Klanlar İlk 11'i

• Konuyu başlatan DeletedUser6436
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Asıl konu başlığı bu olmalı işte :D Mavi takım diyorum
Kırmızı takım tam bireysel yetenek takım oyunu yok hatta 2 3 tane ortalama altı oyuncu var kadro için.

Mavi takım bireysel yetenekten ziyade takım oyunu

Kırmızı Real Madrid Mavi Barcelona olmuş. Gönlümde kırmızı alır oyuna gelince pas vermeyen bireysel oynayan kırmızı takım kaybeder

Şimdi şöyle bir durumda var mesela barzo ve pusula gibi klanları ele alalım efsane klanlar ama bugün Galatasaray’a gelen Drogba gibi olabilirler. Sahalarda görsek belki dedeler artık kondisyondan düşmüştür bilemeyiz.

DiOny SoS

Hafif Atlı

DeletedUser65040

Ziyaretçi
barzo çok eski bir ekiptir ve şu an tüm eski oyuncularını aynı çatı altında toplasa çoğu klana kök söktürür. Sadece barzo da değil eşkiya giyotin anatol paşa bu klanlar çok eski ve tecrübeli oyuncuları olan ekipler bütününden oluşur. Bu klanların en iyi olduğu dönemler klansavaşları.net dönemi ve w1-w19 dönemleri arasındaydı. Çünkü eskiden şimdi ki gibi pre kasma özelliği ve şimdi ki gibi gözetleme kulesi vs gibi özellikler yoktu emek ile oynanan dünyalarda bu klanlar gayet iyiydi. Yakın zamanda ki dünyalarda da girişimleri oldu ama dediğim gibi tüm oyuncuları artık yok. Bu adamlar yaşlandı diğerleri başka ekiplerde oynamaya devam ediyor çünkü eski ekipleri gelmiyor oyuna. Bunlar efsaneler. Bugün Anatol Barzo Paşa klanlarından biri çıkıp tüm ekibiyle bir dünyaya başlasa o klanda olmak isterim. Ayrıca şu başlığın altında sayılan klanlar,dönemlerinin iyileridir dejavu mesela sağlam kadrosu ile girdiği çoğu dünyayı kapatır çünkü eski ve oyunu yalayıp yutmuş oyuncular ile dolu. Udw agresif oyunu ile kazanan bir klan. vs. vs. Mesela CİN. Hem agresif oyunu ile hemde pre gücünü pozitif yönde kullanması ile kazanan bir klan. Yani dediğim gibi bu klanlar dönemlerinin ve kategorilerinin en iyileri oldukları için bu listedeler. Ama efsaneler listesindeki klanların durumları bunlardan çok ayrı.

myw**

Dük
Bu oyunu kaç yıldır oynuyorum artık unuttum , evlerde sabit internet bu kadar yaygın değilken internet cafelerden baktıgım zamanları hatırlıyorum . Yıllar 2004 2005 civarları sanırım belkide daha eski. İsmi geçen klanların pek çoğunu gördüm izledim takip ettim tek farkı şuan aktif olarak oynayan klanlardan sadece daha eskilerde kurulmuş olmasıdır.Gözünüzde büyütmeyi bırakın lütfen anatolmüş crommuş , gyotinmiş . Heleki crom yada gyotin bu klanları konuşulandan daha sıradan klanlardı. İllaki iyi klanlardı ama yazılanlar kadar değil. Klanların isimlerini kulaktan duyanlar bile klanlar için efsane şeyler yazıyor çok enteresan.Şuan aktif olarak oynayan pek çok ekip bu klanlardan daha iyi işler yaptılar . Örnek veriyorum galaksi , tricks klanındaki genç arkadaşların kemik ekipi , kendalın mirmirdons klanı , feryatın vuslat klanı , atajeanlerin error klanı , udw ...

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Bende burdayım bende. Yedekden girip 90+ da gol atarım söz.

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Senden yer kalmamıştır ki. Çöpün vucud bulmuş halisin.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
barzo çok eski bir ekiptir ve şu an tüm eski oyuncularını aynı çatı altında toplasa çoğu klana kök söktürür. Sadece barzo da değil eşkiya giyotin anatol paşa bu klanlar çok eski ve tecrübeli oyuncuları olan ekipler bütününden oluşur. Bu klanların en iyi olduğu dönemler klansavaşları.net dönemi ve w1-w19 dönemleri arasındaydı. Çünkü eskiden şimdi ki gibi pre kasma özelliği ve şimdi ki gibi gözetleme kulesi vs gibi özellikler yoktu emek ile oynanan dünyalarda bu klanlar gayet iyiydi. Yakın zamanda ki dünyalarda da girişimleri oldu ama dediğim gibi tüm oyuncuları artık yok. Bu adamlar yaşlandı diğerleri başka ekiplerde oynamaya devam ediyor çünkü eski ekipleri gelmiyor oyuna. Bunlar efsaneler. Bugün Anatol Barzo Paşa klanlarından biri çıkıp tüm ekibiyle bir dünyaya başlasa o klanda olmak isterim. Ayrıca şu başlığın altında sayılan klanlar,dönemlerinin iyileridir dejavu mesela sağlam kadrosu ile girdiği çoğu dünyayı kapatır çünkü eski ve oyunu yalayıp yutmuş oyuncular ile dolu. Udw agresif oyunu ile kazanan bir klan. vs. vs. Mesela CİN. Hem agresif oyunu ile hemde pre gücünü pozitif yönde kullanması ile kazanan bir klan. Yani dediğim gibi bu klanlar dönemlerinin ve kategorilerinin en iyileri oldukları için bu listedeler. Ama efsaneler listesindeki klanların durumları bunlardan çok ayrı.

Barzo nette ilk savaşı kazanıp 2. savaşta 38 klana bölündükten sonra bir daha aynı kadroyla kuruldu mu ? :D He buradaki barzo oradaki barzoyla pek alakadar değil gördüğüm kadarıyla ama onu kastediyorsan diye dedim. Barzonun oyunu oynayanların yaş ortalaması 14 iken oynaması dışında pek bi olayı yoktu.

Eşkıya giyotin anatol paşa ya gelince muhabbetleri dışında oyunculukla uzaktan yakından alakaları yoktu. Allah aşkına o zaman 4 sekmeyi yan yana açıp 4 kere fareye tıklamayı başarana pro diyolardı :D millet 20 ms'e ara atıyor şu an :D net kapanırken boklu " world " klanı bile giyotinden daha oyuncuydu benim gözümde :D Ha iş muhabbete kalabalıklığa ve yaban çakallığına gelince haklarını yiyemem. Çok kaliteli çocuklar tanıdık sayelerinde :D Ulan güldüm valla.

DeletedUser68234

Ziyaretçi
O zaman hak emek vardı adalet vardı en azından şimdiki gibi
Pre gücü
Hainlik ön safada
Program vs.
Daha çok ne entrikalar dönüyor şimdi ki zamanda .

Kusura bakma eskiler her zaman daha iyidir şimdi ki şeyler hep hile yalan dolan ile oyunu ilerleten çok .

Burda kurnaz ve daha çakal olacaksin karşındakinden sende haklısın bu yüzden yeni modaya ayak uyduralim gençler

Deleted User - 5342905

Ziyaretçi
O zaman hak emek vardı adalet vardı en azından şimdiki gibi
Pre gücü
Hainlik ön safada
Program vs.
Daha çok ne entrikalar dönüyor şimdi ki zamanda .

Kusura bakma eskiler her zaman daha iyidir şimdi ki şeyler hep hile yalan dolan ile oyunu ilerleten çok .

Burda kurnaz ve daha çakal olacaksin karşındakinden sende haklısın bu yüzden yeni modaya ayak uyduralim gençler
+1