KLANLAR VE BÖLGELER

• Konuyu başlatan DeletedUser62491
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yanlış anlaşılma olmasın. Ben şahsiyete cevap verdim. Ciddiye alınacak bir tarafı yok zaten. Ortamı germeye çalıştığı belli.

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Gerilmezler ya nolucak, biz bu ss ekibinin adını c2 de deprax yapıp girmemiş miydik abi :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bilmiyorum ki köyümü almışlardı benim cumaya gittiğimde :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Az klanına multici yazıyım da kemal abi özelden küfür etsin :D

Abi dediğim gibi o zaman ki ekip ama sıkıntı şu klanın başında bengam yok bu sefer :DD

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Klanlarda savaşlar sayıyla değil bilekle kazanılır hocam bunu bilirsiniz :D

DeletedUser61853

Ziyaretçi
ama şaka maka bi yana kuzeybatı cıdden ortadoğu gibi :D

DeletedUser63072

Ziyaretçi
Evet nihayet world acildi her klan kendi bolgesinde yerini aldi herkese basarilar..
Gözüme batan klanlati yaziym
anatol,
hucum,
squad,
mrmdns
bu dört klanin bölgeleri ayri olmasina ragmen dunya haritasinin normal worldlere nazaran küçük olmasindan dolayi hepsinin hatrisayilir sınırlari var world basinda.
Ve dahada onemlisi hepsinin kendi bolgesinde azimsanmayacak ciddi rakipleri var herseyden once keyifli bir world olacak daha sonrasini brn bilmem favorinin olmadigi bi world

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Böyle yerleşim olmaz olsun ne dandik bir yerleşim var :p

salgin

Baltacı
Evet nihayet world acildi her klan kendi bolgesinde yerini aldi herkese basarilar..
Gözüme batan klanlati yaziym
anatol,
hucum,
squad,
mrmdns
bu dört klanin bölgeleri ayri olmasina ragmen dunya haritasinin normal worldlere nazaran küçük olmasindan dolayi hepsinin hatrisayilir sınırlari var world basinda.
Ve dahada onemlisi hepsinin kendi bolgesinde azimsanmayacak ciddi rakipleri var herseyden once keyifli bir world olacak daha sonrasini brn bilmem favorinin olmadigi bi world

anatol un rakipi kim o kıtada ? :)

Eklentiler

• upload_2016-12-18_0-2-21.png
    upload_2016-12-18_0-2-21.png
    205 KB · Görüntüleme: 36