Klanlar Alt Klanlar ve muttefiklik sistemi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

-AzraiL-

Yasaklı
Şuan her dünya da her klanın en az 3 4 tane alt klanı var ama savaslarda birbirine destek filan yollayamiyor.Bu yüzden birkaç önerim var.

-Alt klan sistemi diye bir sistem getirilmeli.Diplomaside Alt klan olarak eklenmeli.Alt klanlar haritada farklı renkte görünecek.Birbirine destek yollayabilecek.

2-Muttefik klanlar birbirine destek yollayabilsinler.çunku müttefik olmanın anlamı bu.Bana destek verebilmeli.Yoksa ne anlamı kalıyor muttefikligin

rascal125

Ağır Atlı
Şuan her dünya da her klanın en az 3 4 tane alt klanı var ama savaslarda birbirine destek filan yollayamiyor.Bu yüzden birkaç önerim var.

-Alt klan sistemi diye bir sistem getirilmeli.Diplomaside Alt klan olarak eklenmeli.Alt klanlar haritada farklı renkte görünecek.Birbirine destek yollayabilecek.

2-Muttefik klanlar birbirine destek yollayabilsinler.çunku müttefik olmanın anlamı bu.Bana destek verebilmeli.Yoksa ne anlamı kalıyor muttefikligin

oynadığınız dünya klan dışı desteğe kapalı olan dünya :D bu dediklerinizin, yani klan dışı desteğin açık olduğu dünyalarda var :D

-AzraiL-

Yasaklı
hepsinde olmalı bence.

tam olarak klan dışı değil.alt klanlar birleşik olmalı.diplomaside alt klan olarak eklenmeli

DeletedUser

Ziyaretçi

Ben buna katılmıyorum klan dışı destek olaylarında bu sefer ne oluyor, müttefiğin savaş sırasında düşmanına destek gönderiyor. Ne kadar etik :D

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Innogamesin doğru yaptığı bir kaç seyden biriside bu klan disi destek mevzusudur benim nazarımda . Umarım klandışı destek olan bir world açmazlar bundan sonra :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Oyunumuz içerisinde "Alt Klan" diye bir uygulama yoktur ve gelecekte olması da planlanmamaktadır. Yaptığınız öneri sadece köklü klanların daha kuvvetli olmasını sağlayacak ve yeni bir gelişime asla izin vermeyecektir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.