Klasik Başlangıç

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Klasik dünyalara standart dünyalardan daha hızlı olduğu için daha aktif ekipler katılıyor ve bu ekiplerin arasında hem kalabalık hem aktif oyuncu sayısı çok oluyor ki bu yay mevzusu fazlasıyla sıkıntılı oluyor bu durumda. Klasikler C3 gibi ön kayıtsız olarak açılsa kimse yeniden başla yapmak zorunda olmasa ve gireni direk seçtiği bölgede dağınık şekilde atması daha güzel ve kullanışlı bir sistem değilmiydi ? Ayrıca bu yeniden başlayıp yay çizme muhabbeti git gide klasik haritalarınıda küçültüyor 4 büyük klanın girdiği c5 in haritası bile küçücük bu konuda eski sistem sanki daha iyidi ?

Bence yeni açılacak klasikler için bu eski uygulamanın geri gelmesi gerekiyor öneri görüşleri bi alalım

DeletedUser21651

Ziyaretçi
Klasik dünyalara standart dünyalardan daha hızlı olduğu için daha aktif ekipler katılıyor ve bu ekiplerin arasında hem kalabalık hem aktif oyuncu sayısı çok oluyor ki bu yay mevzusu fazlasıyla sıkıntılı oluyor bu durumda. Klasikler C3 gibi ön kayıtsız olarak açılsa kimse yeniden başla yapmak zorunda olmasa ve gireni direk seçtiği bölgede dağınık şekilde atması daha güzel ve kullanışlı bir sistem değilmiydi ? Ayrıca bu yeniden başlayıp yay çizme muhabbeti git gide klasik haritalarınıda küçültüyor 4 büyük klanın girdiği c5 in haritası bile küçücük bu konuda eski sistem sanki daha iyidi ?

Bence yeni açılacak klasikler için bu eski uygulamanın geri gelmesi gerekiyor öneri görüşleri bi alalım

bnce cok iyi bir fikir 4 buyukler yerine bir cok klanin sansi olabilir ve daha adil olur ayrica suprizli bir son olur diye dusunuyorum :)

DeletedUser45111

Ziyaretçi
bence mantıklı yay çizildiği zaman kendı klanınla çok iç içe oluyosun buda yağmada çok sıkıntıya yol açıyo eski sistemde böyle bi sıkıntı yoktu

DeletedUser56139

Ziyaretçi

Güzel düşünce uygulanabilir.

DeletedUser51239

Ziyaretçi
Değişen bişey olmayacak ki çoğu ekip yine yay çizecek tt2

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Değişen bişey olmayacak ki çoğu ekip yine yay çizecek tt2

öyle değil işte abi unuttun mu bile c3 ü otomatik atıyordu girişlerde güney doğu diyince biri ortada biri aşşada biri yukarıda kuzey sınırında biri batı sınırında vs. :)

DeletedUser55960

Ziyaretçi
aynen ya orta kuvvetlerde savaşlar çok düşük oluyor. c2 c3 te ne savaş olurdu. katılıyorum

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Hasana katılmıyorum neden derseniz uyuz oluyorum elemana :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Maalesef önkayıtsız açılışlarda bazı teknik sorunlar yaşandığı için bu önerinin değerlendirilmesi mümkün değildir.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
c2 ve c3 de ilk gün sorunlarla bizde karşılaşmıştık ama sonrası için daha keyifli bir oyun oluyor modum, ha bu şekilde bi düzenleme gelmezse bile yabancı serverlarda ki şekilde daha fazla barbar ve bonus köyde eklenebilir klasiklere

DeletedUser58404

Ziyaretçi
c2 ve c3 de ilk gün sorunlarla bizde karşılaşmıştık ama sonrası için daha keyifli bir oyun oluyor modum, ha bu şekilde bi düzenleme gelmezse bile yabancı serverlarda ki şekilde daha fazla barbar ve bonus köyde eklenebilir klasiklere

yok usta ne ettin sen ya :D
barbar ve bonus gelirse :D oyun terazisi kaçar :D
dediğin şey mantıklıydı ama olmuyormuş yapacak bişey yok
barbar sayısı güzel
fazla olursa batarız

DeletedUser47380

Ziyaretçi
yok usta ne ettin sen ya :D
barbar ve bonus gelirse :D oyun terazisi kaçar :D
dediğin şey mantıklıydı ama olmuyormuş yapacak bişey yok
barbar sayısı güzel
fazla olursa batarız

klasik ne kadar ekmek o kadar köfte muhabbeti dostum fazla barbar olması aktif olmayana yağma yapmayana uygun gelmez :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyunun başında çaylak kalkana kadar 10 k yı geçmek imkansıza yakın yani biraz daha barbar artırılsa gerçekten güzel olabilir bence de

***DAYI***

Ağır Atlı
Maalesef önkayıtsız açılışlarda bazı teknik sorunlar yaşandığı için bu önerinin değerlendirilmesi mümkün değildir.

gerçekten haddim değil vallahi billahi değil admın fakat sızın bu cevabınızdasn ziyade su cevabı verseydınzı işte mallasef bu acılısta sıkıntılar yaşıyoruz ama bu ısteği bir çok oyuncu yaparsa sıkıntıları halletmeye calısa bilriiz vs sıkıntı her zaman olacak onemlı olan zaten bunları gidermek bunları giderirsek zaten başarıyı elde etmiş oluruz yönetim dersinde gördüğüm gibi gerçek bir yönetici var olan sistemi devam ettirmez var olan sistemi geliştirir.

iyi oyunlar

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Ben gerçek bir yönetici değilim, sahte yöneticiyim o yüzden böyle diyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.