Klasik 1 Aylık Süre Sınırı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

InFlames06

Baltacı
Margaret ve benim söylediğim gibi özellikleri seçen, değerlendiren, bilerek dünyaya katılan sizlersiniz. Bunun için bize kızmanıza gerek yok. :)
Kızmak gibi bir hakkımız yok kızanda yok zaten. Bu zamana kadar her açılan dünyanın hiç değişmeden kapandığını düşünüyorsanız biraz araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum . Eğlenmeye geldik ama içine girince görünen hız 1ay süreye uygun değil bunuda denemeden bilemezdik burda da bizim bir suçumuz yok. Başlığı görünce dayanamadım oynuyacağız bir şekilde zaten .

honey badger

Okçu
ben sorguladım bunu işte dünya açılmadan önce diğerlerinden de destek gelse belki uzatılabilirdi :p gerçi bu kadar yavaş başlangıç beklemiyordu kimse muhtemelen,görevsiz dünyalar böyle oluyo

mateksahin

Mızrakçı
İkide bir sizin seçtiğiniz oldu gibi bir yorum yaparak kurtulmak mantıklı değil Modum. Önümüze 3 tane seçenek koydunuz. Hangisi diye sordunuz Zaten 3 tane seçenekte en farklı seçicimi oyun sonu hakimiyeti olarak gördük. Ona göre sizin sunmuş olduğunuz seçenekleri seçtik. Işınlanma olanda bitirme mantıksızdı Yavaş olanda süre mantıksızdı lakin biz yinede en mantıksızdan daha az mantıklıyı bir şekil seçtik. Biz seçtik biz istedik biz zorladık gibi bir durum söz konusu değil sadece bir A-B-C seçeneklerinden birini seçtik biz. Bunun önümüze konan yemek gibi "-bu yemek kötü olmuş dediğimizde", "yahu yemeği sen seçtin" cevabı, yemek yapan aşçının bahanesi olamaz. Saygılar.

sonYÖRÜK

Milis
Herkes süreden ve hızdan muzdarip birbirimizi yagma filan yapıp yikarak buyutmeyelim diye uğraşırken dünya bitecek.

sonYÖRÜK

Milis
İkide bir sizin seçtiğiniz oldu gibi bir yorum yaparak kurtulmak mantıklı değil Modum. Önümüze 3 tane seçenek koydunuz. Hangisi diye sordunuz Zaten 3 tane seçenekte en farklı seçicimi oyun sonu hakimiyeti olarak gördük. Ona göre sizin sunmuş olduğunuz seçenekleri seçtik. Işınlanma olanda bitirme mantıksızdı Yavaş olanda süre mantıksızdı lakin biz yinede en mantıksızdan daha az mantıklıyı bir şekil seçtik. Biz seçtik biz istedik biz zorladık gibi bir durum söz konusu değil sadece bir A-B-C seçeneklerinden birini seçtik biz. Bunun önümüze konan yemek gibi "-bu yemek kötü olmuş dediğimizde", "yahu yemeği sen seçtin" cevabı, yemek yapan aşçının bahanesi olamaz. Saygılar.

Helal hislerime tercüman bu yazı

Osmanbey06*

Hafif Atlı
1 aylık dünya güzel bir düşünce bence, ekip denersin diplomasi denersin farklı farklı şeyler denersin keyif almak için ideal :D

Tibelda

Emekli Görevli
Klasik 15 ile ilgili özellikler ve geri bildirimlerin olduğu konuya buradan ulaşabilirsiniz. İlk posttan itibaren geri bildirimlerinizin önemli olduğu ve istediğiniz dünya özelliklerine göre açılacağı söylenmiş. Bize A-B-C sundunuz, zorladınız söylemleri bu yüzden boşuna oluyor. İsteyen tek tek atılan postlara bakarak kaç kişinin hızın arttırılmasını, kaç kişinin daha düşük hız istediğini de hesaplayabilir. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.