği gibi arkadaşın legacy klanını takip etmediğimiz icin sonrada baktıgımızda 30-40 köyü vardı illa klan klan takip edeceğiz diye bişey yok en çok barbarı pars'dan barbargon topladı ona laf at valla biz çok az topladık :Ddd

La Ay Em Krazi

Yasaklı

Konuşmim Konuşmim demişsin keşke arkasında durup konusmasaydin yine.İstatistik delisi değilim sonuç odaklı oynarım oyunu bahsettiğin klanla ilgili baya şey yazmışsın o kadar şey yaşamışsınız ben hiç bise duymadım sizinle ilgili dediğim gibi haberim yoktu böyle Bi klan olduğundan uslu uslu barbar toplanması gerekirse toplarım oda oyunun Bi parçası sonuçta.Kimi hangi klani övduk acaba sizi silen esl yi mi sizi silen 90s i mi yoksa sizi free toplayan sq klanini mi ovduk hangisi ? Bence silinmişsiniz zaten girmeyin heryerde araya arada kalırsınız.

Son olarak ta Almanya'daki kuzenlerime selam olsun.