Klan Seviyeleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tepkisiz

Kılıç Ustası
Klan seviyelerinin bu güne kadar hiçbir klanda aktif kullanıldığını görmedim kullanan klan var ise paylaşsın fakat gördüğüm kadarıyla oldukça etkisiz bir özellik olarak kalıyor.Bu özelliğin daha etkili olabilecek şekilde düzenlenmesi güzel olabilir.

Pars One Piece

Cesur Asker
aa nasıl ya biz aktif olarak kullanıyoruz. Klandan sürekli adam atılan bir klansa elbette işe yaramaz ama onun dışında çok güzel etkileri var.

Tibelda

Emekli Görevli
Klan seviyelerinin bu güne kadar hiçbir klanda aktif kullanıldığını görmedim kullanan klan var ise paylaşsın fakat gördüğüm kadarıyla oldukça etkisiz bir özellik olarak kalıyor.Bu özelliğin daha etkili olabilecek şekilde düzenlenmesi güzel olabilir.

Bende aynı şekilde düşünüyordum ama önceki öneri konularında birçok oyuncumuz aktif olarak kullandıklarını ve verim aldıklarını bildirmişti. O yüzden şimdilik bununla ilgili bir öneriyi tartışmak anlamsız olacaktır. Yine de iyi bir fikriniz varsa olması gerektiğini düşündüğünüz değişiklikleri öneri şablonumuza uygun olarak hazırlayıp konu açabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.