Klanlar W48'de yapılanlar sonucu bitmiştir!

• Konuyu başlatan DeletedUser62630
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser62630

Ziyaretçi
Klanlarda, premium harcayan insanlara karşı ayrımcılık yapıldığı artık su götürmez bir gerçektir!

Kinf Of The Game'in bu oyunda harcadığı parayı w48'in neredeyse tamamı biliyor.

King Of The Game denen şahıs bariz küfrediyor fakat oyundan atılan biz oluyoruz.

Tek kelimeyle YAZIKLAR OLSUN! Klanlar parası olan kişilere kalsın. Ben ve benim gibi oyuncular artık yok!
unnamed.png

Eklentiler

• unnamed.png
    unnamed.png
    73,4 KB · Görüntüleme: 186

DeletedUser62684

Ziyaretçi
Oyun çok uzun zamandır parayla dönüyordu. Yönetimde bunu adeletsizliği ile kanıtlamış. Hayırlısı olsun klanlar devri kapanmış oldun

DeletedUser67191

Ziyaretçi
Fenomen kardeşimiz, tüm klanları toplayıp, ARROW'u yıkacaktı :( olmadı kendi klanını yıkmaya çalışıyor galiba.

Ama işte parayla saadet bu oyunda olmuyor gençler :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Yok dünya para ile dönüyor. Yok pre ile dönüyor. Dönüyor mu dönüyor kardeşim. Bir çok arkadaşım kasacağı dünyadan 3 dünya öncesinde pre kasmaya başlıyor. Maden satıp pre alıyor maden satıp pre alıyor 3 dünya bitimi güzel birikim yapmış oluyor. O birikim ile de gidip oynayacağı dünya da kasıyor. Kimisi de derde girmiyor basıyor parayı alıyor. Zorunuza ne gidiyor anlamadım ki ? Pre için para şart değil ki. Ee sen hem ayranım dökülmesin hem layt olsun istiyorsun olmuyor :)

DeletedUser3839

Ziyaretçi
Yok dünya para ile dönüyor. Yok pre ile dönüyor. Dönüyor mu dönüyor kardeşim. Bir çok arkadaşım kasacağı dünyadan 3 dünya öncesinde pre kasmaya başlıyor. Maden satıp pre alıyor maden satıp pre alıyor 3 dünya bitimi güzel birikim yapmış oluyor. O birikim ile de gidip oynayacağı dünya da kasıyor. Kimisi de derde girmiyor basıyor parayı alıyor. Zorunuza ne gidiyor anlamadım ki ? Pre için para şart değil ki. Ee sen hem ayranım dökülmesin hem layt olsun istiyorsun olmuyor :)

güzel kardeşim kimse neden para ile oynuyorlar demiyor. iki kişi birbirine küfür edince parayı bayıp oynayan adam kayrılıyor diyor. buna da yarabbi şükür sorun değil diyorsan zaten diyecek bir şey yok.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Ya kalkıcam ben sana yavrumlu mavrumlu mesaj atıcam, sonra dünkü foto (herneyse) atayım mı falan diye seviyesiz konuşacağım. Sende bana namussuz diyince bu küfür olacak. Sonra operatör neden ceza vermedi :D var mı böyle kafa ? siz küfür bilmiyorsunuz herhalde. Paradan bahsedilmemiş demişsin, diger yorumları okumadın galiba. Anlamadım ki benimle derdinizi hiç birinize laf etmiyorum gelip bana sataşır gibi davranışlar. Zeka seviyeniz mi düşük, yazılanı anlamak mı istemiyorsunuz anlamadım ki

güzel kardeşim kimse neden para ile oynuyorlar demiyor. iki kişi birbirine küfür edince parayı bayıp oynayan adam kayrılıyor diyor. buna da yarabbi şükür sorun değil diyorsan zaten diyecek bir şey yok.

poxime

Mızrakçı
Kayırma olayına bişi diyemem ama burda paylaşılan yazıda bişi yok birazcık mantık okudugunu anlama kabiliyetine sahip birisi bu olayda mavi tarafı banlar bende öyle yapardım.Adam en son bıkmış yukarda verdiği tepkiye bakılırsa ve namussuz kelimesi küfür olarak adlediliyorsa daha öncesinde hitabet şekliyle mavi taraf zaten argonun ötesine geçmiş.Sen kimsin olayı bilmiyonda atlıyon dicek varsada forumda paylaşılmış paylaşılan kısımdan yorum yapıyorum eksiksede tamamlayın ki bida bida yorum yapmak zorunda kalmayalım.

poxime

Mızrakçı
Aman yarabbi 2 post üst üste atıyorum :) Şimdi çaktım olayı adamla başa cıkamadılar bari şuna sövdürelimde ban yesin bizden birinide sövdürmek için kurban verelim diye hesap yapıp onuda ellerine yüzlerine bulaştırdılar anlaşılan :)

myw**

Dük
namussuz kelimesine verilebilecek ceza uyarıdır onuda özel mesaj olarak bildirmişlerdir , en fazla 36 saat saldırıya acık ceza verirler oda ufak bir ihtimal . Öyle ahım şahım bir küfür olsa oyun yönetimi ne preye ne paraya bakar atar banı geçer .

DeletedUser67356

Ziyaretçi
Klanlarda, premium harcayan insanlara karşı ayrımcılık yapıldığı artık su götürmez bir gerçektir!

Kinf Of The Game'in bu oyunda harcadığı parayı w48'in neredeyse tamamı biliyor.

King Of The Game denen şahıs bariz küfrediyor fakat oyundan atılan biz oluyoruz.

Tek kelimeyle YAZIKLAR OLSUN! Klanlar parası olan kişilere kalsın. Ben ve benim gibi oyuncular artık yok!
5270 adlı eklentiyi görüntüle

gözlerimden yaş geldi ağlıyorum şu an bende bırakıyorum bu yolda yalnız değilsin

https://www.youtube.com/watch?v=7LKHpM1UeDA

DeletedUser67356

Ziyaretçi

namussuzdan daha ağır bi küfür hayatımda duymadım hakkaten çok kötü oldum ellerim ayaklarım hep boşaldı sinirden böyle terbiyesizlik olmaz

@puddi puddi

Sen gel Adana'ya, ye buradaki Alaçatı Muhallebicisi'nin muhallebisini, öde 21 lirayı, bu tadı unutmamak için dükkana füze atarsin ki o kadar güzel muhallebi yapıyorlar.

(Dipnot: Ulan ne kadar klavye hatası çıktı be düzeltene kadar öldüm... )

Durum
Konu yanıtlara kapalı.