Klasik 2 bazi goruntuler :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Bulduguma cok sevindim. heralde no panic savasi basladiktan 1 hafta sonrasi goruntulerdi cunku marsis felan duruyor. Hatira olarak kalsin :)

quote="tafarel batu"]
0kqMGD.png

1kyQ7p.png

L4aVGj.png

RVY7p1.png

ya nasil buldum sildim diye uzuluyordum. ama kucuklukten beri alisilagelmis bi not tutuculugum var :)
bunlarda bende kalmis. soyle paylasayim dedim. elimde no panic ile savas basladiktan 1 hafta sonraki tablodur :)

bazi savas esnasindan kendi hesabimda.

J4YoNQ.png

j25kpm.png

VLVqRZ.png

:))[/quote]

DeletedUser43688

Ziyaretçi
herşey 2 klanın savaşı için hazırken, savaşılmadan bitmesi beni üzmüştü :D

Lloyd

Casus
şurada ne kaldı benim tavsiyem, elde avuçta asker kalmayacak boyutta güzel bir savaşla taçlandırılmalı buranın kapanışı. oyun bitince bu orduları evemi götürücem ben şimdi diyeceksiniz.. bu sebeple savaşacak kimse yoksa bile vurun birbirinize :)

Lloyd

Casus
son clasik için yazıyodum sözde one.helsing hocam sana zahmet vercem ama taşıman mümkünmüdür :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
Gökhan abi sancak kadrosunu toplayıp classic yapalım ister misin ? geçen c4 için ikna etmeyi denedik ancak olmadılar..ama şimdi kış ayında açılır büyük ihtimal c5 o zaman gelirler adımızı yazdıralım c5 e ne dersin :D

Lloyd

Casus
Gökhan abi sancak kadrosunu toplayıp classic yapalım ister misin ? geçen c4 için ikna etmeyi denedik ancak olmadılar..ama şimdi kış ayında açılır büyük ihtimal c5 o zaman gelirler adımızı yazdıralım c5 e ne dersin :D

ethem bizim ihtiyarlar yavaş oyun sever :) misi atacaklar 5gün sonra girip kamileri atacaklar adı üstünde ihtiyar işte :) cidden bende uzun soluklu world oynamam artık.. ve clasiklerin müdaimlerine haklarını vermek lazım oyunun hakkını veriyorlar. biz klasikte yapamayız biri balığa çıkar diğeri torunuyla oynar kimisi işine bakar yani klasik sonucta hızlı oyun ve her an başında olmayı gerektiriyor bize göre değil :)