Klanların Duruşu (Röportaj)

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

PRO VAKATOR

Mızrakçı
W25 de alarm klaninin tabi ozgur hocanin klanlar yönetimi ile tartisip hesap sildiginide unutmamak lazim. O gunleride anlataydiniz.

W25 de alarm klaninin tabi ozgur hocanin klanlar yönetimi ile tartisip hesap sildiginide unutmamak lazim. O gunleride anlataydiniz.
Yasir Reyiz, bu bölüm World 56 ile ilgili, yani 6 yıl geçmiş bir dünyadan bahsedilmesi bence matıksız olur ve gereği yok :)
Ayrıca Özgür Bey bu dünyada bulunmamakta :) Belki de röpörtajı yapan vatandaş w25'de bile oynamıyordu :)

Aklımızda deli sorular :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
W25 değildi o dünya, w-20’ydi. bölgemizi kapattıktan sonra haksız bir ban yediğimizi düşünerek hesapları silmiştik ancak ban haklıymış yani en azından resmiyette haklıymış sonradan öğrendik:)

DeletedUser68089

Ziyaretçi
niye sirkü atıyosun @Mr.Storm yakında acil destek, kamileri görelim diye başlıkları da görürüz sizden :))

paylaşım yapan arkadaşı mi kıskandın :p
bence forumun daha aktif olması için yerinde bir sirkü olmuş.
hemen hemen her oyunda efsane olan oyuncular ve klanlarla bu tip söyleşiler yapılır ilerleyen zamanlarda bunun daha çok artmasını ve keyif vermesini bekliyorum.
TAVSİYE KLANLAR
PUSULA
UDW
REST

TAVSİYE OYUNCULAR
cobain76
faruk2829
myw
radjap
dilek sigarası (net 1 numara bu olur :p:p)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Çıkarsa kesin şike var demektir zaten :)

Bende birşey sormak istiyorum izninizle.

Örneğin bu görev sistemindeki değişiklik konusu vs. siz tarafından açılan bir konu mudur yoksa Almanya tarafından bütün ülke sunucularında açılan bir konu mudur ? Oyuncuların diğer sorunları hakkında hiçbir gelişme vs olmuyor gibi geliyor bana.Tr server'ı oyuncularının istekleri Almanya'ya iletiliyor mu veya iletiliyor yoksa dikkate mi almıyor yapımcı şirket ? Kaldı ki oyunun görev sisteminin sadece oyunun başında birkaç gün süre ile yüksek etkisi olduğunu düşünüyorum.Maksat yeni oyuncuların oyunu keşfedip oyuna ısınmasını sağlamak ise zaten istediğiniz kadar görevleri değiştirin bayrak script vs ile zaten yeni oyuncu oyundan soğuyor.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@ELiTWarrioR Sorunun direk muhattabı değilim ama bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim.. Muhtemelen tüm ülke sunucularında bu sorular soruldu. İnnogames yapacağı değişikliğin oyunculara olan etkisini ön görmek istemiştir diye düşünüyorum.Oyuncuların mantıklı / makul olan tüm talep istek görüşleri muhakkak innogames a iletiliyordur. Ancak klanlar ekibinin önerilen şeylerin yapılması konusunda çok bir etkisi olmuyor sonuçta yapımcı innogames. Mesela ben askere gitmeden önce ağustos ayı gibi şuan varolan bir şeyi sormuştu klanlar ekibi klanınızı daha rahat yönetmek için ne tarz bilgilere ihtiyaç duyarsınız diye. Şuan ayarlar > klan ayarları kısmına geldiğin zaman sonucu görebiliyorsun :) Kısaca mantıklı/makul her türlü gelişime açık bir ekip açık bir yapımcı var.