Klasik -10- klanların duruşu

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Hocam yakında kalmicaz hazır duruyoken hemen bi halletsek şu işi :p

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Klasik 10 Röportaj çalışmamıza 2 klan ile devam ediyoruz. Bu yazı da NİZAM ve KORKU klanları ile görüşme sağladık. Onların cevaplarını aldık :)

KLASİK 10 KLANLAR RÖPORTAJ

1- Neden klasik dünyayı seçtiniz ? Bu dünyayı size özel hissettiren bir şey var mı ?

NİZAM (
Uptown Funk) : Klasikten başka dünyada oynamıyoruz. Biz zaten çok fazla oynamıyoruz.

KORKU (Fio montana) :
Hayati hizli yasarim klassik benim gibi hizli ve diger dunyalara nazaran biraz daha adaletli agh su multicilerde olsa iyidi :))

2- Klanınızı tarihçe bakımından bize anlatmanız mümkün müdür ? Klan adınız ne anlam ifade eder, oyuncu grubunuz yıllardır sizinle mi ? vb. düşünceleriniz.

NİZAM (Uptown Funk) : Klanın tarihçesi Afrika'daki ilk klan savaşlarına kadar dayanır. O zamandan beri evrilmekteyiz. Bir ara bir dünyada yenilikçi bir arkadaş klana bu ismini önerdi biz de kabul ettik.

KORKU (Fio montana) :
Klanin adi eski dunyalarda kurucusunu oldugun bir klandi burda farkli bir konseple buraya basladik biz ekip olarak Argoyuz son anda oyuna katildik iddasiz ve sade oldu biraz ama ekip olarak her zaman iyidik ve iyiyiz bu dunyada sanssizligimizida kirarsak ve udw gibi asiret klanlarininda olmadigi bir dunyada esit guclerin arasinda siyrilip birinciligi elde etmek icten bile degil. Ekibim size guveniyorum candan otesiniz.

3- Klasik dünya özelliklerinden memnun kaldınız mı ? yağma yok, klanlar kilitlenecek vb. Size avantaj yada handikap olabilecek şeyler nelerdir ?

NİZAM (Uptown Funk) : Bize çok farkı yok ama klanların kilitlenmesi olayını ilk defa görücez o yüzden meraklıyız. Yağma olmaması güzel, çok vakit harcatmıyor. Bize avantaj olan şeyler diğer klanlar için handikap olabilir, aynı şekilde tersi de geçerli.

KORKU (Fio montana) :
Degisik bir sey olmus cem abimizin dedigi gibi kurallari ortaya karisik birsey olmus dunya sonunda gorecegiz iyimi kotumu olmus :))

4- Katılımı nasıl buluyorsunuz ? hangi klanların bu dünyada olmasını isterdiniz ve nedeni ?

NİZAM (Uptown Funk) : Klasiklere katılım zaten hep az oluyor ama bu dünya daha da az gibi geliyor. Eskiden klansız oyuncular ya da çok bilinmeyen oyun içinde rastgele oluşan klanlar da görürdük ama artık herkes ekiple geliyor herhalde.

KORKU (Fio montana) : Katilim bence iyi denk guclerin carpismasi oluyor. Dedigim gibi asiret gelip 40 koy agasi gibi oyun oynamak ne rakip nede agaya zevk aldirir. Gucler denk olsun ki zevkli olsun

5- Bölgenizi nasıl yorumluyorsunuz ? savaş başladı mı ? bölge itibari ile bu dünyadaki misyonunuz ve vizyonunuz nedir ?

NİZAM (Uptown Funk) : Bölgemiz güneybatı. Zaten aslen Antepli olduğumuz için güneyde olmayı yadırgamadık, üstelik doğu seçmediğimize de pişman değiliz. Bizim bölgedeki misyon ve vizyonumuz büyük oyunu görüp sonrasında bozmaya dayanıyor.0 Bunu gerçekleştirdikten sonra kendi kendimizi yok edeceğiz.

KORKU (Fio montana) :
Bolge iyi suan at kosturuyoruz :)) bizi ciddiye almayanlar dusunsun biz iyiyiz boyle. Savas zaten korumalar kalkmadan baslamisti kalkinca carpismalar basladi suan iki tarafta zevkli kesimler yapiyorlar uykusuz geceler yine bizlere dustu. Sonuc olarak herkez kazansin ama sampiyon biz olalim :))

6- Kendinizi, klanınızı başarılı buluyor musunuz ? Buluyorsanız başarılı olmak için ne yapıyorsunuz ?

NİZAM (Uptown Funk) : Başarı ölçütünün ne olduğuna bağlı olarak değişir. Üst düzey kriterlerimiz yok. Takılıyoruz.

KORKU (Fio montana) :
Basarili tabi buluyorum. Basarili olmak icin herkezden cok zaman ve emek harciyorum. Klaninda cok degerli arkadaslarim kardeslerim var biz tam bir aileyiz kimse kimseden ustum degildir herkez essittir buda herkezi motive ediyor elinden geleni yapmaya calisiyorlar

7- Bu dünyada favori gördüğünüz klan ve oyuncular kimlerdir ?

NİZAM (Uptown Funk) : Hogwarts klanı favorim çünkü hep bir büyücü olmak istemiştim. Beni alsalar daha iyi olurdu ama sağlık olsun.

KORKU (Fio montana) :
Favori tabi ki de bizleriz klan olarak yoksa bosak kurek cekmeyiz :)) iddali gordugum oyuncu semih senturk gibi bir turlu patlama yapamayan setakan diyim burda patliyacak ins. :))

8- Bu dünyada klanınız dışında ön gördüğünüz savaş ve olası diplomasi hamleleri nelerdir ? sizce hangi takım olaylar dünyanın kaderini belirler ?

NİZAM (Uptown Funk) : Bu soruyu ilk partide cevaplamak daha iyi olurdu, zaten şu an tüm savaşlar gerçekleşiyor.Bu oyunda değişimler çok hızlı oluyor, hele klasik de daha da hızlı. O yüzden pek bir öngörüm yok.

KORKU (Fio montana) : Suan onceden kestiremiyorum. Beklemek bence en mantiklisi ileri donuk planlar iyidir ama bunlar cogukez reeliteye yansimiyor alin size rest ve wow :))

9- Varsayalım ki dünyada son ikiye kaldınız. Ancak klanınızda rakibinizin bir casusu var. Klanlar kilitli. Casusun kim olduğunu öğrendiniz. Klandan atamıyorsunuz. Ona ne söylemek isterdiniz ?

NİZAM (Uptown Funk) : Oyun başı casus olarak girdiği klan da, bağlılık duyduğu ekip de sona kaldığı ve kendisi her türlü kazanan olduğu için şanslı rakamları isterdim.

KORKU (Fio montana) :
Helal olsun len bu gune kadar kendini iyi gizlemissin :)) sayemizde dunyayi kapatiyorsun kereta

10- Klanlar.org'u ve yenilikleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

NİZAM (Uptown Funk) : Saçma buluyorum.

KORKU (Fio montana) : Yenikleri takip etmiyorum ben biraz eski kafalardanim :))

11- Buradan diğer klanlar oyuncusu ve klanlarına söylemek istediğiniz bir şey var mı ?

NİZAM (Uptown Funk) : Çok kasmayın.

KORKU (Fio montana) : Herkeze basarilar arkadaslar. Ins. Guzel ve zevkli bir dunya olur bol savasli ve sonunda kazanani biz olan :))

DeletedUser66182

Ziyaretçi
DAYI, Ucanzi varken PUSULA yı sana mı soralım :D ne istiyon :p