Klanlar Arası Diploması Nasıl?

Ronin-

Mızrakçı
Screenshot_20220212_043105_com.android.chrome.jpgSahi Nasıl Klanlar Arası Diploması :) Dünya Başlayalı 1 Ay Oldu ilk 25 teki 21 klan. İlk 50 deki 43 klan birbiriyle müt ve sa Klanları Farmwille ye Çevirip Biz dünyağğğğğ kapatıyoruz biz, oyuncuyuz ağamm diyenler Bi el kaldırsınlar

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Ronin-

Mızrakçı
Hayır Anlamadığımız Olay Şu Bide. Bırakıyoruz diyoruz 3 farklı klandan mesaj geliyor abi bırakıyorsanız köyleri eibo dan önce toplamamız lazım. Oraya Asla sokmamamız lazım o elemanları . Öteki abi ptıra salmayın köyleri lütfen biz alalım miss attıklarımızı boşaltın diyor. Bi ötekide biz bilmemkimi vurmayı planlıyoruz alttan sizin OYUNCULARI, toplayalım bizim, alt klanlara tek tek intikamınızı alırsınız diyor :) Yazanlarda Klan, yöneticileri haa :))) öyle kucak kucağa ama Bi o kadarda iğrenç Bi dünya :) hatta oynadığım en b. Ktan dünyaydı. kapatın gönül rahatlığıyla hesabı barbara attım yeniden başladım. Bari, pre kasalım.

Ronin-

Mızrakçı
Oyunda nikim yok hesap sildim ben. Herkes in TREN yaptığı Bi dünyada oynamak iyi değil.

Tüm Dünya x FENA bu kadarda OLMAZ be FARMVILLECILER sızı :)=

gerçekçi gözle bakalım mı ? kendimi şamanın yerine koyayım.

ışınlanma olmayan bir dünyaya dünya açıldıktan birkaç gün sonra girildi. sonrasında tüm dünyaya yay atıldı. bu ne demek ? tüm dünyaya karşı pozisyon alındı.

bu oyunda yeni yüz yeni klanlar yok ki sizi kimse arkasında büyütsün. eibo desen tecrübeli. dont look up desen tecrübeli. ee pıtırda öyle. kan ve diğer klanlarda öyle.

yani aslında FENA(şaman) tüm dünyaya meydan okudu ve yenildi. ki buna cesaret edip denemek bile güzel bişe.

fena şanslı bir klan zor bir haritada oynuyorlar. bende öyle oynadım belki 3 dünya. basit haritada herkes oynar. burda ağlamak yerine o haritanın güzelliğinin tadını çıkarmalısın :)

hikayenin devamını da ben sana söyliyim. oyun ilerledikçe artık uykusuzlukla baş edilemiyor o haritada :) neden biliyor musun bu sadece bir oyun

Mertkrdss

Baltacı
gerçekçi gözle bakalım mı ? kendimi şamanın yerine koyayım.

ışınlanma olmayan bir dünyaya dünya açıldıktan birkaç gün sonra girildi. sonrasında tüm dünyaya yay atıldı. bu ne demek ? tüm dünyaya karşı pozisyon alındı.

bu oyunda yeni yüz yeni klanlar yok ki sizi kimse arkasında büyütsün. eibo desen tecrübeli. dont look up desen tecrübeli. ee pıtırda öyle. kan ve diğer klanlarda öyle.

yani aslında FENA(şaman) tüm dünyaya meydan okudu ve yenildi. ki buna cesaret edip denemek bile güzel bişe.

fena şanslı bir klan zor bir haritada oynuyorlar. bende öyle oynadım belki 3 dünya. basit haritada herkes oynar. burda ağlamak yerine o haritanın güzelliğinin tadını çıkarmalısın :)

hikayenin devamını da ben sana söyliyim. oyun ilerledikçe artık uykusuzlukla baş edilemiyor o haritada :) neden biliyor musun bu sadece bir oyun
Bu adamı dinleyin oyunu oynamıyor okuyor resmen..