Klanlar Ve Bölgeler

• Konuyu başlatan DeletedUser61775
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65084

Ziyaretçi
pre kullanmıyorum şuan :p sıralamadaki yerim önemli değil, şuan ihtiyacı olana pre dağıtıyorum kendime kullanmıyorum:D insana yatırım yapıyorum, geleceği düşünerekden :p kendime ilerde nasılsa ağababasını alacağım için sorun yok ,kafa ticarette olunca, haliyle önce insana yatırım yapıyorum :p:p:D:D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
pre kullanmıyorum şuan :p sıralamadaki yerim önemli değil, şuan ihtiyacı olana pre dağıtıyorum kendime kullanmıyorum:D insana yatırım yapıyorum, geleceği düşünerekden :p kendime ilerde nasılsa ağababasını alacağım için sorun yok ,kafa ticarette olunca, haliyle önce insana yatırım yapıyorum :p:p:D:D

hadi bakalım abi neler yapacaksanız bu dünyadan senden beklentim yüksek takipdeyim :D

DeletedUser65084

Ziyaretçi
benimde beklentim yüksek şansa bak :D ben dış ses lik yapıyorum daha çok,atıl kurt diye :D

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Favori gösterilmeyen bir dünya da kapatmak için gelen kings ekibi güneybatıda güzel bi yay çizmiş durumda

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Bu dünyanın favorisi gerçekten KİNGS klanları.İçerisinde çok değerli oyuncular barındırıyor.Ekrem abi de olsa tadından yenmezdi :p

DeletedUser

Ziyaretçi

İd: ayaz* sevgiler :D