Klasik nereye gidiyor?

• Konuyu başlatan Deleted User - 5513027
  • Başlangıç tarihi

X-Rois.

Ağır Atlı
Kime kime sığınmış en başından beri bu klanda idim hala da bu klandayim istatistiklere bakarken gözlerin mi bozuluyor ? Güney Batı'nın çoğunluğunu kapatmışiz hatta gladio klanına köy vermişiz alin burayı değerlendirin hesapları sile almışız bu mu sığınmak canım kardeşim ? Olaylardan haberin yok bari süs :) kimse bizi peşkeş çekemez isterseniz dünyayı kapatın umrumda mi? Ama adam gibi oyun varken yanar döner oyunlarinizla yapmaya çalışıyorsunuz , hadi bunu yapıyorsunuz batı bizim arkamizdan konuşmayın
Başından beri aynı klanda olman neyi degiştiriyor senin için Bulundugun klan diplomasi de isimde bukelamun zaten sende o klanda bulunduguna göre durumdan hoşnutsun neyse omurgayı anlatmakla ugraşmıcam sana vakit yetmez kapasiten belli kendine cici davran

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Başından beri aynı klanda olman neyi degiştiriyor senin için Bulundugun klan diplomasi de isimde bukelamun zaten sende o klanda bulunduguna göre durumdan hoşnutsun neyse omurgayı anlatmakla ugraşmıcam sana vakit yetmez kapasiten belli kendine cici davran
Ben sana discord da onun kim olduğunu söylemedim mi :D

Goncolos1

Acemi
Ayrıca da şunu belirtmek isterim ki
Rüzgar nereden eserse o tarafa gitmeyiz, biz neredeysek rüzgar oradan eser

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Ayrıca da şunu belirtmek isterim ki
Rüzgar nereden eserse o tarafa gitmeyiz, biz neredeysek rüzgar oradan eser
Doğru bölgede 4 köydüm kimseden saldırı desteği almadam kafanıza vura vura 5 köy daha alıp dün geceye kadar direndim dimi benim rüzgarım sizin ekibinizden daha işlevlidir yemin ederim ama kanıtlayamam

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Araya 30 kişi mi ahahaha hahahaha hahahaha hahahah sadece @MİRZAY...* yazmam yetti klana girmem için

bu arada @KÖKSÖKTÜREN...* abi discordda ilk ben mi geleyim dedim yoksa sen bana aynı şöyle demedin mi olum burada w48 den beri oynadığın ekip varken niye oralardasın gel demedin mi bende klan yönetimim ile konuşup geçtim bizde yanar döner olmaz oyun için karakterimden zayıflık vermem kimin ne olduğu belli herkeste biliyor

FARAZA

Markiz
Doğru bölgede 4 köydüm kimseden saldırı desteği almadam kafanıza vura vura 5 köy daha alıp dün geceye kadar direndim dimi benim rüzgarım sizin ekibinizden daha işlevlidir yemin ederim ama kanıtlayamam
Sen nereye gittin hesap mı sildin ?

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Gelsin buraya @Ranuna Vadisi* veya vefa ekibinden bir kişi ciddi manada desinki tapates bizi sattı tapates bizim emeklerimizi harcadı tapates oyun için bizi sattın desin tüm dünyalarda hesap silmezsem adam değilim

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bu arada hani diyorsunuz rüzgarı biz belirleriz evet siz belirliyorsunuz eğer cidden özel mesajlardan ban yemeyeceksem atarım

ohstiffany

Yasaklı
Satmadı.

Ayrıca glaido sayemizde paşa paşa el bebek büyüttüğü saldırı köylerini sonunda kullandı da yenilen rakiplerde yukarıları gördü :) 1.5 milyon puan var ama yenilen rakipler sıralaması 22 :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Satmadı.

Ayrıca glaido sayemizde paşa paşa el bebek büyüttüğü saldırı köylerini sonunda kullandı da yenilen rakiplerde yukarıları gördü :) 1.5 milyon puan var ama yenilen rakipler sıralaması 22 :)
Gladio değil efendi generals sayesinde :D

Bu dediklerini bana değil klan diplomatlarina söyle, önce etik ahlak öğrenin sonra gel burada ahkâm kesin , size köyleri verdik kendinizi bir şey sandınız dünya kapatmak için yapmayacağıniz hiç bir şey yok, bizim amacimizda zaten dünya kapatmak değil i yuzden git sen ve senin gibi düşünen abilerinle konuş onların kapasitesi sana uygun :(

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Yine mi gladio değil. Düşmana karşı hep bir umudum her zaman olmuştur savaşan bir ruhu var diye ama yine yanıldım :/
Gladio ekibi gayet başarılı yakışıklı adamlardan oluşur mesela recep abi yaşlı kurttur @X-Rois. ankaranın eski hızlı gençlerinden

@IMBALASSI mesela abimiz afganistanda yaşar numarası o yüzden +39 başlar numarası wp pp görsen o kaslara ben bile düşerim yani bszkamsksks

@lord6789 arap atı gibi saçı var ve dc pp arap atı kdksösksksksı