Klanlar Röportaj

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Hazır eliniz deymişken bende kanat istiyorum :D kanatların biri SARI diğeri de KIRMIZI olursa güzel olur :D

umarım takımda ki herkes Fenerbahçeli değildir :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Klanlarda günlük yoklama amaçlı konu olurda her gelen bir post atar gider. Az önce de aynısı oldu galiba. Yoklama yaptılar forumda dağılıp gittiler :D Adamlardaki lükse bak :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Mayıs yağmuru takımı cast sistemiyle yönetiyor :D üzülme be olum bir daha ki sefere kralsın :D :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben Fener kısmından sonrasını okumadıysam demek :D :D bak iyi adammışsın :D Beşiktaşlı olsam çok daha iyi adam olurdun aslında :D

Bengam

Ağır Atlı
Modum bana böyle siyah kanat yapabilir misiniz ama imza değil nickimin yanlarından çıksın kanatlar :D Zamanında moda benziyoruz diye silinmişti. Artık modlar kullanmıyor. Size zahmet ben kanatlarımı alayım :D

o kanatlardan mavi olanı vrsa bende alabiirmiyim :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
:D yapmayın ya gülme krizine giriyorum sonra :D ahahaha

image.php

ahahahahahahaha çok iyi ya bence böyle kalsın tt2

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Atajean'a çok yükleniyorlar. Ne olacak Ata bu halin. tt2

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Forumdada ticket sistemindeki gibi oylama sistemi olmalı aslında yöneticiler için :p

ticket açtığımızda verilen cevaba göre yıldız veriyruz ya verilen hizmet için,aynı oylama sistemi genel forumdada olsa ya ben bu fikrimi geliştireceğim .p biraz düşüneyim üzerinde önerilerde sunarım müsait zamanımda :D

bu fikrin aklıma gelmesinde emeği geçen hestai ye teşekkür etmiyorum o başka mesele :p harbi ketumsunuz yemin ederim bak :D aslında iyi gibi geliyor anlamı kulağada günümüzde itici, soğuk, olarak kullanılıyor , bunu detaylandıracağım ,uzun yazamam idare edin, kötü anlamda demiyroum bilinsin yeter tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.