Klanlar Röportaj

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
ben bir soru sorayım cidden merak ediyorum :)

ekip içerisindeki atamalar, yani bir mod ne tür şartlarda smod olabiliyor mesela ? şöyleki, bunun bir kriteri varmı ,atıyorum mesela 5 mod var o anki smod ekipden ayrılıyor,yeni smod u 5 mod içerisinden seçerken ,yakın ilişki olduğunuz kişiyimi seçiyorsunuz, yoksa online süresi programcılık bilgisi vs gibi teknik konularmı belirleyici oluyor ???

En temel bazda görev süresi belirleyici bir faktör, yani 2 yıldır görev yapan yöneticinin yerine 1 aydır görev yapan yönetici ataması olmaz :) Tabi tek belirleyici faktör bu değil, görev tanımını yerine getirip, getirememesi, yaptığı işlemler, verdiği emek, çabası vs. bir sürü faktör var. Kısaca özetleyecek olursak çalışana ekmek var tt2

Not: En önemlisini unutmuşum :p Takım Liderine verilecek olan rüşvette tabiki çok çok önemli tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
En temel bazda görev süresi belirleyici bir faktör, yani 2 yıldır görev yapan yöneticinin yerine 1 aydır görev yapan yönetici ataması olmaz :) Tabi tek belirleyici faktör bu değil, görev tanımını yerine getirip, getirememesi, yaptığı işlemler, verdiği emek, çabası vs. bir sürü faktör var. Kısaca özetleyecek olursak çalışana ekmek var tt2

Not: En önemlisini unutmuşum :p Takım Liderine verilecek olan rüşvette tabiki çok çok önemli tt2

rüsvet hmmm :) kulağa hoş geliyor :D takım başvurusu yapsak mendil altından rüşvet verebiliyoruz yani kısacası öyle mi tt2 :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bende Mayıs Yağmuru'nun bu genç yaşta o kadar evi, arabayı nasıl aldığını düşünüyordum :D

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Yok ya sakinim ben :D caduceus modumla aramızda ufak bir iletişim problemi var halletmeye çalışıyoruz sadece :D

İmzaları mı silsek comam nedersiniz? tt2 Konuyu dağıtmayın valla zaten kötü biriyim ben herkese ban atarım (banned)(banned)(banned)(banned)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ahahaha sağlam güldüm :D bu imza özel yapım öyle delete basınca silinmiyor :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
İmzaları mı silsek comam nedersiniz? tt2 Konuyu dağıtmayın valla zaten kötü biriyim ben herkese ban atarım (banned)(banned)(banned)(banned)

Öncelikle size kötüsünüz demedim bakın sayın Coma'm sanırım ateşli olan benim duygusal olan Cadu modumuz :D

sürçü lisan ettiysek affola :D

imza önemli sonuçta :p

DeletedUser49742

Ziyaretçi
İmza demişken bomba gibi bir çalışmam var bilginize ;) Takipte kalın..

DeletedUser614

Ziyaretçi
Modlar iyi eğleniyor :D tabi sizi banlayan yok kafalar rahat :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
İmza demişken bomba gibi bir çalışmam var bilginize ;) Takipte kalın..

Modum bana böyle siyah kanat yapabilir misiniz ama imza değil nickimin yanlarından çıksın kanatlar :D Zamanında moda benziyoruz diye silinmişti. Artık modlar kullanmıyor. Size zahmet ben kanatlarımı alayım :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.