Klasik Başlangıç

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Bencede bu olaya bir el atılması lazım. Öncelikle devasa eleman sayısına sahip klanların kolayca kıtaya hükmetmemesi lazım olabildiğince yaygın dağıtılması lazım bunun için yön seçilmesine rağmen yanılgı payı gibi birşeyin olması lazım.

Atıyorum güney doğu bölgesinde yeni bi hesap açıldığında haritanın güney doğuda çap farkı 20 birim olan yay şeklinde bi alana rastgele atacaksa buna birde yanılgı eklenerek atılacak yerin rastgele 10-20 birin etrafına atılması daha iyi olur. Böylelikle günedoğu isteyip kuzey doğuda vwya güney batıda köyünün düşme olasılığı artacak aynı şekilde olduğu bölgede merkeze uzaklığı atıyorum 30-40 arası ihtinalinde olacağına 10-60 arasında olma ihtimaleyle yay yapılması iyice zorlaşacak klan bölgeye neredeyse homoje dağılacak böylelikle yay üstünlüğüyle bir kişiye 10 kişi girmeyecek. Deidğim sistemin rakamlarıyla mantıklı bir sonuca varılsa iyi olur diye düşünüyorum. Ön kayıtta gireceklerde zaten eğeyi homojen dağıtılıyor aynı homojenlikte yay istiyoruz. İç içe olumca başta sıkıntı olsada sornada büyük avantaj oluyor

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Ben mi yanlış biliyordum diyorum bende. c2 c3 de hilal yoktu. c4 te karsilastim. hepmi acaba hilal olarak basliyorduk acaba? der olmustum. kesinlikle on kayitsiz baslanmali

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Ben mi yanlış biliyordum diyorum bende. c2 c3 de hilal yoktu. c4 te karsilastim. hepmi acaba hilal olarak basliyorduk acaba? der olmustum. kesinlikle on kayitsiz baslanmali

yok c4 sonrasında başlandı bu uygulamaya ilk günü sıkıntı çıkıyor farkındayız ilk saatleri çok fazla bi yüklenme olduğundan dolayı ama bu şekilde daha zevkli oluyor yöneticilerimizden ricam eziyeti çeken biziz bi anket yapılabilir bununla alakalı ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Hazır konu açılmışken bende su her serverda dünyanın ortasında baslayan adamların oyunun ilerki dönemlerinde çektiği ızdırabı dile getireyim dedim azıcıkta onu konusun :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
O kendi tercihi adamların biz konuşmamız bişey fark etmez onların kendi karar vermesi gerek önce :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Liderimiz gerekli açıklamayı yapmıştır. Öneriniz için teşekkürler.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.