Klanlar Boardgame

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Emaar

Acemi
Kutu oyunları koleksiyoncusu olarak klanların kutu oyunu çıkartılabilir diye düşünüyorum yüzyılın oyunu olan Catan benzeri bir şey yapılabilir.

FARAZA

Markiz
Kutu oyunları çok pahalandı hocam masraf çıkarma başımıza :D

Güzel bir fikir ama bunu kim alıcak? Ne kadar süre piyasada bulunacak? Ne kazandırıcak. ne kaybettiricek? Nasıl olucak? Vs birton sorular silsilesi var fikir güzel ama biraz daha açıklayıcı şekilde ve forum yerıne daha yetkili yerlere ulaşırsan daha doğru olur bence.
! Mutlu akşamlar

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Kutu oyunları çok pahalandı hocam masraf çıkarma başımıza :D

Güzel bir fikir ama bunu kim alıcak? Ne kadar süre piyasada bulunacak? Ne kazandırıcak. ne kaybettiricek? Nasıl olucak? Vs birton sorular silsilesi var fikir güzel ama biraz daha açıklayıcı şekilde ve forum yerıne daha yetkili yerlere ulaşırsan daha doğru olur bence.
! Mutlu akşamlar
Bu oyun türk yapımı bir oyun değil bu yüzden çıksa bile ilk Türkiye de çıkmaz çıkarsa da balta mı araştırıcağız :D

Emaar

Acemi
şu anki oyunun dinamiklerini kutu oyununa sığdırmak tabiki kolay değil ve emek ister ayrıca bir ekibin oturup bunu detaylıca düşünmesi lazım. eğer gerçekten sağlam bi kutu oyunu yapılırsa oyunun tanınırlığını arttıracağına ve daha fazla oyuncu çekeceğine inanıyorum. İnnogames en azından reklam giderlerinin bi kısmını buna ayırabilir. Son olarak catan kutu oyunundan örnek verdim o oyunu oynayanlar bilirler benzerlikler var ama ticaret oyunu olarak geçiyor. Bunu stratejik askeri oyuna çevirebilirler. Zamanında monopoly çıktığında tekdüze bir oyundu şu an baktığınızda dijital bankacılık,cehaletse versiyonu gibi şeyler bile çıktı basit bir makina ve kod yazmayı bilmek ve teknolojiyi kullanmak gerek üst düzey bir şey yapılacaksa eğer

Art Of War*

Hafif Atlı
Çıkarsa böyle bir şey klanlar dostluklarınnın pekişmesi ve kuşaklar boyu devam edebilmesini sağlar. Ve eminim sadece şu forumda ve oyunda duyursan fiyat da iyi olursa 1000 kutu satarsın :)

Tibelda

Emekli Görevli
Bu forumda yapılan önerilerin mevcut oyunla ilgili olması yani bina, birim ve oynanış üzerine fikirler içermesi gerekmektedir. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.