KLANLAR VE BÖLGELER

• Konuyu başlatan DeletedUser62491
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Kurmayın 2-3 tane klan, barbar da toplamak zorunda kalmazsınız.

Pikacuu37

Hafif Atlı
HUCUM ailesi geniş bi aile olabilir ama kimseyide zorla tutmuyorlar klanda. Sevilen klan oldugu için kalabalık heralde :)

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Hücum 250 kişilik limitli dünyada 3 klan mı gelecek??

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben öyle bir şey demedim. Fakat 2-3 klanla girecek olanlar çıkarsa şaşırılmaması gerekir. Eğer öyle bir şey yapıyorsa herhangi bir klan barbar toplayıp da burada öf pöf etmesin demeye çalıştım.

Pikacuu37

Hafif Atlı
zaten HUCUM klanında bi kaç belli kural var ben bile w31e 80 saatlik yere mis atıyordum :) kurallar geregi

DeletedUser58282

Ziyaretçi
Şahsi görüşüm süprizleri bol bir dünya olacak o yüzden hiçbir klan kıtasında tek olmayacak en az kendisi kadar güçlü bir klanla kıtasında rakip olacağını düşünüyorum.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Katılıyorum , daha süpriz çok ekibin geleceğini düşünüyorum kimse rahat edemeyeceek :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ooo herkes biliyorsa birimiz anlatsın bütün pisliklerimizi hadi :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Hucum sayısı abartılı değil hani öle üç klan v.s öle olsaydı her hangi bir dünyanın limiti o kadardır

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Tam bölge durumu nedir şimdi?Alarm hangi bölgeden girecekmiş??:D

DeletedUser56642

Ziyaretçi
Biz Alarm Olarak Göbekte Başlamayı Planlıyoruz . Zira Tüm Klanlarla İç İçe Olmak Güzel Olur :)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Dünyanın açılışına az kalmışken biri tam olarak hangi klan nerde yazabilir mi :)

DeletedUser42990

Ziyaretçi
güneybatıya çekiyor dünya onu biliyorum sadece :)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Niye hangi ekipler varki orada :)

Benim bildiklerim Hucum güneydoğu error kuzeybatı, ilk defa kuzey batıda oyuna başlıyıcam, diğer ekipler hiç dikkatimi çekmedi