Klansız Oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser57450
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Benim gibi vasıfsız bir oyuncuyu alacak klana ben kendim gelmem. Bir klan bana kalmışsa o klan bitmiştir. :D

Tam aradığımız oyuncu profili, işe yaramaz, vasıfsız ve gereksiz :)

Vasıfsızlar topluluğu oluşturacağız :p

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
arkadaşlar zaten aile klanalrı girmesin diye mayıs uğraşıyor klan arayana kadar burdakilerle bi klan kurun keyfinize bakın önerim daha klan aramayın

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Başvurularda cv sine fotoğraf koymayanlar görüyoruz arkadaşlar lütfen dikkat edelim :p
Referansınızı da kontrol ediyoruz sonra yok mayıs benim kuzen storm amcam demeyin adfghj

Denklem

Mızrakçı
Başvurularda cv sine fotoğraf koymayanlar görüyoruz arkadaşlar lütfen dikkat edelim :p
Referansınızı da kontrol ediyoruz sonra yok mayıs benim kuzen storm amcam demeyin adfghj

23935.jpg
Bu sayilir degil mi o_O

Denklem

Mızrakçı
Selfie istiyoruz direk :p klana sırf fotoğrafını attı diye üye almışlığım var Asfghk
Burada kişi limiti sıkıntı tabi ama fotoğrafını atan adam daha güvenilirdir her zaman :p

Valla o resim aynadaki yansimam gibi duruyor iste :p
Neyse yaz bunu bir kenara bir gun olurda klana girmek istersem buradaki resim ile karsilastirirsin, arada cok belirgin bir fark olmadigini da gorursun :D

Lv BraznaKK

Kılıç Ustası
ABİLERİM KLAN ARANIR ÇOK GÜZEL YEMEK YAPARIM, ANABİNALARI TEMİZLEYİP, ORDUNUN KILIÇLARINI BİLERİM KLANINA ALACAK ABİM VARSA ÖZELDEN YAZSIN

Luciferr

Dük
Benim aradığım potansiyelde tek bir klan var zaten o seviyeyede kimse çıkamaz kankam :D ben şu an o potansiyelde bir klan aramıyorum kafa dağıtmaya eğlenmek için bi klan arıyorum

Yok istesem bu dünyayı diplomasiz kapatacak klan kurarım lakin 51 var. Eğlenmek, oyunda dövdükten sonra forumda da dövmek istiyorsan başlangıçtan önce yazabilirsin bna

nercan

Acemi
klasik oynamayı seviyorum ancak yeterli zamanım yok. Çok aktif olmasam da biraz takılmaya girerim.

DeletedUser57450

Ziyaretçi
Clasic açıldı hala klanım yok , varmi alım yapan klan
Eğer klanı olmauan kalabalik bir kitle varsa klan kurabiliriz