Klanlar ve Ben

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Merhaba,

Gerçek oyuncu Klanlar uygulamasını her yerde kullanır! Klanlar uygulaması ile birlikte en güzel pozu yakala ve bizden Klanlar 10. yıl t-shirt'ü ve mousepad kazan!

Klanları artık mobil cihazlardan ve tabletlerden de oynamanız mümkün. İstediğiniz her an online olabiliyorsunuz! Bizler de bu sebeple bu ayki etkinliğimizde Klanlar uygulamasıyla birlikte en güzel manzarayı yakalayan oyuncuya Klanlar 10. yıl t-shirt'ü ve mousepad hediye ediyoruz.

25 Ekim 2014 saat 23:59'a kadar resmi Facebook sayfamızın zaman tünelinde fotoğraflarınızı kullanıcı isimlerinizle birlikte bize gönderin. Eleme sonrası yapılacak olan çekilişle şanslı fotoğrafın sahibi bizden Klanlar 10. yıl t-shirt'ü ve mousepad kazanacak!

Resimler aşağıdaki örnekteki gibi olmalıdır. Resimde yüzünüz ve diğer özel bilgileriniz yer almamalıdır.
Klanlar Takımının uygun görmediği içerikler diskalifiye edilecektir.

Manzara1.jpg
Manzara2.jpg
Manzara3.jpg
Manzara4.jpg

Klanlar Türkiye Takımı​

DeletedUser48250

Ziyaretçi
Klanlar ve Ben etkinliğimizin kazananını belirlemek için son evreye geldik; burada görev artık sizin! Kazanabilmek için sizin oylarınıza ihtiyaç var. Bu oylama 10 Kasım’da başlayacak ve 14 Kasım Saat 23:59‘a kadar olacaktır. Kazanmasını istediğiniz resimleri beğenerek oylamaya katılabilirsiniz.

Oylamaya katılmak için önce facebook sayfamızı beğenmeniz gerekmektedir.

Resmi Facebook sayfamıza ulaşmak için tıklayınız!

Klanlar Türkiye Takımı​

DeletedUser48250

Ziyaretçi
Klanlar ve Ben etkinliğinde değerlendirme tamamlandı ve kazanan belli oldu.

Öncelikle etkinliğe katılan herkese teşekkür ederiz. #25 kodlu pozu göndermiş olan oyuncuyu tebrik ederiz.

Not: Oyuncumuzun özel mesaj yolu ile bize ulaşarak hediyelerinin gönderilmesini istediği adresi iletmesini rica ederiz.

Klanlar Türkiye Takımı​