Klasik Sonucu

Lv Touch X

Acemi
Olayları artık bilmeyen kalmadı. Bizim bugün klan adımız winner oldu ve büyük hızla değişiyor her geçen gün farklı bir isimle karşınıza çıkıyoruz, Sosyete pazarının en büyük peynir satıcısı olan sosyetik nickli arkadaşımız kendince oyununa devam ederken bizlere sizi bitireceğiz sileceğiz naraları atan ESL ve 90s(onlar da yenilenmeye giderek bugünkü adları Gladio klanı) klanları sizi silecez sizi ezecez siz bilmiyorsunuz diyordu. Ne oldu peki :) Lafa değil icraate bakar bu oyun sizin öyle atıp tutmanızla yaparız ederizle bir şey olmaz. ESL bize op denedi başarısız oldu. Gladio denedi başarısız oldu. Son güçleriydi bizleri alacaklarını düşündüler. Ama ilk başta da dediğim gibi çerez 90s klanı bizim himayemizde olduğundan fazla yaşadı şimdi ise hesap sil yapıp gittiler. Dünya Kazananı Maydonoz güncel adıyla Myrmidons klanını tebrik ederim.

GG EASY..

Lv Touch X

Acemi
Profilime hesap sil yazmadım :) yazanları peşleyip içimizden köy almaya çalıştınız ama onu da başaramadınız :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Bak kimse pars klanına laf atmamış sen yine gerginsin
Usta birisine laf atmak değil, mevzu dünü unutup bugün hakkında yorum yapmak. Dün profile hakkım helal değil, hesap siliyorum yazanlar bugün gelip övünmesi itici geliyor. Sende hak verirsin, eskiden de sizin klana yazıyorlardı. Eski klansavaslari ortamını arar olduk, iyi akşamlar:)

ChrisJ

Yasaklı
esl vs 90s'de ki oyuncular bizim klanın iç işlerine karışmaya başlamıştı, herkes kendi klanından sorumlu olsaydı şuan esl ve 90s halen çırpınıyor olurdu şahsi düşüncem :)

Opacity***

Okçu
Olayları artık bilmeyen kalmadı. Bizim bugün klan adımız winner oldu ve büyük hızla değişiyor her geçen gün farklı bir isimle karşınıza çıkıyoruz, Sosyete pazarının en büyük peynir satıcısı olan sosyetik nickli arkadaşımız kendince oyununa devam ederken bizlere sizi bitireceğiz sileceğiz naraları atan ESL ve 90s(onlar da yenilenmeye giderek bugünkü adları Gladio klanı) klanları sizi silecez sizi ezecez siz bilmiyorsunuz diyordu. Ne oldu peki :) Lafa değil icraate bakar bu oyun sizin öyle atıp tutmanızla yaparız ederizle bir şey olmaz. ESL bize op denedi başarısız oldu. Gladio denedi başarısız oldu. Son güçleriydi bizleri alacaklarını düşündüler. Ama ilk başta da dediğim gibi çerez 90s klanı bizim himayemizde olduğundan fazla yaşadı şimdi ise hesap sil yapıp gittiler. Dünya Kazananı Maydonoz güncel adıyla Myrmidons klanını tebrik ederim.

GG EASY..

Maydonozu bitirmeye gelen klanı maydonozun himayesine soktunuz :D Oyunun başında amacımız aynı olduğu için savaşımız olmamıştı siz döneklik yaptığınız için durumlar böyle oldu savaşın ilk günü sen değilmiydin beni dcye çağıran gel burada takılalım konuşalım savaş olsa bile muhabbetimiz bitmesin ayağı çeken ardından maydonoz bize op yapacakmış napıcaz diyen ağlayan :D neyse dünya bitti daha üstüne konuşulcak bişi kalmadı uzun uzun seninle tartışmak istemiyorum çünkü sende biraz anlama kıtlığı var. Bu dünyada biz unutuluruz esl unutulur geri kalan klanlar bile unutulur siz unutulmazsınız :D buda başarı tebrik ederim.

RusskyStandart

Mızrakçı
90s klanına karşı hangi savaşta başarılı oldunuz çok pardon? Sadece sınırda bazı köyler al ver yapılıyordu yanlış bilmiyorsam? Bu da karşılıklı olarak yapıldı. Esl klanı hesap sil yaptıktan sonra bizim klanımızdan da hesap sil yapanlar oldu. Zaten maydonozun kazanmış olduğu bir dünyada sizinle savaşmaya devam etsek ne olacaktı? Dünyayı siz kazanmışsınız gibi 90s klanına saldırgan tavırla yazmanızın sebebi nedir?
Adminlere çağrıda bulunan siz değil misiniz? Klanımız ele geçirildi lütfen yardım edin diye. Yıllardır bu oyunu oynarım hiç bir w de bir klanın kendisine yanlış yapacak adama yöneticilik verdiğine şahit olmadım. Keza adminlerden de klanınıza yönetici yaptığınız oyuncuların sorumluluğu size aittir klanlar yönetimi bu konuyla ilgili size yardımcı olamaz cevabını almadınız mı? Yapmasaydınız adamı yönetici güzel kardeşim bunun sorumlusu 90s değil sizsiniz. Hatayı kendinizde ararsanız bir daha aynı yanlışlara düşmezsiniz.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Yav abicim. Şaka mı yapıyorsunuz. Ben anlamıyorum hangi klana baksam savaştık. Diyorlar. Çöp klanı mı ? Hüküm klanı mı? Winner mi ? Hangisi artık neyse kimle savaşmış ? Ne yapmış haritada ? Kendi kitanda bile doğru düzgün savaş vermemissin. Maydinozla iki kere savaş çıkmış savaşların ikisinde de karşılık dâhi vermemissin. Şimdi maydonoz gelmis esl ve gladio vuruyor kazandık diyorsun.

Aynı şey esl ve rebel içinde geçerli. Esl klanı ne yaptı. Bide profillere esl klanini tebrik ederiz falan yazmalar. Kimlerle savaştı esl ? Neyin tebrigi kıtasında ki herkesle müttefik olmuş. Maydonoz savaşında bırak savaşmayı operasyon yapmayı bile göze alamadı sildiler. Savasmak değil ki bu :) bide tebrik ediyorsunuz.

Rebel klanı veya sq kimle savaştılar :) kıtasında barbar topladılar. Bide tüm dünya ortak op yiyen müttefiklerini topladılar. İşte dünya sonu gelmiş 40 kişilik pars klaniyla savaşıp şöyle yendik böyle yendik falan. Hiç samimi gelmiyor kimse. Ama sorsan herkes savaştı :)

Pikacuu37

Hafif Atlı
Al işte istatikler ortada karşılık dâhi vermemissiniz. Dünyanın özeti götü maydonoza dayayan dünya sonunu gördü dayanmayip karşı çıkanlar köyleri verdi. Bu kadar. Maydonoz hukumu yerdide leagcy klanı ortak op yedi de dağılma aşamasına girdi diye sizi bıraktı.
Screenshot_2022-01-31-13-02-13-823_com.android.chrome.jpgScreenshot_2022-01-31-13-02-35-422_com.android.chrome.jpg

3 defa savaştık 30 40 kişilik ekiple burnunuzdan getirdik biz konuşmuyoruz siz ne diye konuşuyorsunuz hangi yüzle konuşuyorsunuz anlamadık. Ne içiyorsanız bizede verin bak yine yazayım dünya başından beri 3 defa savaşa girdik 3 defada içinizden geçtik dayak arsızı oldunuz hesap sildik oturmuş ölülerimizle savaşıyorsunuz ve 6 7 misle aldığınız köylerin gururunu taşıyorsunuz yazık yazık bilseydik en başta silerdik sevinirdiniz :)