Klasik -10- klanların duruşu

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
REST (tafarel batu) : Bence dünyayı güneybatı belirler. Burda zaten belli klanlar bazı klanların küçük kuklası ve oyuncağı gibi girmiş durumdalar :) Oyun bu kazanır yada kaybederiz bunu göreceğiz ancak biz bu kuklaları temizlersek bunların sahiplerine döneriz. Eğer yenilirsekte zaten sahipleri için dünya bir nevi fetih edilmiş olur.

@tafarel batu Bu nasıl bir yorumlamadır? Resti temsil adam mı bu?

Kisisel gorusum buydu ama siteminde haklısın. Kukla kelimesini uzerine alan tum arkadaslardan bu tarz bi yakistirma kullandigim icin ozur dilerim.

Iyi oyunlar.

aliklo

Okçu
Eline Sağlık Güzel Çalışma,Özelikle Bu Klasik Gnr Ekibinin Sıkılmamasını Ve Gidebildikleri Yere Kadar Gitmelerini Temenni Ediyorum,En Dikkat Çekici Ve Beğendiğim Ekip Başarılarının Devamını Temenni Ederim

Günah Benim

Acemi
Güzel çalışma elinize sağlık.Yanlış hatırlamıyorsam w17 de Pusula klanı da radyo tarzı bir şey yapmıştı.Bu tür olaylar ayrı bir renk katıyor.Devamını diliyoruz.

DeletedUser44197

Ziyaretçi
Tebrik ederim çok güzel düşünülmüş ve hazırlanmış bir uygulama çok beğendim. Bu tarz hareketler ile oyundan daha fazla haz alıcağımızı düşünüyorum.

@bolubjk Beni özel favorin olarak göstermemen de üzdü :D

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
kürtaj yapabilmek için illa klan sahibi mi olmak gerekiyor? bak vallahi 155i ararım.

şaka maka güzel olmuş eline sağlık :)

T0qi

Baltacı
yanlış hatırlamıyorsam w32de de buna benzer röportaj olmuştu.

w32nn kendi forumunda yapılmışsa hic görmedim uzun yavas dünyalarda oynamaya w27de yapmıştım ondan sonra w43 de felan o arada ne yaptılar hic bilmiyorum takip te edemedim ilk defa gördüm been burda :D

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Emeğine sağlık Serhat. Cevaplar da çok güzel olmuş :)

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Kesimi puanının 10 da 1 i olan klanlar var biz yokuz, bölgeyi kapatınca ilk hedef güneydoğu Gölge :p

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Kesimi puanının 10 da 1 i olan klanlar var biz yokuz, bölgeyi kapatınca ilk hedef güneydoğu Gölge :p

Haha :D ilk 25 de ki klanlara mesaj atmıştım ilk çalışma için ama bi 5 klan daha alıp, oyuncu bazlı bir röportaj daha yapıp 1 ay ara vericem çalışmalar :) sizi de dahil edicem.