Klanlar Paktı

DeletedUser

Ziyaretçi
W12 de süren bir savaşın ardından bazı klanlar pakt oluşturma kararı almıştır..

TROYA
İSTKLL
DRNS
GECCE

bu paktın şuanda karşısında bulunan klanlar ise sırasıyla;

W.O.W
S.A.S
KURT
S.i
PASA

bu savaşın zamanla daha da genişleyeceğini düşünüyorum..pakta ve paktın karşısında olan ittifaka katılımlar olacaktır..raporlarınızı burda görmek isteriz...

SAVAŞTAKİ BÜTÜN OYUNCULARA VE KLANLARA BAŞARILAR DİLERİM...

DeletedUser

Ziyaretçi
YKC Klanı şuanda savaşta görünmüyor ama paktta bulunan İSTKLL klanı ile savaş halinde...

DeletedUser

Ziyaretçi
YKC klanının temel taşlarını PAŞA klanı oluşturmakta, yani PAŞA klanını oraya yazmanız gülünç bir olay. Klan sadece ismi için duruyor w12 de

DeletedUser

Ziyaretçi
YKC diplomasisin de hala pakttaki bütün klanlar düşman eklenmediği için ittifaka eklenmemiştir...

DeletedUser

Ziyaretçi
Si klanı kurucusu..şu an ccevrencc ismiyle oynuyorum..bu konu hakkında bir kaç açıklamada bulunacağım..

Si klanı bu paktın karşısında yer alırken herhangi bir diplomasi girişiminde bulunmamıştır..düşman olduğu klanlar bir araya gelerek pakt kurmuşlar ve bizde bu duruma herhangi bir diplomatik hamleyle karşılık vermiyoruz..şu an müttefiğimiz olmadığı gibi yukarıda belirttiğiniz beraber savaştığımız klanlarla savaşma ihtimalimizde çok yüksektir paktı bitirdikten sonra..bu böyle bilinsin..

şahsım adına konuşuyorum ki yakın zaman içerisinde troya klanını bitirecek savaşın kıvılcımlarını ateşlendireceğim ve çetin bir savaş olacak kuzeydoğu cephesinde..diğer cephelerde de benim verdiğim savaş kadar çetin olursa troya klanı 2 hafta gibi kısa bir sürede yerle bir olabilir.sonrasında ise paktın diğer klanlarına ilerleriz

DeletedUser

Ziyaretçi
Ulan oyunu bıraktık , mıllet efelenmeye baslamıs.Serhat sıkıntı olursa ulas banada bı gerı donus yapalım.Bızım artıklarımızı toplayan herkes bı havalara gırmıs.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlısı olsun savaştaki tüm oyunculara iyi şanslar :) Lazım olucak:D YKC ye karşı:)

DeletedUser20060

Ziyaretçi
Merhaba dostlar,

olayları fazla büyütmeden şunu söylemek istiyorum..TROYA klanlarının zamanında ekmeğini yiyip sonra cephe alanlar zamanı gelince teker teker hesabını ödeyecekler..Bu hesabı soracak kapasiteye sahibiz isterseniz W12 düşman olabilir hiç sorun değil..

Bu arada şunu belirtmek istiyorum, W12'de birleşmeyen isim değiştirmeyen tek klan TROYA'dır ve öyle kalacaktır.. Buda bizim dik ve asil duruşumuzu gösterir..

Tüm klanlara ve oyuncu arkadaşlarıma başarılar diler her savaşın ve düşmanlığın saygı ve sevgi çerçevesinde geçmesini rica ediyorum..
Sevgi ve Saygılar,

TROYA Klanları Başkanı

DeletedUser

Ziyaretçi
W12 de süren bir savaşın ardından bazı klanlar pakt oluşturma kararı almıştır..

TROYA
İSTKLL
DRNS
GECCE

bu paktın şuanda karşısında bulunan klanlar ise sırasıyla;

W.O.W
S.A.S
KURT
S.i
PASA

bu savaşın zamanla daha da genişleyeceğini düşünüyorum..pakta ve paktın karşısında olan ittifaka katılımlar olacaktır..raporlarınızı burda görmek isteriz...

SAVAŞTAKİ BÜTÜN OYUNCULARA VE KLANLARA BAŞARILAR DİLERİM...

1. partk tı anladıkta 2. den neden kimsenin haberi yok thumbdown

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya sittir edin paktı bana hemen su mılletın artıklarıyla buyuyen ve mıllete posta koyan kılanın yanından hesap bulun , anlasılan dersı ıyı verememısız.

Ben tek onların hepsı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sıfreyı ozelden at :D w15ın acılcagı yok :D son bı darbe operasyonu yapıp w12'nın dengesını bı degıstıreyımde sonra gıderım w15'e :D

DeletedUser

Ziyaretçi
asdes benimde söylediğim gibi ikinci grup pakt değil..sadece paktın düşmanları..yani o düşmanların birbirinden haberi yok..

asalet senin dediğine gelecek olursak..bu söylediklerinin benim üzerime alınılmaması için ufak bir açıklama yapayım..ben şu anda kullandığım ccevrencc hesabını yaklaşık bir buçuk ay önce aldım ve hesabı alır almaz troya klanında çıktım..amacımda troya klanıyla savaşmaktı..kendime biraz boş köy topladım ve troya klanıyla tek başıma savaşabilecek duruma geldim şimdi de açık seçik her yerde söylüyorum troya klanıyla sadece ama sadece kendi başıma savaşacağımı..bunu da 'bak bak önceden troya klanındaydı sonra çıktı da sırtından vuruyo troyayı' demesinler diye yapıyorum..troya klanı bana karşı her türlü önlemini alsın..

bu arada esat biz hesap sildikten sonra bütün dünya değişmiş..bende bu bulduğum çapaçul hesabı biraz adam ettim de dünyanın geri kalanına tek bir kene üyesinin neler yapabileceğini gösterip w15 e kaçacağım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
paktın karşısında duranlar paktın ortak düşmanlarıdır..ve aldığım son bilgiye göre YKC Klanı da paktın tamamına düşman oldu...

esat gel savaş biraz paslanma... ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
paktın karşısında duranlar paktın ortak düşmanlarıdır..ve aldığım son bilgiye göre YKC Klanı da paktın tamamına düşman oldu...

esat gel savaş biraz paslanma... ;)

Murat'cım , telefondan ve msnden nolur muttefık olalım , o kadar yıldır dostuz bızı kırma demıceksenız soz gelıyorum , haber saldım 3-4 klana bulsunlar hesap ordayım ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
onu yılmaz abiye söyle benim Troya yönetiminde pek bir bağım kalmadı... :)