Klanlar Dünyasının En Etkili 10 İsmi

• Konuyu başlatan Deleted User - 5559320
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser70772

Ziyaretçi
Recep abinin kötü yönü, evli, mutlu ve çocuklu olması. Buradan kendisine sesleniyorum, getir yeğenleri babaannem baksın genç insanlarsınız kafanızı dinleyin..

0kuz*

Mızrakçı
Üstlerde bazı isimler yazıyorda şimdi o yazdığınız isimler acaba ne kadar kendi tanıdıkları harici klanı topyekün oynatma ile alakalı ne kadar adaletli orası tartışılır:D
@p1pijo dan topyekun oynatmayı ya da oynatmamayı, benden de "adaletli" olmayı öğrenebilirler

Iyileri yazarken kötü yönlerini de yazın ki samimiyet ortamı oluşsun:)

+1

@p1pijo ile bugüne kadar oynamayarak çok şey kaçırmışız onu anladık :D :D :D

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
Forum iyice gerildi. Biraz yumuşatalım. Birbirinizin kafasını koparmaya başladınız. Onun yerine gelin şöyle bir geçmişe gidelim:)

-Kuvvetli oyunculuğu ile
-Diplomatik başarıyla klanı döndüren
-Klan içi organizasyonuyla öne çıkan
-Oyunu komple oynayan

kısacası oyunda karşınıza çıktığında offf napıcaz bu adamla başımız belada diyeceğimiz hesaplar hangileridir?

Mükemmel efsane muazzam bir insan yazmadığın için şıklara kimse beni yazmamış :D

DeletedUser70772

Ziyaretçi
Kesinlikle justforbestronger* girdiği her dünyada 3 kıtayı kendine düşman edebiliyor. Rakipleri kendi aralarında küsse bile kendisine karşı birleştirebiliyor. Tam bir taktiksel ve diplomatik deha

hiç değilse kendi kıtasını tutuyor sen olsan onu da kendine düşman edersinnnnnnn

aslankilic

Hafif Atlı
Kesinlikle justforbestronger* girdiği her dünyada 3 kıtayı kendine düşman edebiliyor. Rakipleri kendi aralarında küsse bile kendisine karşı birleştirebiliyor. Tam bir taktiksel ve diplomatik deha

klasikteki üstün başarısından sonra onu mezun etmeyecem ben imzalamayacam o belgelerini onun okusun daha olmamış bu :)