Klasik 15 tatmin etti mi?

SnowOwl

Acemi
Yanlış anlaşılmasın, amacım kaos yaratmak değil;

klasik15, 12 gün sonra kapanacak. Ben bir klasik sever olarak bu klasik15'i hiç beğenmedim. Neden derseniz diploması ile bitti dünya da ondan.
Süre 1 aydı. Ama oyun hızı hiç 1 aylık süreye uygun değildi. 5 ve üzeri köyü olan oyuncu sayısı henüz 20ye bile ulaşmadı. 1 köyü olan oyuncu sayısı serverın çok büyük çoğunluğunu oluşturuyor.

Tek köy savaşları çok güzeldir, klasiği de seven bir çok insan bundan dolayı sever. Ancak bir kez savunması full kesilen, ya da bir kez saldırı ordusu full patlayan oyuncu (bu olayın dünya yaşının ortasında olduğunu varsayarsak) neredeyse dünya kapanana kadar oyuna dönemiyor.

Ben şahsen bu klasik15ten aşırı memnun olan pek fazla kişi de olduğunu sanmıyorum. Arkadaşlar burda fikrini belirtsin ki bu da adminlere ileriki klasik dünyalar için ışık tutsun.

Süre 1 ay ise oyun hızının artması, oyun hızı bu tarz olacaksa da sürenin 3 ay olması benim naçizane görüşümdür.

Resmen 12 gün sonra kapanacak olan dünya bildiğin düz diplomasi ile bitecek. Bir kaç abinin ve abicilerin arasında anlaşmasıyla bir şekilde kapanacak... Hoş değil...

Tibelda

Emekli Görevli
Konu dünya forumuna taşınmıştır. Konu amacına uygun olarak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.