Klan Seviyesi

Valar Morghulis*

Mızrakçı
Merhaba Arkadaşlar,

Klan seviyesindeki, klan becerilerine ek olarak seviyelerine göre -2 - 4 - 6 - 8 - 10 % altın para ücreti de eklenmesi hiç de fena olmaz. Bu zorlu ve uzun maratonda Bi nebze de olsa işimizi kolaylaştırır ve birçok oyuncunun önemsemediğini düşündüğüm klan seviyesine ilgi artar görüşündeyim. İyi oyunlar:)

Tibelda

Emekli Görevli
Bende klan seviye özelliğinin şuan için yeterince aktif kullanılmadığını düşünüyorum. Bu konuda daha fazla detay ve fikir sunabilirsiniz. Konunun değerlendirilmesine faydası olacaktır.

Heinaxxxx

Kılıç Ustası
Klan dışı destek atma kapalı oldugu ve prestij puanlarının klan değişiminde silinmesi nedeniyle aktif olarak kullanılması çok zor.Önce bu sorunun çözülmesi lazım bence

Tibelda

Emekli Görevli
Klan dışı destek atma kapalı oldugu ve prestij puanlarının klan değişiminde silinmesi nedeniyle aktif olarak kullanılması çok zor.Önce bu sorunun çözülmesi lazım bence

Bölümün amacı, belirtilen konu ile ilgili çözümsel öneriler sunmaktır. Belirttiğiniz sorun ile ilgili çözüm önerinizi de paylaşırsanız daha iyi olur. :)

DeletedUser69958

Ziyaretçi

Bu sorun değildir. Klanınızı değiştirirseniz prestijiniz silinir.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sizce ne olsa daha aktif kullanılır ? Bunu tartışıyoruz zaten. :)

haftalık görevlerdeki prestijlerin puanları çok az zorluk çekiyoruz birazcık daha arttırabiliriz mesela ben ful savunma oyuncusuyum yağma yapmayıp temizleme yapıyorum ama yağma görevi geliyor oyun basında görevlerin bir tık değişmesi lazım mesela temizleme görevi gelebilir bilmem ne kadar temizlemede bu kadar prestij kazanırsın gibi ama prestij puanlarının mutlaka artması gerekir klan seviyelerini 20 yapana kadar ölüyoruz klandan çıktığımızda prestijlerin gitmesi mantıklı ama bize haftalık gelen prestijlerin de sıfırlanmasına karsıyım her yerde aynı gelmesi lazım sonuçta klan sayılarını sizler düşük tutuyorsunuz bazı dünyalarda o yüzdende destek atmak için klanda yer olmayınca çıkıyoruz

Tibelda

Emekli Görevli
haftalık görevlerdeki prestijlerin puanları çok az zorluk çekiyoruz birazcık daha arttırabiliriz mesela ben ful savunma oyuncusuyum yağma yapmayıp temizleme yapıyorum ama yağma görevi geliyor oyun basında görevlerin bir tık değişmesi lazım mesela temizleme görevi gelebilir bilmem ne kadar temizlemede bu kadar prestij kazanırsın gibi ama prestij puanlarının mutlaka artması gerekir klan seviyelerini 20 yapana kadar ölüyoruz klandan çıktığımızda prestijlerin gitmesi mantıklı ama bize haftalık gelen prestijlerin de sıfırlanmasına karsıyım her yerde aynı gelmesi lazım sonuçta klan sayılarını sizler düşük tutuyorsunuz bazı dünyalarda o yüzdende destek atmak için klanda yer olmayınca çıkıyoruz

Bahsettiğiniz konu öneri ile alakalı değil ve üstünde değişiklik için çalışılan bir konu. Bknz ; Görev sistemi değişimi