Klan tanitimlari hakkinda

• Konuyu başlatan deportivoll**
  • Başlangıç tarihi

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
oyunun ileri aşamalarında elbetteki fener bulunacak mis arası yapan oyuncularda dünyada kaldımı ne yapacaksın? oyunun ileri aşamasında illaki klandan 10 15 tane fener bulunuyo çok rahat bir şekilde. oyunun başlarındada eğer 4 misi tamamlayamadıysan da git gel yapacaksanda gece bonus bitimine ayarladın 2 saat sürüyo 7 de mi 8 demi ne bitiyodu. 7de vurdun 9 da köye geldi geri attın 11 etti. adam sağlam bi klandaysa sen hayatta o köyü alamassın.

mecburen yanımdaki klan arkadaslarımdan misyooner destegi alıp tek saldırıda köyü almaya çalısacagım :)

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
Her türlü sıkıntı çıkıyo karşıma :) mis attırcağım adam zamanı tutturcak mı meselesi giriyo araya bide uygun mesafe de olacak mı daha uzaktan mis desteği attırcan dibindeki köyü almak için adam saldırıyı farkedip destek isticek mis arası atacaklar bilmem ne ? her türlü zahmetli bi iş dostum:)

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Her türlü sıkıntı çıkıyo karşıma :) mis attırcağım adam zamanı tutturcak mı meselesi giriyo araya bide uygun mesafe de olacak mı daha uzaktan mis desteği attırcan dibindeki köyü almak için adam saldırıyı farkedip destek isticek mis arası atacaklar bilmem ne ? her türlü zahmetli bi iş dostum:)

tamam ya almicam köy filan 12000 puan yapıcam köyümü hesap silicem sonrada :)

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
en iyisi bencede o etraftakileri gıcık edersin arasıra fake çıkarırsın adamlar gelir patlatırsın oh ne ala :)

DeletedUser

Ziyaretçi

Anlamiyorum.siz klanlar.org w1 I nasil oynadiniz acaba cok merak ediuorum.kilise var gece bonusu var hizi 1 moral faktoru var sans vaktoru var paladin var.yani var oglu var ve ilk oyun full katilim vardi.oynadiniz demi elbette oynadiniz o izdirabi yasamissinizdir.hani gece bonusu olsa bile bu w15 yaninda devede kulaktir.ama oynamaya gonlunuz yoksa kimseye bisey demeye hakkim da yok...

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
pat die klansavaşları kapatılınca oyuna küstüydük zaten o geçiş sürecini yaşamadık yaşamakta istemezdim valla :) oynamaya gönlümüz vardı ekip filan plan program herşey hazırdı ama gececi adamı getirip oynatsan klanda adam hem sana sövecek hem dünyaya bu özelliği koyana. gönülsüzlükle alakası yok.

DeletedUser

Ziyaretçi
Klansavaslari kapaninca klanlar.org da daha güzel ve adil bir yönetim olacak denildi ve oyuncularda destek verdi. W1 de insanlar isyan etti, istekleriniz göz önüne alınacak dendi. Dünya 15 açılcak hala göremedik o sözleri. W1 de oynayan w15 i de bu halde oynar mantığı nasıl bir mantıktır anlamadım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Klansavaslari kapaninca klanlar.org da daha güzel ve adil bir yönetim olacak denildi ve oyuncularda destek verdi. W1 de insanlar isyan etti, istekleriniz göz önüne alınacak dendi. Dünya 15 açılcak hala göremedik o sözleri. W1 de oynayan w15 i de bu halde oynar mantığı nasıl bir mantıktır anlamadım.

bu konuda karamsar olmasam zaten w15 I oynamam.bu zaman kadar iyi birr oyun olsun doye herseyi yaptik.ama ne oldu ne degistir hicbir sey.ben w1 I oynayan w15 de oynar mantigimda degilim.ben hepimiz esot nir sekilde oynayacagoz sonucta diyorum.ve en azindan muhabbetimizi yaparoz diyorum.w1 de oldu w15 te neden olmasin diyorum.ben zaten oplarin ilgisiz ve adaletsiz tavirlariyla adaleti aramaktan coktan umudumu kestim.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Yorumları okumadım yalnız , amac eglenmek hos vakıt gecırmek degıl mı ? Bız w15'e dostlarımızla toplanmaya , aılemızı buyutmeye , sohbetımızı makaramızı etmeye gıdıyoruz.İlk hedefımız bu , ıkıncı hedefımızde bellı w15'te bolgemıze gelen herkesle savasmak.Kısacası oyunun tadını almak , ozellıkler cokta umrumuzda yanı.

DeletedUser38263

Ziyaretçi
Yorumları okumadım yalnız , amac eglenmek hos vakıt gecırmek degıl mı ? Bız w15'e dostlarımızla toplanmaya , aılemızı buyutmeye , sohbetımızı makaramızı etmeye gıdıyoruz.İlk hedefımız bu , ıkıncı hedefımızde bellı w15'te bolgemıze gelen herkesle savasmak.Kısacası oyunun tadını almak , ozellıkler cokta umrumuzda yanı.

Aynen amaç hoş vakit geçirmek gerisi fasafiso savaşmadan herkes kestirmeden gelişmenin peşinde .
Sağlam düşmanın varmı alsana özellik :D:cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar forumun takipçisiyim son aylarda inanın oyunla ilgili muhabbetlerin çoğu gereksiz bilgiden yoksun şu olsun bu olsun vırt zırt...

bu konuşanlaran acaba kaç kişi premium ve hesap yöneticisini tam anlamıyla kullanmayı biliyo ??

kaç kişi scriptin inanılmaz faydalarını biliyo kullanıyo ?

kaç kişi 5 dakkada 400 köye legal bi şekilde yağma yapmayı biliyo ??

oynamayı bilen her türlü oynar gece bonusu çok önemli değil ..

beni meraklandıran 12 özel köy bunları ele geçiren oyunu kapatıcak ve klanların 50 kişi olmasıda kaliteyi artırıcak hız gece bonusu okçu şovalye hikaye

takmışlar fenere şovalyeye altı üstü 1 köyü korur 300 köyde 1 köymü sorun oldu ?

age of empireste büyücü tüm relicleri toplarsa oyunu kazanma muhabbatin vardı bu bayrak olayıda o tarz bişey ve bence çok güzel ve farklı bi olay