Klasik Kehanetleri

pinhani20

Mızrakçı
generalse yine güle güle eğer o klanda pinhani20 varsa o klandan bir şey beklemeyin :)

hayattaki ve oyundaki tek başarısı yönetilmek olan düşük profilli kişilerin beni bu denli eleştirmesini anlayabiliyorum. En nihayetinde yapabileceğiniz
tek şey mesnetsiz iftiralar ve çukur siyaseti. Tam bir çukursunuz çukur...

Günün sonunda sizlere sorulacak soru şu ? Çukurdan daha dipte başka bir seviye varmıdır.

hayattaki ve oyundaki tek başarısı yönetilmek olan düşük profilli kişilerin beni bu denli eleştirmesini anlayabiliyorum. En nihayetinde yapabileceğiniz
tek şey mesnetsiz iftiralar ve çukur siyaseti. Tam bir çukursunuz çukur...

Günün sonunda sizlere sorulacak soru şu ? Çukurdan daha dipte başka bir seviye varmıdır.

piiii.jpg

oyunda olduğun gibi burada da ikili oynuyorsun :) önce tebrik et sonra gel böyle laflar de tam senin adına yakışır bir şey :D

çukurumuzda yok oldun, seni ne desteklediğin köyler kurtardı ne de herkesin kapısında yattığın diplomatların? ne oldu bu dünyada kimse senin yalanlarına inanmadı mı? yoksa senin nasıl biri olduğunu anlayıp seni bir gece de bitirdiler mi? bu klansavaşlarında en büyük loser sensin pinhani senin gibi oyuncular her zaman kaybetmeye mahkum :)

pinhani20

Mızrakçı
loser dediğin kaybeden adamdır, server kapatmaz, kapattırmazlar, gergin =)

bu server da başarılı olamadığımızı ben zaten dile getiriyorum lakin sen hiç kazandın mı ? sahi doğu , sen hiç dünya kapattın mı ? veya şöyle sorayım, benim ailem Gnrls/Ayyıldız, senin bir ailen , ekibin , klanın var mı ??

benim ailem senin arkadan iş çevirdiğin tüm insanlardır ben senin gibi köy delisi bir oyun delisi bir insan olsam, tüm üyeleri toplar herkesi emrime kullanır tüm kamileri kullanır sadece kendime köy aldırır bu dünyayı böylede kapatırım bu mu tek sıkıntın? 89409819841901890 tane klanlar girip tüm köyleri kendine alıp 1. olmak mı? eğer oyunculuktan kastın bu ise daha konuşmaya gerek yok sanırsam :D adam gibi adamların yanındayım senin gibi sürekli dönen insanların yanında değil :) ben herşeyi kazandım ama sen bu hayatta ve bu oyunda losersın