KLANLAR VE BÖLGELER

• Konuyu başlatan DeletedUser62491
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62491

Ziyaretçi
GÜNEYBATI-BİZ(MYRMİDONS) VE SURPRİZ EKİBİ HERHALDE :)

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Kuzeybatı:Suicide Squad
Kuzeydoğu:Anatol
Güneybatı:MYRMİDONS-SURPRİZ imiş heralde
Güneydoğu:
HUCUM
Sanırım açıklananlar bukadar kaçırdığım yoksa ki olabilir .)

DeletedUser61853

Ziyaretçi
En kalabalık bölgenin Güneydoğu olacağını düşünüyorum ama zaman neyi göstercek bakalım

DeletedUser42990

Ziyaretçi
çaylak kalkmadan güneybatıda savaş ilanı olur gibi... gireceğini söyleyen tüm klanlar worlde gelirse nasıl yerleşecek merak konusu... çünkü forumda bile önyargılı zıt kutuplar varken oyunda anlaşılabileceğini hiç sanmıyorum... hatta world ilerledikçe birbirlerini devamlı kolluyan, çok seven kişiler arasında bile husumet çıkacak şimdiden yazıyorum :)

ByRevolution

Yasaklı
çaylak kalkmadan güneybatıda savaş ilanı olur gibi... gireceğini söyleyen tüm klanlar worlde gelirse nasıl yerleşecek merak konusu... çünkü forumda bile önyargılı zıt kutuplar varken oyunda anlaşılabileceğini hiç sanmıyorum... hatta world ilerledikçe birbirlerini devamlı kolluyan, çok seven kişiler arasında bile husumet çıkacak şimdiden yazıyorum :)

aman beaaa pofff :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
ERROR'un bölgesini açıklıyım mı hazır mıyız?

DeletedUser

Ziyaretçi
Kaliteli ekiplerin gelmesi worlddeki kaliteyide artirip oyun zevkini en ust duzeye cikaracaktir . Her oyuncu bu worldde oynamali bence :)

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Ekipler çok iyi , inşaallah diplomasi oyunları savaşların önüne geçmez :D

DeletedUser63409

Ziyaretçi
Gireceğimiz kıta kendi oyuncularımıza da dahil olmak üzere dünya açılmadan önce ki son gece bildirilecek strateji falan yok ata ile o piti piti yapacağız :)