Klanlar Adaleti=Türkiye adalet sistemi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ChrisJ

Yasaklı
modların adil ve adaletli olması gerek onun için bir sürüm yükleyin ama beyninize oyuna değil adam amino asit yazdıgı için ban attınız, ve sen küfür etmişsindir diyorsun bu neye benziyor söylim sizi marsta mavi elma vardır demeye benzer görmeden bilmeden ön sezi ile olduguna dair ikna olma fakat bilmediğin görmediğin herşey %100 vardır veyahut %100 yoktur diyemeyiz bu her iki durum için de kesinlik anlamı taşımaz. bu adam bunu yazdı diye %100 küfür etmiş değildir ki zaten küfür değil, Sakın bize biz ilah olduk beyin okumaya başladık demeyin çünkü inka kabilesi değiliz :) bir adam küfür etmeden onu küfür etmekle suçlayamazsınız o kadar insan köy ismini saçma sapan şey koyarken kendi hırs ve çıkarınız doğrultusunda hareket etmeyi bırakın. istediğiniz zaman iğne ucunu bulup insanlara bu oyunda ban atıyorsunuz ama istemediğiniz zaman halat girse görmezden geliyorsunuz, bir çok oyun oynadım ama en kalitesiz modları bu oyunda gördüm. siz sadece beyinlerinize yeni sürüm yükleyin adalet kısmı fazla olsun

Türkiye'de , burada yaşadığım için burayı genelleyerek söyleyeceğim eğer birini sevmiyorsanız yanlışlarının yanı sıra doğrularını da sevmiyorsunuz.
Mesela şöyle düşünün ilk okul çocuguna anlatır gibi anlatacağım ben asano ya amino asit demiş olayım oda beni mahkemeye versin türk mahkemesi değil global olarak düşünün ve asano mahkemeye gidip beni şikayet edip şikayet gerekçesi ''bana amino asit dedi küfür etti dedi bana'' diyerek mahkemeye sunuyor mahkemenin söyleceği şey yazılı bir gerekçen var mı söz uçar yazı kalır mantıken oda yok diyecek ama bana küfür etti öyle ima etti diyecek ve mahkemede gelip tmm sana küfür etmedi ama küfür olarak ima etti ben buna 10 yıl ceza veriyim der mi hiç bir adalet sistemi kanıtlanmamış bir suç için kesin tavır takınıp ceza vermez türk adalet sistemi hariç tabii? Genel olarak küfür edilmediyse ve imaa ettiğini düşünüyorsanız bile bu %100 kesinlik taşımaz. ama bu oyun modları küfür etmeden küfür ettin diyerek ban attı :) herhangi bir argo kelime bile olmadan Adalet burada nerde çalışıyor yoksa kişisel hırs ve çıkar doğrultsun da hareket etmiş sayılmıyor mu ? burada gerçekleri söylüyorum bunu iyi biliyorsun sen kendi vicdan muhasebenle yalnız bırakıyorum yediğin emeğin farkındasın sende biliyorsun :) bu işin diğer tarafıda var

@Asano

Durum
Konu yanıtlara kapalı.