Klanların gıdısatı yonunde uyarı

• Konuyu başlatan Fus Ro Dah
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Sadece sunu soylemek ıstıyorum oyunu tamamen tıcarete doktunuz ve ınsanların oyun hevesı kalmadı. Paran varsa mukemmelsın. Ee nerde kaldı stratejı nerde kaldı tecrube. Bugun pre puanla marketten bıle hammadde alıyosun. Bu oyunu hakkıyla oynayıp gercekten hakkını veren kısılere haksızlık degıl mı bu? Bı hevesle eskı takımımızı topladım fakat daha gecen arkadasla oyunu bırakıcagımız kararını aldık takımımızda en eskılerden cevresı olan kısılerde var. DAha gencız ve para amacı gudmeyen baska onlıne oyunlara baslamaya karar verdık. Eger bız bır klanlar oyuncusu olarak bunu dusunuyorsak boyle dusunmemızde klanlar yonetım ekıbının payı var. Para kazanmak ıcın gelıstırdıgınız bu sıstemın payı var! Ve ınanın hanı bıseylerı degıstırmek ve sesımızı duyurmak ıcın oyunu bırakmak gerekıyorsa bırcok kısı ıle ırtıbata gecıcem. Bu oyunu dahada ılerıye tasımanız gerekırken mahfettınız. Parayla oynanan coluk coluk oyunu yaptınız.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
haklısın.eskisi gibi değil oyun artık.ama 1 dünyada pre kasıp sonraki dünyada o kastığın pre yi harcama gibi bi seçenek de var.o durum az da olsa toparlıyo durumu...

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya kardesım pre yı oyle yaptılarkı artık her seye kattılar adamın parası varsa maden kurmasına gerek yok. Olmazkı boyle tamam asıstan ıcın bende pre kullanırım ozellıkler ıcın bende kullanırım bu tur seyler preyle olabılır. ama hammaddede preyı ısın ıcıne katdılar oyunun tadı tuzu kalmadı. Zamanında ılk denemek ıcın +%20 hammadde arttırımı alıyodum fakat o zaman anlamı olmuyo bı sure sonra haksızlıktan baska bırsey olmadıgını dusundum. Buradan sonra oyun kım daha ıyı oynuyorsa kazanır degıl kımın daha cok parası varsa o kazanır duruma geldı. Bız takımca devam edıcektık fakat konustuk cıkıcaz ılerıde neye pre alacagımızı sasırıcaz cunku. Bosuna para yatırmıs olucaz asıstan ıcın veya ozellıkler ıcın. Bılmıyorum bu konuyu ne kadar dıkkate alırlar ama bız kaybetmeyız kendılerı kaybederler.

Trafik

Kılıç Ustası
Hocam 22. dünya ilk pre ticareti olan dünyaydı.Bu pre işi 1 ay etkili dünyada parası olan kasıyor elbette ama 1 ay önünde gidiyor sen oyunda iyiysen yetişirsin yakalarsın ben 22 dünya oyuncusuyum hala devam ediyorum ki artık pre devri bitti orada çok oldu biteli normal düzene döndü.

Bu ilk 1 ay geri kalacaksın yada para harcayacaksın ben bunuda normal görüyorum bizim için bir oyunsa yöneticiler yapımcılar için ise bu bir iş tabiki para kazanmayı düşünecekler.Fakat dediğim gibi bu sürekli etkileyen bir durum değil.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Arkadaşlar öyle düşünmeyin moderatörlerimizde bu işten ekmek parası yiyor. Eski klanlar şanı kalmadı ki sadece premiumdan gelir elde edilsin. Demekki gelirler yetmiyor artık. Böyle bir uygulamaya gidildi. Doğrudur kötü sonuçları var ama en azından birde şöyle düşün size herkese tanınan hak tanınıyor ayrıyeten para yatıramayanlarıda düşünüp pre ticareti açıyor ki premium puan kasabilesiniz diye. Başka oyunları düşün birde hangisinde var bu ver parayı al hamı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya dogrudur elbette para kazanıcaklar ama preyı hammeddeye karıstırarak olamaz. Oyun oyunluktan cıkıyor o zaman. Dıger ozellıklerde pre uygulaması tamam dogrudur olması gerekır zaten ama hammadde de ısın ıcıne pre karısırsa bu stratejı oyunu olmaz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Premiumu olup hammadde alanı tarlaya çevir işe renk gelsin :)

DeletedUser50380

Ziyaretçi
%20 daha ucuz bina basımı %50 hızlandırmalara felan laf etmiodunuz :) millet pre puan kasıyor siz kasmıyorsunuz diye bu sistem kötü geliyor size bence