Klanlar Caps Yarışması

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Klanlar caps yarışması

Merhaba değerli oyuncular
Klanlar oynarken yaşadığınız olayları caps ile anlatmak ister misiniz? Eğlenirken ödül kazanma fırsatı başladı, yaşadığınız ilginç durumları komik capsler ile anlatabilir ödüller kazanabilirsiniz. Yeteneğinizi göstermenin zamanı geldi! Klanlar Türkiye Takımı tarafından seçilecek en iyi 8 caps sahibi ödül kazanacaktır..

Başlangıç tarihi: 05.05.2015
Bitiş tarihi : 25.05.2015 Saat: 23:59

Ödüller

1 kişiye 200 premium puan,
2 kişiye 100'er premium puan,
5 kişiye 30'ar premium puan,

olmak üzere toplamda 550 premium puan dağıtılacaktır.

M6qOpa.jpg

Yarışma Kuralları
- Sadece klanlar resimlerini kullanmanız şart değildir. Hakaret vb. ihlaller olmaksızın her türlü fotoğraf kullanılarak klanlar teması dışına çıkmadan katılım sağlayabilirsiniz.
-Her katılımcı max. 2 caps ile kendi adına katılabilecektir.
-Capslerinizi hazırladıktan sonra bu konu altında paylaşabilirsiniz.
-Etkinliğe katılım gösteren bütün oyuncularımız; etkinlik kurallarını okumuş ve kabul etmiş olarak sayılacaklardır.

İyi yarışmalar​

DeletedUser48512

Ziyaretçi
Bu yarışmayı ilk başlatıgınızda yapıp kendi klan formumda makarasını yapmıştık, Düzenleyip tekrar yapsam işin makarasını bozar diye düşünüp oldugu gibi attım :Dd

7kXQdv.png

LİNK: http://i.hizliresim.com/7kXQdv.png

DeletedUser55753

Ziyaretçi
Ölüm uzak değil, ölüm çok yakın. Rabbim ömrümüzü ve ölümümüzü hayırlı etsin. Allah c.c Rahmet eylesin.Saygıyla Anıyoruz..

La3p1z.png

DeletedUser17537

Ziyaretçi
Basdan söleyim bana ait olanda var olmayan da ona degerlendirin ödül için de atmıyorum sadece biraz gülümek içindir

v5yfn.jpg

t1o03i.jpg

images

og78pR.jpg

QAMYGg.jpg

dezm.png

DeletedUser

Ziyaretçi
miste-cikabilir-guvenmiyorum-da-capsi.png

miste-cikabilir-guvenmiyorum-da-capsi.png

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum